[recenze] Sony MH1C- utajovaný zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dr.Slim 28. 3. 2013 17:24

Kód: Vybrat vše
http://www.amazon.co.uk/Sony-Headset-SmartKey-Control-XPERIA/dp/B008OG16EQ

takže když je objednám tady, tak to bude OK ? nejsou to nějaký kopie z číny ? u nás jsou přes 1000kč všude...
Všeliké kvaltování toliko dobré pro hovado jest !
Dr.Slim
Junior

Odeslat příspěvekod LOPO_X 28. 3. 2013 17:26

tam pišou v těch příspěvcich že to jsou MH1 a ne MH1C
Shanling m3s + Tinhifi P1, Etymotic er3xr
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Dr.Slim 28. 3. 2013 21:17

tak to nevím, proč inzerujou MH1-C
objednávali jste někdo přímo z toho odkazu ?
Všeliké kvaltování toliko dobré pro hovado jest !
Dr.Slim
Junior

Odeslat příspěvekod vejmi 29. 3. 2013 16:04

Dobrý den.
Vlastním sluchátka KOSS Porta Pro, se zvukem jsem spokojený, i proto že poslouchám určitý styl hudby. Sluchátka nejčastěji používám k ntb, nebo mobilu SGS II. Právě k mobilu bych si rád pořídil sluchátka lépe skladovatelná (přenosnější) a hlavně pro poslech na rušnějších místech (MHD). Proto hledám nějaké špunty v cenové hladině okolo 1000 Kč. Přemýšlel jsem o těchle Sony MH1C a pak také o Jays a-Jays Two (Three..)... Spíše se asi přikláním k Jays, protože si je raději objednám tady z ČR s příslušenstvím... co myslíte? děkuji za názory, jsem v tomhle laik :/ :)
vejmi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 29. 3. 2013 16:07

Sony MH1C bezproblému koupíte v ČR i s příslušenstvím. Nevidím jediný důvod proč kupovat A-Jays.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod vejmi 29. 3. 2013 16:37

sluchátka Sony jsou zde cca o 400 Kč dražší, je tedy lepší připlatit si a pořídit Sony? a nemám možnost si vyzkoušet ani jedny z uvedených, myslíte si že Sony by mi vyhovovaly více, pokud preferuji zvuk Kossaku PP (výraznější basy)?
vejmi
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dazo 29. 3. 2013 16:41

Na tieto sonycka sa nechytaju ani len T-jays three a nie a-jays, cize neni o com :tleskani
Po portach su tie sony dobra volba :-)
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SmokeMan 29. 3. 2013 19:04

vcera sem pochopil, co to je vymrznout :D
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod patap 30. 3. 2013 15:04

Tak jsem je taky objednal na tom Amazonu.
Přišly mi za cca týden (MH1C) a i s poštou mě to vyšlo na 578Kč.
patap
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 30. 3. 2013 15:52

V poslednej dobe mam taky pocit ze tym sonam chyba priestor, ked ich porovnam napr. s Retro DJ ktore pouzivam denne pri PC tak je to uplne o niecom inom. Ako keby mi ich niekto vymenil za nejake ine
TheRiseAgainst
Junior

Odeslat příspěvekod SmokeMan 30. 3. 2013 16:04

ten prostor to proste nema... psal jsem o tom hned... ono je to proste o tom, co do toho pustis, nekdy mam pocit, ze ten buben jde krok za mnou a nekdy si myslim, ze to jede mono :)

srovnavat to s velkejma sluchatkama proste uz z principu nejde

ja postupem casu zjistuju, ze se asi pridam k tem, kteri to proste prekablovali, zmenili nastavce a bylo to vetsinou v oukeju :)
FX 8300@4,4GHz@1,38V, MSI 970 Gaming Pro Carbon, Sapphire Rx 480 8GB nitro+ @580 nitro+ undervolted, 16GB Corsair@1886MHz, Scythe FenrisWolf, KC2000, As2000, Scythe chlazeni
SmokeMan
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 30. 3. 2013 16:16

Tak ja som ocakal nieco viac, je mi jasne ze sa to neda presne porovnavat ale aspon nejak podobne by to mohlo hrat.

Nevie niekto porovnat Mh1C s Vsonic vc02? a popripade aj s Retro DJ?
TheRiseAgainst
Junior

Odeslat příspěvekod bogino 30. 3. 2013 16:27

S nastavcami urcite treba experimentovat. Zvuk sa od nastavca ku nastavcu meni. Zapasovali mi nastavce z GR04, s ktorymi GR04 boli pre mna prilis svetle.

Mne v porovnavacom teste vysli MH1C lepsie, nez Retro DJ.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer, foobar2000 ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA, Dispre II JFET ► HiFiMan HE-500
iPod 5.5G imod ► FiiO E11 ► Brainwavz B2
bogino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 30. 3. 2013 17:17

Ja mam momentalne tie fialove (myslim ze to su najvacsie) z tych pre vsonic.
Tvoj test som cital, aj na zaklade toho som sa rozhodol ich kupit.
A s tymito sa mi zdal zvuk myslim najlepsi takze som to nechal tak. To som ale este nemal Maxelly. Takze asi som si na ne zvykol, ale je mozne zeby to bol az taky rozdiel? Ze tie sony nemaju skoro vobec priestorove podanie?
TheRiseAgainst
Junior

Odeslat příspěvekod SmokeMan 30. 3. 2013 17:35

jj nastavce a usazeni je alfa a omega... taky to pisu a nejen ja nekde driv...

jak me ty retro dj lakaji... skoda slov... snad je taky nahodou objevim v ceskym tesku...

me proste strasne desi jedna vec... kdyz to vsichni porovnovaji s tak tezkym kalibrem, jako jsou o rad drazsi sluchatka atd., tak kde je ta chyba?...

da se rict, ze nasobne drazsi sluchatka hraji hur, popr. podobne a kdyz chce clovek lepsi zvuk, musi se mlasknout pres kapsu o jeden rad nahoru?

protoze az do ted jsem si blahove myslel, ze napriklad spunty za 2000,- mi daji "maximum" a to co je ve vyssim levelu, uz nebude takovy rozdil, za ktery jsem ochotny zaplatit napr- ja?... skutecne je situace IE tak bidna?

snad je to aspon trosku srozumitelne... nic to nemeni na tom, ze MH1 mam a sem spokojeny, az na veci, ktere serou skutecne kazdeho (az na vyjimky)
SmokeMan
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka