vsonic gr06

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod blackis100 9. 5. 2013 13:15

Dobrý den,
koupil jsem si vsonic gr06 a mám knim dotaz všude na obrázcích na internetu jsou nahrádní špunty černé s barevným vnitřkem a mě došly barevné s černým vnitřkem, nemuže to být "fake"? Nebo je to jen jednu krabici pošlou s barevnýma druhou s černýma?
blackis100
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 9. 5. 2013 13:24

Pokial to mas z niektoreho prevereneho cz shopu, tak su zarucene original. Moze to byt nejaka nova seria, kde proste balia ine spunty ako v predchadzajucej. Nehladaj v tom ziaden zadrhel.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod The Wolverine 9. 5. 2013 14:04

V poslední sérii opravdu chodí barevné špunty s černým vnitřkem.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod blackis100 9. 5. 2013 18:01

mám je z headphones.cz děkuji za odpovědi. časem na ně a na sennheiser hd 435 udělám recenzi.
blackis100
Junior

Odeslat příspěvekod chistos 9. 5. 2013 18:15

AK bude dobrá, tak to bude pre avmániu prínos, :) a čo znamená časom?
Slúchadlá: AKG K450 ---> AKG K551
chistos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackis100 9. 5. 2013 18:28

než se rozehrají pořádně .)
blackis100
Junior

Odeslat příspěvekod chistos 9. 5. 2013 18:31

Nechaj ich štyri noci vyhrávať v šuplíku a môžeš sa pustiť do recenzie :-)) , samozrejme najprv si ich poriadne vypočuj :D.
chistos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackis100 9. 5. 2013 19:25

dneska zajtra poriadne vypočuvám potom nechávám rozehrát pár dní a do konce příštího týdne tu snad bude uvidím podle toho kolik bude práce.
blackis100
Junior

Odeslat příspěvekod The Wolverine 9. 5. 2013 19:39

Jak tě vůbec mohlo napadnout, že z headphones.cz by to mohl být fake? Vždyť je to oficiální distributor pro ČR a přímo pro ně se dělala evropská certifikace.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod blackis100 9. 5. 2013 19:44

nikdy nevíš....
blackis100
Junior

Odeslat příspěvekod boriscz 9. 5. 2013 20:29

Zrovna tento prodejce moc nemá zapotřebí uříznout si ostudu, kvůli nějakému šmejdu. Patří k solidním obchodníkům.
Poslech se sluchátky při vysoké hlasitosti může trvale poškodit sluch ... tak bacha !
boriscz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 9. 5. 2013 21:09

chistos píše:AK bude dobrá, tak to bude pre avmániu prínos, :) a čo znamená časom?

Podle me je dobra recenze osidny problem.Je tady siroky rozptyl navstevniku. Spojuje nas zajem o dobrou hudbu, ale nekdo s tim zacal "vcera"a mnozi z Vas se dobrym zvukem zabyvaji desitky let. Ja se bohuzel pocitam mezi ty druhe,tak hltam vsechno a jsem otevreny vice stranam a co je prinosem pro me, pro dalsi muze byt stokrat recena pravda/nebo mate rozdilny nazor.Vsiml jsem si, ze ty hodne ozehava temata dovedou nejvic rozdelit ty nejzkusenejsi....a my amateri jen koukame.Preji vsem dobry zvuk
Vlafa
Chord Hugo ,Mojo+Poly,Fluid Audio FX8,Astell&Kern AK300,AKG Q 701,Beyer DT 990,Senny Amperior,Senny HD800S,MDR-1000X, MDR-XB70BT,Shure 535 LTD,Beyerdynamic T5 2g,ProPhile8,Schiit Modi3,Magni3,DragonFly Red,Arcam rHead,MEZE 99 Classics.
akburt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod blackis100 10. 5. 2013 16:57

tak určitě moje recenze nebude na urovni třeba bíny ale pokusím se to udělat co nejpodrobněji.Já se o kvalitní zvuk zabývám asi 2 roky ale řadím se mezi amatéry .).
blackis100
Junior

Odeslat příspěvekod chistos 10. 5. 2013 18:33

OT: Ja sa hľadaniu kvalitného zvuku nevenujem moc dlho, asi iba 7 mesiacov, už som počul kopu slúchadiel v rôznych cenových hladinách a tá moja recenzia, čo tu je, tiež nie je boh vie čo, ale čo sa dá očakávať od amatéra. :potichu
chistos
Mírně pokročilý