Ukáž svoju slúchadlovú zostavu!

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod weefaa 19. 9. 2020 10:31

@ zarkow: Bohužel nezkoušel, zejména HYPA je kus stroje a jelikož nejsem přímo z Prahy, dovoz by nebyl ideální. Už dle recenzí je uzavřená varianta líbivější a pro mě to bylo velké plus viz výše.

@daRK: Thomann je opravdu super a nebyl to můj první nákup. Od možnosti vrácení 30 dnů, po 3 letou záruku a ž po vrácení, kdy ti sami pošlou přepravní štítek = zdarma. I ceny mají často výborné a mají právě i nevšední věci, které jinde u nás nemají.

@ zino, prosím bližší detail, jak se zničí na stojanu náušníky? Upřímně jsem ho pořídil právě pro ně :/. Je tu i varianta klasicky položené například na "polštářku".
weefaa
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 19. 9. 2020 13:31

Na kombinaci Aeon Flow Closed s Hypa 1 jsem slyšel obrovské chvalozpěvy i od dalšího člověka mimo fórum. Předpokládám, že Dan Clark se od Mr. Speaker nebude moc lišit.
iMAC -> Audirvana -> Chord Mojo -> Campfire Solaris 2020
iBasso DX160 -> Audiosense T800
LG OLED65B9 -> Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E
martas38
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zino333 20. 9. 2020 07:06

@weefaa: Na tom stojane sú tie náušníky stále stlačené. Tým sa ničia. Ja preferujem vešať hentaký typ konštrukcie za tie kovové mosty.
HP: iMac > Roon (Tidal) + HQplayer > Chord Hugo TT2 > Meze Empyrean + Audeze LCD-2C
Speakers: Cambridge CXN + CXA80 > Wharfedale EVO 4.3 + REL t5i

Na predaj: PMC twenty.21
zino333
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pavel1756 30. 9. 2020 12:35

Před necelým týdnem se mi naskytla příležitost zevrubněji prozkoumat potenciál Chord Hugo M Scaler a důkladně jej srovnat se softwarovým řešením HQPlayeru.
Zejména kvůli své peněžence bych si teď moc přál říct, že M Scaler nemá cenu kvůli existenci výše zmíněné aplikace kupovat. No bohužel k prodejci se už nevrátil. :roll:
Přílohy
Chord Hugo M Scaler.jpeg
Síťový filtr: AQ Niagara 1200 + AQ Monsoon
Data: Audirvana - AQ Jitterbug - AQ Diamond - Chord Hugo M Scaler - Chord Shawline BNC (Dual)
DAC/AMP: Chord Hugo TT 2
Sluchátka: Meze Empyrean (kabel Empyrean Silver Plated PCUHD)
pavel1756
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zino333 30. 9. 2020 13:00

Pavle, neprovokuj!
HP: iMac > Roon (Tidal) + HQplayer > Chord Hugo TT2 > Meze Empyrean + Audeze LCD-2C

zino333
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pavel1756 30. 9. 2020 13:06

Obávám se, že jej budeš muset nakonec koupit taky. :D
Data: Audirvana - AQ Jitterbug - AQ Diamond - Chord Hugo M Scaler - Chord Shawline BNC (Dual)
pavel1756
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zino333 30. 9. 2020 13:16

Musím si nájsť manželku a odovzdať jej peňaženku.

zino333
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pavel1756 30. 9. 2020 13:22

Ale předtím si kup M Scaler. ;-)
pavel1756
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod iceman27 30. 9. 2020 13:35

Někdy si říkám, ještě že jsem asi částečně hluchej a ty jemnosti a rozdíly neslyším.
Protože by to asi bylo hodně drahý :-D .
Project Polaris, Topping D50 S, Sennheiser HD 600, Hifiman He4xx, Meze 99 Classic
FiiO M11, FiiO E12 Mont Blanc, Hifiman Edition S, Audio Technica ATH-MSR7, Koss Porta Pro, Porta Pro BT.
iceman27
Junior

Odeslat příspěvekod pavel1756 30. 9. 2020 13:49

Na tom něco bude. Už nemám ani odvahu spočítat, kolik jsem do toho nacpal peněz.
pavel1756
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sarga 1. 10. 2020 06:17

No taky si mě s tím MScalerem včera vyrazil dech. :shock: Vidím tvůj příspěvek a hle velká změna..Říkám si, to snad neni možné, vždyť mě říkal, že je to s tím moc tmavé.Že by se Empy zahořely k větší neutralitě? Budeme rádi za pár řádků ohledně srovnání s HQplayerem. ;-) :-))
Meze Empyrean, HD800s,SE846,
Chord Hugo TT2, QP1R,MojoPoly,KHV1
Tidal,Roon
IFI- iPowerX,Micro usb, AC iPurifier
sarga
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zarkow 1. 10. 2020 06:51

pavel1756 píše:Na tom něco bude. Už nemám ani odvahu spočítat, kolik jsem do toho nacpal peněz.

To ani nedělej, protože to nemá moc racionální oporu :-) Každopádně toto Chord kombo bych si rád někdy pro zajimavost poslechl. Přeji ti hlavně poslechovou spokojenost.
zarkow
Junior

Odeslat příspěvekod pavel1756 1. 10. 2020 07:20

sarga píše:No taky si mě s tím MScalerem včera vyrazil dech. :shock: Vidím tvůj příspěvek a hle velká změna..Říkám si, to snad neni možné, vždyť mě říkal, že je to s tím moc tmavé.Že by se Empy zahořely k větší neutralitě? Budeme rádi za pár řádků ohledně srovnání s HQplayerem. ;-) :-))

Když jsem ti to psal, vycházel jsem zejména z poslechových zkušeností s jinými Empyreanami, které zjevně nebyly zahořelé. A taky neměly ten aftermarket kabel. :roll:
pavel1756
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sarga 1. 10. 2020 09:56

Máš pravdu, že Empy nové a zajeté, to je den a noc.Já dám příklad se včerejším poslechem Vincenta KHV1. Nové Empy, byl zvuk teplý, tmavý, v podstatě v konkurenci Huga 2 neposlouchatelný.Dneska jak použiji jako DAC QP1r, objeví se světlý zvuk dokonce se se špetkou agresivity. Tady Hugo2, co jsem prodal, odvádělo lepší práci. Ty DAcy holt Chord umí.
Meze Empyrean, HD800s,SE846,
Chord Hugo TT2, QP1R,MojoPoly,KHV1
Tidal,Roon
IFI- iPowerX,Micro usb, AC iPurifier
sarga
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pavel1756 1. 10. 2020 11:59

A plánuješ tedy pořídit TT 2? :-)
Mimochodem, za pár dnů budu mít konečně hotovou tu slibovanou recenzi.
pavel1756
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka