Beyerdynamic DT 1350

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod KajosH 4. 6. 2013 14:25

Zdravim,
shanim nejake sluchatka na ven (ke Cowonu D2). Momentalne mam UE Triple.fi a premyslim ze pujdu do nejakych westonu a k tomu jeste klasicke supraauraly. Velmi se mi zamlouvaji Beyerdynamic DT 1350, ale potreboval bych si je vyzkouset. Nevite nekdo o nejakem obchode v Brne kde se to da? Ja na ne nikde skladem nenerazil. Popr. nejaky stastny majitel z Brna ci okoli?
Diky moc za rady a pripominky.
KajosH
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 4. 6. 2013 15:27

V Brne mas headphones.cz.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KajosH 6. 6. 2013 14:21

No, tam sem byl nedavno si zkouset T70 a pan Hejtmanek nebyl vubec nadseny, ze prej neni zkusebna, ale prodejna. Takze bych se tomuhle obchodu pro priste vyhnul. Nejaky jiny napad? Zadny majitel v Brne? :?: :?: :?:
KajosH
Junior

Odeslat příspěvekod chistos 6. 6. 2013 15:13

Ak by si ich tam kúpil, tak by sa pán určite nehneval.
Slúchadlá: AKG K450 ---> AKG K551
chistos
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod KajosH 7. 6. 2013 06:40

Tak kdyby mel pan Hejtmanek terminal na karty tak neni problem, a vecer jsem je objednaval pres net. Ale to neni podstatne, jde o to ze profesionalita toho obchodu podle me upada, kdyz jsem tam nakupoval pred x lety tak to bylo uplne nekde jinde, zrejme se moc nedari, ikdyz ma obchod "nacpany" k prasknuti. Ale o tomhle to vlakno neni, slo mi hlavne o to si nekde vyzkouset ty DT 1350 - nekupuju zajice v pytli, a uz vubec ne 7000-coveho.
KajosH
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 7. 6. 2013 06:47

Tak ich kup niekde cez net. A prinajhorsom mas 14 dni na vratenie bez udania dovodu.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheUnheard 7. 6. 2013 17:34

napriklad aj priamo na headphones.cz :D
i5 4790k+GTX960+16GB => uDac2-HP => 1964-T / ADAM F5 / HD 800
iPod touch 3g 64GB => 1964-T
Redmi note 2
TheUnheard
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 7. 6. 2013 17:49

A proč chceš Sluchátka jako T1350, když máš triply a chceš Westony? Tyhle přenosné za nima budou zvukem, pohodlím, izolací i praktičností vždy zaostávat.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KajosH 8. 6. 2013 21:53

Hezky vecer pane Bina. Hledam nejake supraauraly k tem UE (Westonum), ne kazdy den moje usi snesou in eary. Zkousel jsem to s circumaural sluchatkama (BD T70p - skvely zvuk, neskladne, celkem tezke, pak jeste US PRO 900 - vynikajici konstrukce a skladnost, ale pro me absolutne odlisny zvuk od vsech ostatnich sluchatek co vlastnim). A jelikoz se mi zvuk BD osvedcil - vlastnim nekolik modelu - jiz zminovane T70p, DT 770, tak jsem to chtel zkusit i s temahle superauralama na noseni ven. Recenze celkem slusne, ale vlastni zkusenost k nezaplaceni - viz US 900. Mate nejaky jiny navrh krom tech 1350? Do 10k Kc. Predem dekuji za odpoved.
KajosH
Junior


Odeslat příspěvekod Usir 9. 6. 2013 20:21

Já vlastním DT1350 a jsem kousek od Brna, kdybys chtěl vyzkoušet. Na ven by mohli vyhovovat.
Jsou sice trošku těžší a skládací jen na plocho, ale díky roztažnému hlavovému mostu jsou lépe fixní na hlavě. Zvukově se blíží modelu T70, který jsem právě pořídil, páč na doma jsou pro mne velmi nepohodlné. Jinak DT770 jsou ze všech tří nejpohodlnější (koukám, že máme podobnou výbavu).
Usir
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků