Poradíte mi prosím vás s výběrem sluchátek?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MHOE 16. 2. 2016 18:57

dj wenec píše:Dotaz na MHOE: slo by se domluvit na pripadnou upravu, ktera by posunula zvuk k dokonalosti?:)

Úpravu čeho konkrétně? Jinak ty tipy od Wolverina kvituju, pokud by to bylo k DT880kám. :-)
SOURCE: Roon | HQPlayer
DAC/AMP: Metrum Onyx (2xOS) | DNA Stratus

DESKTOP: PMx2 (rev2) | Auteur | Verum 1 (mod)
PORTABLE: Momentum 3 Wireless (EQed)
WORK: Jabra Evolve 80

MEASURING: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dj wenec 17. 2. 2016 08:29

Díky za reakce, co se týče firmy Audio GD, bude zvuk zábavnější?

Úpravu? To pravě nevím, ale vím, že se zabýváš úpravou sluchátek, jednalo by se o to, že pokud by mi to nevyřešila změna sluchátkáče, tak bych se rád pobavil o možnostech úpravy sluchátek (je mi jedno jak a co :), trošku více basů, méně syrových výšek, středy bych nechal.

V.
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MHOE 17. 2. 2016 18:03

Výšky by poladit podle mě šly... Co se basů týče, tak bych asi nápad měl též. Kdyžtak napiš kdykoliv SZ a můžeme se domluvit, až to bude pro tebe nějak aktuální.
SOURCE: Roon | HQPlayer
DAC/AMP: Metrum Onyx (2xOS) | DNA Stratus

DESKTOP: PMx2 (rev2) | Auteur | Verum 1 (mod)
PORTABLE: Momentum 3 Wireless (EQed)
WORK: Jabra Evolve 80

MEASURING: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dj wenec 28. 2. 2016 22:17

Díky za rady, asi půjdu do toho 15.32, myslíte že by mohl být zvuk více dole? Nebo mám jít do 11.32?

MHOE, poslal jsem SZ
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 28. 2. 2016 23:49

dj wenec: Myslím, že k DT880 lepší 15.32, než 11.32
Mám NFB 12, což je předchůdce 15.32 - též má převodníky wolfson a s DT880 myslím kombinace dobrá, ba uvítal bych i trošku temnější zábavnější zvuk. Převodník Sabre (11.32) má údajně světlejší projev a to už by na mě asi bylo moc.
iMAC -> Chord Mojo -> Campfire Solaris 2020
iBasso DX160 -> Audiosense T800
LG OLED65B9 -> Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod The Wolverine 28. 2. 2016 23:50

15.32 bude při požadavku zábavnějšího zvuku a menší analytičnosti lepší volba než 11.32
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod feathoron 29. 2. 2016 14:13

NFB-15 v polsku už taky nemají, ptal jsem se před 2měsíci a včera znova na výrobek uvedený v odkazu výše.

We do not have stock levels DAC NFB-15.32
At this moment it is not available from the manufacturer
The only available model in this price range is the NFB-11

Link to product
http://www.ip-sa.com.pl/audio-p-1305.html

Yours sincerely Andrzej Stokłosa. Inter Projekt S.A. ul. Dolna 12 44-100 Gliwice astoklosa@ip-sa.pl
feathoron
Junior

Odeslat příspěvekod dj wenec 13. 5. 2016 20:50

Pánové, narazil jsem na tuto externí kartu a prý je velmi dobrá pro djing a monitoring. A dokonce hodně chválili zvukový výstup pro sluchátka, neznáte někdo jak na tom je tato zvukovka? Zda třeba má cenu měnit za Nuforce Icon DAC?

http://www.umerkura.cz/studiova-technika/zvukove-karty/externi/emu-0204-usb.html

Díky moc
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod izuel 10. 6. 2016 10:11

Ahoj, využil bych téma v nadpisu abych nemusel zakládat nový dotaz.

Chtěl bych bluetooth sluchátka na dvě popřípadě jednu nabíjecí A.A.A. baterku.
Dlouhé léta mám porta pro, jsem spokojený nadmíru, ale kabel se mi ukroutil, tak budu muset koupit náhradu a drát už nechci.
Vyzkoušené mám od creativu WP350, které mají podobný pro mě zvuk jako porty.
cenu do 5.000kč
váhu do 200g
děkuji moc
ps: nejlepší by byl seznam 3-5 modelů, které jsou na baterky popřípadě 1ks, vyberu si sám, vestavěnou nechci ,jinak bych vzal ty WP350, které mi vyhovovaly, bojím se u těch vestavěných denního nabíjení, že nevydrží dlouho a výdrž klesne.
izuel
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dj wenec 28. 11. 2016 20:34

Zdravím všechny,

asi není třeba zakládat nové vlákno, proto využiji tohoto staršího vlákna.

Kamrád mi dal za úkol, nechť mu vyberu nová sluchátka, doteď měl ode mě doporučené Superlux HD 330, se zvukem byl jakžtakž spokojen, možná by uvítal trošku méně basů.

Rozpočet je 1500 Kč, preferuje spíše uzavřené, ale otevřeným se také nebrání. Bazaru také ne, co doporučíte?

Poslech: jazz, blues, rock.

Pokukoval jsem nad Audio-Technica ATH-AVC500, u nás se prodávájí kolem 2 500 Kč, z venku by možná šly levněji...

Děkuji Vám za rady
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 29. 11. 2016 06:10

Omnitronic SHP-600.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod dj wenec 29. 11. 2016 17:40

To Ryan Giggs: Díky za tip, trošku mi připomínaji Beyery, jak jsou na to zvukově? Nebudou lepší Takstar HI 2050? Podle recenze od Bogina se podobají Beyerům DT 880, kterém znám...
dj wenec
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 29. 11. 2016 18:05

Omnitronic SHP-600 = Takstar HI2050
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Pixxel 2. 12. 2016 15:29

Ahoj,

na test jsem si koupil superluxy 668B a zvuk je oproti mým AKG Y50 o trochu detailnější a soundstage je také širší. Za tu cenu jsou to skvělá sluchátka ale jsou trochu obří. Hodí se dobře třeba do práce a podobně. Já však potřebuji sluchátka i na ven, takže nejlépe uzavřená ale aby se kvalitou vyrovnali těmto superluxům nebo je i převýšili kvalitou zvuku. Je nutné aby sluchátka byly trochu skladovací (občas je hodím do notebookařské kapsy batohu). Když se koukám, tak asi jediné, které připadají do návrhu jsou m50x. Bude m50ka lepší nebo horší než superluxa? Popřípadě jaké jiné by jste doporučili? Poslouchám folk,folkrock, country, klasiku, jazz,... Cena co nejmenší, nejlépe do 5k:)
Pixxel
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dj wenec 3. 12. 2016 15:30

Tak nakonec kamarád donesl ty Superluxy a přišli jsme na to, kde je problém. Nechal si sice v kameném obchodě, ale neodborně opravit kabel u jacku, viz. foto, snad to jde vidět. Dohodli jsme se, že nemá cenu kupovat nové sluchátka pokud by to šlo opravit. Co myslíte, kam to mam zavést na opravu?
Nejlépe Morava, Olomouc, Brno, Hodonín, Zlín atd...Ostrava už ne
Díky moc

PS: Ehm, nějak se mi nedaří nahrát foto :(
dj wenec
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka