[recenze] Sony MH1C- utajovaný zázrak

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod šeďour 18. 1. 2013 08:36

Napiš mi adresu, já ti ty nejmenší nástavce pošlu v obálce.
Na doma: DSD player TEAC, digitál TEAC, repro: hybridní dvoupásma TOTEM 100 & třípásma LSM (geniálně návrhl Kocour)
Na ven: FiiO X5 + Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1 + další čínskej šrot

Zaměstnanec GM electronic
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod kejsi87 18. 1. 2013 18:48

TheRiseAgainst píše:Tie penove sa prisposobia uchu?

a ten mikrofonní efekt to nějak eliminuje? popravdě do nich vůbec nechci jít, abych se bál o něco zavadit a poslouchat šumění a další bordel...a ne, klipsnu si připínat na triko fakt nechci :--

jinak dobrý "Bína hype efekt", 50 pages and we´re not even started! :D :tleskani
♫ Sennheiser IE8, Sansa Clip+
kejsi87
Junior

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 18. 1. 2013 19:52

mikrofonni efekt sposobuje kabel takze ine stuple to asi nevyriesia ;)
a najjednoduchsi sposob ako ho eliminovat je prave ten klip :D
TheRiseAgainst
Junior

Odeslat příspěvekod hellwet 21. 1. 2013 17:11

mam tieto sluchatka uz dlhsi cas ale furt mam s nimi dva problemy. Prvy je taky, ze pocujem okolie. No ale ked ich tak vychvalujete, tak predsa okolie by som nemal pocut? Druhy je taky, ze ktoreho dizajnera tych sluchatok mohlo napadnut to, ze da ovladanie na lave sluchatko, sak jednak to je uplne neprakticke a sluchatko pevne nedrzi v usiach
hellwet
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 1. 2013 17:21

hellwet píše:Prvy je taky, ze pocujem okolie. No ale ked ich tak vychvalujete, tak predsa okolie by som nemal pocut?
To či počuješ okolie alebo nie s kvalitou zvuku nema nič spoločne. Daj si tam ine nastavce, keď ti to dobre neizoluje.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod hellwet 21. 1. 2013 17:24

dobre a s tym klipom ten si mam vlastne kde dat? pod mikrofon alebo na kabel kde je jack? lebo co som mal sluchatka Yamaha EPH-50, tak tie za tu cenu hrali dost dobre dokonca tusim lepsie niez MH1C. Okolie som na nich vobec nepocul a okolie zas nepoculo co pocuvam no a to prave neviem, ci je to tak aj na tychto sluchatka. Sice nikto mi nehovoril aby som si to stisil ani sa na mna nepozerali :D ale aj tak to neviem na 100%, ci okolie pocuje to co pocuvam na MH1C
hellwet
Junior

Odeslat příspěvekod TheRiseAgainst 21. 1. 2013 21:54

to ze pocujes co sa deje okolo teba nie je chybou sluchadiel ako napisal Ryan, ale tvojou ze si to nevies poriadne nasadit, bud mas zle nastavce alebo nemas sluchadla dost zatlacene, chapes? a ked okolie pocuje teba tak asi pocuvas prilis nahlas
TheRiseAgainst
Junior

Odeslat příspěvekod aacid 21. 1. 2013 21:59

to je take tazke si tie sluchatka chytit do ruk, zapchat otvor prstom a pocuvat ci pocujes nejaky zvuk?
izoluju velmi dobre podla mna...
aacid
Junior

Odeslat příspěvekod hellwet 22. 1. 2013 08:47

Ale tym, ze pocujem okolite zvuky to nieje tym, ze maju aktivny mikrofon, tak cez neho trochu pocujem okolie? Alebo skratka to, ze iPod Nano alebo S3 ich nestihaju tak nasitit aby dobre hrali
hellwet
Junior

Odeslat příspěvekod aacid 22. 1. 2013 08:56

skusal si vymenit tie nastavce? nemam pocit ze by mikrofon chytal zvuky z okolia, aspon nie s mojim telefonom.
tiez nemam pocit ze by moj telefon nemal dostatocny vykon, bezne pocuvam s hlasitostou 15/30.

ako pisal Ryan, urcite to bude nastavcami.
aacid
Junior

Odeslat příspěvekod hellwet 22. 1. 2013 09:09

Tak to je divne potom ja ked to mam na takej hlasitosti tak pocujem okolie
hellwet
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 22. 1. 2013 09:11

Veď už ti bolo X-krat vysvetlene, že maš zle nastavce.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod bogino 22. 1. 2013 09:28

A bolo tu x krat uvedene aj s linkami, ze pasuju nastavce z Vsonic GR04/GR06/GR07, su tu aj linky na Meelec nastavce ...
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer, foobar2000 ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA, Dispre II JFET ► HiFiMan HE-500
iPod 5.5G imod ► FiiO E11 ► Brainwavz B2
bogino
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hellwet 24. 1. 2013 08:25

zato sa aj tak pytam preco pocujem okolite zvuky. Lebo, ked to spustim na notebooku, ktory je skolsky a je to na strednej hlasitosti youtube je na plnej hlasitosti, tak okolie vobec nepocujem, tak isto ludia okolo mna sa nestazuju aby som si to dal tyzsie
hellwet
Junior

Odeslat příspěvekod šeďour 24. 1. 2013 08:40

Problém bude jednoznačně uprostřed mezi sluchátky... :pozor
Na doma: DSD player TEAC, digitál TEAC, repro: hybridní dvoupásma TOTEM 100 & třípásma LSM (geniálně návrhl Kocour)
Na ven: FiiO X5 + Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1 + další čínskej šrot

Zaměstnanec GM electronic
šeďour
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka