[recenze] Sony MH1C- utajovaný zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod zino333 6. 12. 2012 12:06

Ok, tak som neodolal ani ja a objednal som tu: http://www.ebay.com/itm/Original-SONY-headset-headphone-Fr-MH1C-LT28i-LT22I-ST25I-MT25I-MT27I-LT26I-ST21-/321018714910?pt=PDA_Accessories&hash=item4abe34db1e&nma=true&si=RaLGcGY51GW5Ut55NUO1qE6ILcQ%3D&orig_cvip=true&rt=nc&_trksid=p2047675.l2557

Odosielali 22. 11. a dnes prišli. V absolútnom poriadku, dobre zabalené v bublinkovej obálke. Predajca úplne ok.

Tak som ich vybalil a skúsil. Zatiaľ sa úplne nebudem vyjadrovať k zvuku. Ten je na prvý dojem zábavný a určite lepší ako väčšina lacných štuplov ale nejaké presnejšie hodnotenie si nechám až s nimi budem mať viac napočúvané.

Inak na HTC EVO 3D fungujú ok. Funguje aj tlačidlo Play, zatiaľ ale myslím že nefunguje ovládanie hlasitosti. To ešte celé poskúšam.

Čo je však ale KATASTROFA! - je ten pos ratý kábel! Kto toto vymyslel??? Idem experimentovať... Keby im dali normálny klasický kábel, ako dobré to mohlo byť...
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eriq1 6. 12. 2012 16:08

Rovnako mi dnes dosli z ciny, prekvapivo rychlo na to, ze som 2 mesiace naspat objednaval cez DealExtreme nieco a vobec to nedorazilo.

Zatial som ich len chvilku pocuval a nechavam zahoriet, no sedia mi lepsie v uchu ako t-Jays a aj lepsie izoluju. Vznika mi v uchu az taky podtlak.

Inak na iPod touch 2G nefunguje ziadne tlacidlo, resp jedno ked random stukam robi aj random veci - pause/fast fwd a tak :)
eriq1
Junior

Odeslat příspěvekod kultus 6. 12. 2012 19:35

tak uz se trochu rozehrali docela se ztratil prvotni basovy zazitek...na SGS3 nakonec funguji vsechny tlacitka krome toho specialniho Sony tlacitka...kabel moc navychytali ani umisteni ovladani...naucil jsem se je nosit za uchem abych je kazdou chvili nemusel napravovat kabel je dost taha...v praci mam kabel k pravemu spuntu pod bradou ale jinak jsem za ty prachy hodne spokojeny...zkousel jsem nejaky ten FLAC ale na telefonu to nema moc smysl jedine mam jistotu ze neposloucham zmrvenou mp3...hraji pro mne opravdu ciste a zabavne akorat toho basu mohlo zustat trochu vic...
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod japkoslav 6. 12. 2012 19:48

To Bína
Moc díky za tip na velmi příjmně hrající špunty.
Akorát jsem doposlouchal na svém Cowonu I7 Norah Jones - Broken a je to nádhera, vypadá to, že mi sluchátka přesně kápla do noty :)

Za sluchátka jsem dal 720 Kč (přes Mobimax z UK) a rozhodně nelituji.
Konečně mám sluchátka pro každou situaci.
Headphone enthusiast
japkoslav
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ghost_sk 6. 12. 2012 20:39

Slovaci - nejaky tip odkial ich este kupit za rozumnu cenu? ;-)

Ci uz ostava len ebay?

EDIT: tak som to nevydrzal a objednal z ebayu za 20,7€. Som zvedavy :D
Ghost_sk
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 6. 12. 2012 23:55

Nakupovania cez eBay sa netreba báť... Aj keby si natrafil na niekoho, kto by ťa chcel podviesť (veľmi malá šanca), tak stále máš peniaze chránené cez PayPal.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nomiss 7. 12. 2012 06:24

ja mozem odporucit mobilonline.sk; vcera mi prisli za 11,81e aj s prepravnym.

co sa tyka sluchatiek, su to moje prve spunty, tak trosku maturujem s 'implementaciou' do ucha ;). stale maju iny zvuk, mozno neskor, ked mi sadnu do ucha a rozohraju sa napisem nieco k zvuku. inac ja som ich zobral ako nahradu za moje dozivajuce 14 rocne sportapro.
nomiss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 7. 12. 2012 08:39

no ale tam maju mh1
objednal som ich 29., na predajnu pridu az 11. :/
a cena uz sla na 11e
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nomiss 7. 12. 2012 09:23

ja som ich objednaval 3.12. 8-)
asi to bude tym, ze som zaplatil dopredu. zelezo je to iste pri mh1 aj mh1c, nie?
nomiss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod revo 7. 12. 2012 09:51

nomiss prišli ti aj s náhradnými nástavcami a klipsňou? mne totiž dnes prišli odtiaľ bez, k mh1c som dostal z UK aj ďalšie nástavce a klipsňu >:-(
revo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Andrejsvk 7. 12. 2012 10:01

nomiss - mh1 funguju len so starsimi SE telefonmi, cize ak ti funguju vsade, tak ti prisli mh1c
Topping E50 + Focal Alpha 65
LG OLED42C21

ignore list : Petulda, Peny, bacil2, platprd
Andrejsvk
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod nomiss 7. 12. 2012 10:33

revo> je to bulk balenie, bez nadstavcov, ale je tam taky maly stipec, ked mas to na mysli.

Andrejsvk> nehadam sa\neviem. ale bol na nich stitok myslim ze aj s c-eckom. hraju mi so stlacenym tlacidlom.
nomiss
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod revo 7. 12. 2012 10:45

aj z UK som objednaval bulk balenie a bolo kompletne a hlavne nepouzivane

toto co mi prislo z mobilonline je evidentne uz pouzivane, ak by tam boli aspon tie dalsie nastavce a klip, tak nad tym mavnem rukou, no takto mi to pride ako drzost

to ci ma mh1 alebo mh1c zisti podla loga na sluchatkach, nie? mne prisli mh1so SE logom
revo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Mattho123 7. 12. 2012 11:15

Ja ich mam z mobilmaxu z brna .. vysli ma 608Kc je to bulk balenie a nebola tam ani klipsna ani nahradne nastavce. Avsak sluchatka mi sedia v usiach dobre a myslim ze stoja aj za 2nasobnu cenu. Tiez zatial rozohravam ale vyzera ze mi zvukovo dost dobre sadli.


edit: na audinste treba mat stlacene tlacidlo stredne :D mam verziu MH1c s predlzovakom idu vpohode
Audinst HUD mx1 (fiio x1 + Fiio e12) -> Beyerdynamic DT990 Pro, Shure SHR940
Ipod touch 4g,iphone -> Vsonic vsd5
Mattho123
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 7. 12. 2012 12:32

Mne pred 3 tyzdnami ci kedy prisilo z huramobil bulk balenie s troma dalsimi nastavcami aj klipsnou, obrazky na 13. stranke viewtopic.php?f=1712&t=1179026&st=0&sk=t&sd=a&start=180
Prekvapuje ma, ze niektorym to chodi bez cohokolvek.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků