[recenze] Sony MH1C- utajovaný zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod erik701 20. 11. 2012 12:02

Ak by mal niekto zaujem mozem mu poskytnut zlavovy kod na 25,- Kč na nakup v obchode Huramobil.cz, kde tieto sluchadla maju. V pripade zaujmu PM.
erik701
Junior

Odeslat příspěvekod m.man 20. 11. 2012 13:07

Objednáno v Hurá m., dodání snad v pátek ..
m.man
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kuko61 20. 11. 2012 15:17

šeďour píše:Po vánocích už přijdou na trh první padělky...pak bude těhle sluchátek dost a za ještě nižší cenu, než byla ta původní.
:pozor

Mysliš, ze sa oplati falšovať sluchátka za 10-15 libier?
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Moto X4 -> Chifi IEM, Focal Listen Wireless
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / Elemental Watson / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Meze 99Classic, DT990Pro, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod owar 20. 11. 2012 19:28

dnes jsem si byl pro ne v huramobil prodejne a co cert nechtel, ony ty sluchatka opravdu hraji moc dobre a uz i zastudena! skvela koupe a jeste jednou diky za recenzi.

dekuji za korekturu ;)
Naposledy upravil owar dne 20. 11. 2012 19:31, celkově upraveno 1
owar
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dazo 20. 11. 2012 19:30

Za studena :D To ano, uz je docela zima 8-P
Teclast Tl- T51 ---> Fiio E11 ---> Rha Ma750 + Sony MH1C + Vsonic GR07 + Hifiman Re 400 + Trinity audio master
Pc ---> m-audio audiophile usb ---> Akg K530
dazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ttt4 20. 11. 2012 23:34

tiez som stastny majitel i ked zatial nie az tak stastny, kedze budem musiet evidentne zainvestovat aj do nejakeho toho zosilnovaca. Moja situacia je nasledovna mam desktop s integrovanou zvukovkou kde to hra celkom slusne ale musim dat zvuk na maximum a aj tak to nehra nejak extra nahlas. Potom mam stary notebook ktory vyuzivam cez tyzden a tam je to este vacsia bieda. Potreboval by som teda nejaky sluchatkovy zosilovac, ktory je prenosny za cenu do 100e. Co som si vsimol tak su celkom oblubene zosilnovace od znacky fiio ale moc sa v tom neorientujem a netusim na ktoru seriu sa zamerat. Budem vdacny za kazdu radu.
ttt4
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bogino 20. 11. 2012 23:48

Fiio E10 ak to ma sluzit ku PC/notebooku a nie aj ku nejakemu prenosnemu MP3 prehravacu.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer, foobar2000 ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA, Dispre II JFET ► HiFiMan HE-500
iPod 5.5G imod ► FiiO E11 ► Brainwavz B2
bogino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sandak 20. 11. 2012 23:55

Tak vyzkoušeno: na iP4S panel na hlasitost nefunguje vůbec ani jako pauza. Na Omnii s Windows Phone kamarádovi fungovali včetně play/pause a volume up/down :-) Zvuk super, takové sluchátka jsem ještě nikdy neměl a ta cena SUPER :))
Sandak
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod stude 21. 11. 2012 01:32

Objednával někdo na Amazonu: http://www.amazon.co.uk/Sony-Headset-Sm ... 108&sr=1-1
nebo na Ebay : http://viewitem.eim.ebay.cz/NEW-SONY-MH ... 97260/item
(oboje prodejce TOTAL DIGITAL STORES) a uz mu prisly? Jake jsou dojmy? Dorazi i s nastavcema?
Chci objednat hned troje, ale potreboval bych vedet, zda dostanu kompletni bulk baleni a "kvalitu" zde popisovanych sluchatek. Predem diky, kdyz se nekdo podeli o info.
stude
Junior

Odeslat příspěvekod zimcol 21. 11. 2012 08:23

Ja som si ich objednal z amazonu, od tohto predajcu. Objednával som iba včera, takže Ti neviem povedať, čo vlastne príde. Musím si ešte počkať, predpokladaný termín doručenia 1-7.12.2012.
Samsung 50J6282►Marantz SR-6011►Creek 5350SE►5.1.2 Q Acoustics 3050+3090+Magnat Interior
HRT MS II►C&C BH►HE-400i
FiiO X3 2nd►VISO HP50/Custom Art FIBAE 3
zimcol
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod braanoo 21. 11. 2012 08:57

Z amazonu som objednal 8.11., prišli včera
braanoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod B3!CrAZy 21. 11. 2012 09:44

Zdravím, v jakém balení přisly ty sluchátka z amazonu? Jsou tam i ty náhradní štuply do uší?
B3!CrAZy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod braanoo 21. 11. 2012 10:43

štuple v 3 veľkostiach + klipsňa
braanoo
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod aacid 22. 11. 2012 12:30

Sandak píše:Tak vyzkoušeno: na iP4S panel na hlasitost nefunguje vůbec ani jako pauza. Na Omnii s Windows Phone kamarádovi fungovali včetně play/pause a volume up/down :-) Zvuk super, takové sluchátka jsem ještě nikdy neměl a ta cena SUPER :))

ten tvoj kamarat ma omniu w alebo omniu 7??
ja mam w a zaujimalo by ma ci budu tie tlacitka fungovat alebo nie... a zvuk je na tom ako? zvlada ich telefon zivit bez problemov?
aacid
Junior

Odeslat příspěvekod TheGrony 22. 11. 2012 13:38

Tak jsem si je taky koupil. Musím uznat, že se dá zvuk srovnat s Phonakama PFE :)
Co mě potěšilo je kvalita přibalených špuntů, skvělel mi padnou (jsou trošku podobné těm od Ultima Ears a ty mi sedly jako žádné jiné) ... Za cenu "tisícovky" naprosto bezkonkurenční :)
Místy mě jejich poslech baví dokonce víc, Phonak ... Sony mají větší bas a dynamiku celkově, občas jsou i "ostejší" ... celkově mi jejich zvuk trošku připomíná muzikálnost sluchátek Ultimate Ears (vlastnil jsem Metro.Fi 2, Super.Fi 5 EB), což mi u většiny lepších modelů dost chybí :)
Ani kabel mi nějak nepřekáží, mikrofonní efekt není tak hrozný, jak jej někteří popisují :)
Jinak mi příjde, že se zelenýma špuntama to hraje trošku jinak, než s černýma .. ty zelený mně příjdou trožku tužší a zvuk s nimi mírně ostřejší, ale to je čistě subjektivní názor, což vůbec nemusí být pravda :D
Vyhovuje mi i to, že se jedná o headset pro Android, jelikož poslochám z telefonu Galaxy Nexus (jeden z mála Androidů se slušným zvukem).
Za ty peníze fakt bomba!!
TheGrony
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka