špunty s iPhone ovládáním AKG K375

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Almik 1. 6. 2013 10:40

Ahoj všem,

snažím se pomoct mému švagrovi vybrat slušný špunty s ovládáním pro iPhone. Cenovej strop je cca 2500, ale když to bude míň, tak určitě nevadí :-)

Sony MH1C nevím jak jsou na tom s kompatibilitou s iPhonem.... každopádně jsem nikde nenašel moc o špuntech AKG K375 (K374 by měly být nejspíš stejné, jen bez ovládání na kabelu), docela by mě zajímalo jak hrají a jestli je měl někdy někdo v uších.

Dále by v úvahu připadaly možná Klipsch S4i, ty se teď dají sehnat za 1500, ale ohlasy na ně jsou různý, obecně špunty Klipsch chválí p. Perutka z e-shopu sluchatka.net, ale ten pán má obecně dost odlišné názory ohledně IEM, takže to neberu příliš vážně...

Byl by mi schopen někdo poradit, co by bylo fajn vybrat ? Švagr má rád basovější zvuk, poslouchá hlavně pop / rock, na věrnost se příliš nehraje, spíš aby byly zábavné. Dále by bylo fajn kdyby pokud možno neměly plochý kabel, z toho důvodu MH1C raději ne. Jinak švagr má docela velký uši, takže s usazením by problém být neměl.

Díky za komenty
Vítek
FX: Nikon D750, Sigma 35/1,4 Art, Nikkor AF-S 85/1,8 G, blesky SB-800, SB-600
m4/3: Olympus E-M10, Panasonic 12-32/3.5-5.6, Samyang fish-eye 7,5/3.5, blesk FL-36R
Almik
Junior

Odeslat příspěvekod The Wolverine 1. 6. 2013 13:20

Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radimecek13 1. 6. 2013 13:23

Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado

FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín