Sluchátka do 2k

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Urby147 8. 1. 2014 19:45

Zdravím. Už se mi tu za krátkou chvíli dostalo spousty dobrých rad a tak se tedy na Vás obracím zas. Přál bych si, aby mi tu nějaké dobré duše poradili s výběrem sluchátek. Jsem tak trochu hráč FPS her jako je CS a podobně, takže poslech kroků a odhadování vzdálenosti z poslechu kroků a okolních zvuků (střelby apd.) je pro mne celkem důležitým parametrem. Se sluchátkama Fatal1ty od Creative, jsem byl celkem spokojen. Nebyl problém odposlouchat kroky soupeře a dát pár dobrých killů s flashbangem v ksichtě (bílá obrazovka). Bohužel mi vypověděli funkci (už jsem měl dvoje), takže bych chtěl zapátrat v jiných vodách. Samozřejmě rád poslouchám i hudbu a to zejména tyto žánry: DnB, Dubstep, Metal(především melodický metal), Heavy Metal, Hard Rock. Žánry jsem seřadil od nejdůležitějšího po nejméně důležitý, bohužel, je mám rád skoro všechny stejně, což bude asi trošku oříšek. Určitě by to měl být typ sluchátek "na hlavu" jako moje předešlé Fatal1ty. Dále je pro mne důležité, aby dobře seděli na uších (přiznám se, mám celkem velké uši, malinečko odstáté :-D ), protože na počítači i pracuji, takže je mám někdy nasazené i skoro celý den. Nevadí mi, zda mi doporučíte sluchátka pro domací použití na poslech hudby, které mohou fungovat jako gamingová nebo naopak, avšak skoro nutností je, aby sluchátka měli mikrofon (sami víte, že mám na mysli headset). Děkuju za přečtení tohohle slohu a jsem připraven přijímat Vaše skvělé nápady.
Urby147
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 8. 1. 2014 20:17

Dobry headset za 2k nekupiš. Mikrofon rieš externe a poobzeraj sa po normalnych sluchadlach. Zvukovo to bude niekde inde. Veľmi obľubene v tejto kategorii su Audio-Technica ATH-T500.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Urby147 8. 1. 2014 20:24

Takže říkáš, že něco jako http://www.czc.cz/razer-kraken-pro-cerna/129507/produkt nebo http://www.czc.cz/steelseries-siberia-v ... 64/produkt jsou zbytečně vyhozený peníze? Jinak ty Audio-Technica ATH-T500 vypadají moc pěkně.
Urby147
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karminkotak 8. 1. 2014 20:29

presne ako Ti radí Ryan, nešpeklujum s takýmito headsetmi a kúp tie ATH, samostatné slúchadlá a k nim nejaký mic... nebude to síce tak pohodlné, ako by si asi chcel, 2v1nom, ale bude to super čo sa týka zvuku slúchadiel a ich pohodlia... a toho, keď si ich budeš chcieť náhodou brať kamkoľvek, nebude Ti zavadzať mikrofón ;-)
tento model som mal česť počuť a je super, hlavne je dobré, že Ťa neunaví ani dlhšie počúvanie... a budeš s týmto zvukom spokojný, to môžeš veriť... :tleskani
Sennheiser HD25 CII
Takstar HI 2050
Pioneer HDJ 1500
Sony MDR V6
Audio Technica ATH M50
Maxell Retro DJ
Koss Porta Pro starší model :-)
karminkotak
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Urby147 8. 1. 2014 20:40

V tom případě provedu! :) Pročetl jsem totiž pár recenzí a v každé z nich jsem se dočetl, že jakýmukoliv hernímu headsetu ve stejné cenové kategorii natrhávají zadek. Ještě tedy, mohli byste mi doporučit nějaký spolehlivý a nepředražený mikrofon? Měl jsem na ně totiž vždycky smůlu, když jsem si vybral samostatný.
Urby147
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků