Koss Porta Pro - Vrčení u reproduktoru

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kom66 3. 2. 2014 08:49

Zdravím, mám rok Koss porta pro a už byly asi 1 na reklamaci z toho je 2x měněný jack kvůli vykrucování.
Teď mám problém se sluchátkem.
Při basech sluchátko vrní, když na ně zatlačím a dám ruku zvuk je utlumený a přestane to dělat, jak mile jí oddělám tak si spokojeně vrní dál...
Dělá mě to u horror coru, rapu, hip hopu, zkrátka u basově laděné muziky...
Nedělá mě to u metalu..
Už nevím jak dál... :-|
Proto děkuji za každou radu :) ;-)
kom66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 3. 2. 2014 09:10

Nemas tam zapichnuty nejaky vlas alebo bordel? Vacsinou to je pricina.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Skiman 3. 2. 2014 09:54

Sundej z něho molitanovej naušník a trošku to s citem zkus profouknout. Pokud máš krátký vlasy, tak se tam občas nějakej zapíchne ;-)
Skiman
Junior

Odeslat příspěvekod kom66 3. 2. 2014 11:22

Díky za radu ;) , už jsem to zkoušel dnes ráno oddělat ten molitan, a nečistil jsem to spíš jsem zkoušel tlačit na určitá místa kde to přestávalo a kde ne, lepil jsem ty body izolačkou ale stejně to nepomohlo... Tak to zkusím očistit a dám vědět ;)
kom66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vypínač 3. 2. 2014 15:10

Stačí se dostat k měniči a trochu to tam profouknout. Návod máš tady:
http://portapro.cz/?id=tipy
Pokud nemáš místo ruk protézy, tak to bez problému zvládneš :D.
vypínač
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kom66 3. 2. 2014 20:06

No byl to teda boj 5x jsem to rozdělával 8-D , Ale na konec z 70% to byli ty smítka a bordel je to mnohem lepší :)
Ale občas to tam zas zaslechnu...
On to člověk rozdělá očistím a je to hrůza... jen to oddělám a přidělám a je to zase jiný...
Další věc jestli jsem to nepřepísk a není to polámaný...
kom66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kom66 4. 2. 2014 08:11

Teď mě vlastně napadlo,že že vlasy jsou za tím bubínkem a s tím už si nevím rady ...
kom66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod vypínač 4. 2. 2014 12:03

Moc se mi to nezdá, když jsem ještě poslouchal porty, tak zepředu tam byl vlas každou chvíli, ale zezadu nikdy. Pokud si seš jistej, že máš kompletně čistý molitany, tu plastovou krytku i přední stranu měniče a pořád to zlobí, tak s tím asi moc neuděláš, maximálně to tam zkusit profouknout z druhý strany nebo nějak vyklepat. Když to nepomůže, tak jedině do servisu a jestli jsou v záruce, tak by to mohlo být zadarmo. Jinak doživotní záruka za 300.

-- 4. 2. 2014 11:13 --

Být tebou, tak bych se ale radši porozhlídnul po jiných sluchátkách, protože pokud budeš mít porty, tak budou v servise každou chvíli. Osobně jsem před lety přešel z port na špunty a nemůžu si je vynachválit.
vypínač
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kom66 4. 2. 2014 15:49

No taky už jsem o tom přemýšlel... o špunty by mě asi nevyhovovali... spíš jsem přemýšlel o
SENNHEISER PX 200-II - PX 100 u těch se bojím stejně jak u těch kossu , nebo sony ... Akorát je my jich líto :( jako sluchátka jsou zvukově kvalitní ale ten jack a vrnění... no každopádně se na to ještě po 150 kouknu :D ... jinak na to mám doživotní záruku tak to tam asi pošlu... nejsou kossy jako kossy kámoš je právě má za 600 a úplně jinak hrají a jsou origo no ty moje jsou 1500kc a taky jsou basově úplně někde jinde :) ale ten jack a vrnění za to to fakt nestálo...
kom66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bošu 5. 2. 2014 21:46

Já měl Porty asi 4 roky a nikdy žádný problém, kromě těch vlasů a bordelu v nich, čistil jsem každou chvíli. Pak mi je psisko rozkousalo a šel jsem do SONY MDR ZX 600 a oproti kossům mrtě zlepšení. Jinak ty porty jsem měl ještě z těch prvních dražších kousků, třeba to už dneska šiděj a nevydrží to tolik...
Sony CDP-CE 375+Onkyo TX-8250+Canton Fonum 501
Bošu
Junior

Odeslat příspěvekod Skiman 5. 2. 2014 23:18

Mam Porty asi 7 let, staly tenkrat nesmysl oproti tomu co stojej dnes... kabel sem si doma pajel mockrát, jelikož vždy posledních 5-10cm co vstupuje do sluchátka ztuhne a pak se to tam někde přeláme. Na servisu sem je měl taky parkrát :-) naštěstí mam někde papír že to vyměněj za 200Kč a ne za zlodějskejch 300! No a pak člověk zjistí že existuje plno lepších sluchátek :-D :-D od tý doby ležej někde ve skříni....
Skiman
Junior

Odeslat příspěvekod kom66 6. 2. 2014 07:55

Bošu píše:Já měl Porty asi 4 roky a nikdy žádný problém, kromě těch vlasů a bordelu v nich, čistil jsem každou chvíli. Pak mi je psisko rozkousalo a šel jsem do SONY MDR ZX 600 a oproti kossům mrtě zlepšení. Jinak ty porty jsem měl ještě z těch prvních dražších kousků, třeba to už dneska šiděj a nevydrží to tolik...

No kámoš je má a zkoušel jsem si je a nehrají vůbec špatně akorát my přijde ten zvuk takový utlumený, a málo basu. Kámoš na oplátku zkoušel ty moje tvrdil to úplně samí :-D ... Na heuréce jsem se díval tak jsou mnohem líp hodnocená sluchátka jak kossy... přemýšlel jsem že bych je poslal do servisu ať my namontují mikrofon a opraví to a že je budu mít jen k počítači... ty senny jsem nezkoušel, ale bojím se že to bude jak kossy a já nechci, pořád sluchátka posílat do servisu :( ... pak sporta pro ale to skoro založený portech a bude tam stejný jack a repro...kossum už moc nedůveřuji ... tak asi bych sáhl po těch sony na ten zvuk bych si zvykl a desing je takový nenápadnější :) ..no zatím nevím .. uvidíme ;) :D
kom66
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Skiman 6. 2. 2014 09:58

Na Headfi docela chváleji ještě JVC HA-S400 které se daji u nás v ČR normálně sehnat :-)
Skiman
Junior

Odeslat příspěvekod kom66 6. 2. 2014 21:55

Ty nevypadají vůbec špatně dík za tip ;)
kom66
Kolemjdoucí