[recenze] Sony MH1C- utajovaný zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod oxyygen 23. 4. 2013 08:17

Jsem s temito sluchatkama velmi spokojen, ale vsimam si hodne zvlastního nedostatku. Jakmile se dostanou do zimy, po chvili se rapidne ztlumi hlasitost. Jakmile jsou v pokojove teplote, hraji zase normalne.
Stava se Vam to taky nebo se jedna o zmetek?
Diky za odpoved
oxyygen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanni 24. 4. 2013 08:16

Tak som si ich konečne vypočul aj ja a musím uznať, že za tú cenu hrajú veľmi slušne, charakteristika zvuku mierne do "V"..dosť ľudí sa sťažuje,že nemajú výšky, alebo sú pod dekou..to nie je pravda. Výšok je dosť a sú príjemné, žiadne sykavky. Len tá konštrukcia je skutočne tragédia.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 24. 4. 2013 11:59

Tak jsem u těhle hájendovejch sluchátek udělal další změnu.Tlustej kabel, kterej jsem namontoval minule, jsem zase odstranil, nebyl moc příjemnej na nošení.Namontoval jsem místo něj kabel novej, tenkej.Koupil jsem si speciálně kvůli tomu kabelu, sluchátka v Lidlu.
...
Ty sluchátka z Lidlu si zasloužej samostatný vlákno.Hrajou jako Jayzy D, ale stály stodvacetdevět ká čé.A ještě k nim přidali za ty prachy, pouzdro se zipem na empétroyku...
...
Zpět k emhájedničkám...takže jsem vyměnil kablík.Použil jsem tentokrát na začištění spoje trochu jinou metodu, než minule.Spoj jsem fixoval tavným lepidlem, překryl smršťovací bužírkou (větší a menší - aby se to plynule zmenšovalo) a popsal levý a pravý sluchátko.

IMG_20130423_194908_0.jpg

IMG_20130423_194632_0.jpg


Tentokrát se kabel zvukově projevuje jinak, než ten předešlej.Míň basů, středy a vejšky OK.
A nebo jsou tyhle sluchátka jinak (víc/míň) rozehraný, než ty druhý, s kterejma to posuzuju.

Za mě...míň basů mě nebaví :pozor
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod mzdimal 24. 4. 2013 19:06

Prodám za 400 - prodáno.
Naposledy upravil mzdimal dne 25. 4. 2013 11:36, celkově upraveno 1
mzdimal
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krovak_cze 25. 4. 2013 07:11

:roll: proc to pises sem?
krovak_cze
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod .soul 25. 4. 2013 13:02

Díky, dneska jsem je objednal z amazonu. Jen podotknu, že jak tu někdo dával link na amazon.co.uk, kde je cena cca 16 liber, tak je na amazonu i tato nabídka http://www.amazon.co.uk/Sony-Headset-MH ... ords=mh-1C
za 12,9 liber ;-)
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 25. 4. 2013 14:57

šeďour píše:Tentokrát se kabel zvukově projevuje jinak, než ten předešlej.Míň basů, středy a vejšky OK.
A nebo jsou tyhle sluchátka jinak (víc/míň) rozehraný, než ty druhý, s kterejma to posuzuju.


OPRAVA : nehraje to míň basů...jen jsem měl při prvním poslechu na přehrávači ubranou hlasitost :-P a když jsem jí nastavil na úroveň, na který jsem běžně zvyklej poslouchat, tak už to hrálo normálně.

Takže POZOR :pozor

Vysoká hladina akustickýho tlaku je pro kvalitní poslech hudby LEPŠÍ !!!

:lol:
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 26. 4. 2013 18:45

To záleží hrozně od použit sluchátkách, některá opravdu hrají lépe jen nahlas, jiné dobře na všech hlasitostech.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Error503 27. 4. 2013 10:05

.soul píše:Díky, dneska jsem je objednal z amazonu. Jen podotknu, že jak tu někdo dával link na amazon.co.uk, kde je cena cca 16 liber, tak je na amazonu i tato nabídka http://www.amazon.co.uk/Sony-Headset-MH ... ords=mh-1C
za 12,9 liber ;-)


Díky za odkaz.
Bude to zajímavé srovnání s mými Klipsch Image S4, q-jays a Senn HD 555 (modded).
Error503
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Milos66 27. 4. 2013 17:01

Sony MH1.JPG
Moja varianta na prekáblovanie. Zvukovo je to asi lepšie, také kľudnejšie. Kábel sa dá elegantne nosiť za uchom a je veľmi pohodlný.
Milos66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rado3105 27. 4. 2013 21:18

super kabel, kde si ho zohnal? resp. kde sa da zohnat..?


http://www.ebay.com/itm/3-5mm-Male-Righ ... 4cfcb707b0
predlzovaci kabel....
rado3105
Junior

Odeslat příspěvekod rado3105 27. 4. 2013 23:10

rado3105
Junior

Odeslat příspěvekod Milos66 28. 4. 2013 05:59

Rado. Je to káblik vytiahnutý zo sieťovej šnúry. Musí to byť ne pramienkový, inak to bude moc tvrdé :))) Ten oplet na vrchu je zo šnúrky od topánok. Trubička je kúsok duralovej 6 mm trubky z Baumaxu, na nej zmršťovačka. Trochu sa potrápiť zo slúchadlami a výsledok je celkom fajn.
A zabudol som napísať, že dĺžka je 130cm.
Milos66
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sindlma 29. 4. 2013 13:05

.soul píše:Díky, dneska jsem je objednal z amazonu. Jen podotknu, že jak tu někdo dával link na amazon.co.uk, kde je cena cca 16 liber, tak je na amazonu i tato nabídka http://www.amazon.co.uk/Sony-Headset-MH ... ords=mh-1C
za 12,9 liber ;-)


Ahoj, chtěl bych si objednat tyto sluchátka na Amazonu z odkazu výše, ale po vložení do košíku a vybrání adresy v České republice mi to napíše, že se do dané země produkt neprodává. Zhruba před 14ti dny jsem tyto samá sluchátka zkoušel objednávat a šlo to, objednávku jsem si ale nakonec rozmyslel. Dalo by se to nějak vyřešit?
sindlma
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod .soul 1. 5. 2013 10:49

Ten obchod, co to přes amazon prodával za 12,90 liber, už tam totiž neni :oops:
Jinak mi dneska přišly a nijak unešenej z toho nejsem... Snad jsem nedostal nějakej špatnej kus...

/Na Lumii 800 mi ty tlačítka na kabelu fungujou (volume down/up i pause/play), jen ta šipka nic nedělá...
//Aha, tak slabší kvalita je zaviněná Lumií 800, na PC to je úplně o něčem jinym. :oboze Tak jsem sice koupil super levná sluchátka, ale vyhodim kvůli nim 10k za telefon s lepšim audio výstupem :nenapadne
Note 10+ Linx 8 PC PS3 PS4 PS Vita
.soul
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků