Ukáž svoju slúchadlovú zostavu!

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Ricccie 16. 6. 2021 15:37

Buds su sice mensie, lahsie ale casto som stracal usadenie a to som nastavcov skusil nespocetne vela, proste maju blby tvar, kratky krcok. Sony su vacsie, tak ako moje usi :-) a sedia mi vyborne, velmi obdobne ako Prophile. Ale viem si predstavit, že ludia s mensimi usami budu mať problem.
Zvukovo mi pridu Buds "rovnejsie", mna osobne ich zvuk nebavi, Sony su jednoznacne zabavnejsie, mohutnejsi bas, vacsi priestor, krajsie vysky.
×Auralic Aries Mini > RME Adi 2 Pro AE > Naim Nait XS2 > Dali Epicon 2
×ChordMojo | FiioM6 | ZorlooZtella> Prophile8 | ER2XR | HD660S | HD58X | K371 | DT250
×Bezdrat | Sonos Arc | WH1000XM3 | WF1000XM4 | GalaxyBuds+
Ricccie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 16. 6. 2021 15:40

Dakujem. Co sa tyka Buds+ a nadstavcov, tiez som skusil vela, ale az Spinfit CP360 su pre ne ako z ineho vesmiru. Az po ich vyskusani som prestal riesit (dis)komfort. Na fotkach vyzeraju XM4 trochu velke, tak mam obavu, ci to nebude zase problem a keby aj netlacili, tak ci nebudu vypadavat.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ricccie 16. 6. 2021 15:45

Vacsie su, ale nie ako ich predchodca a na trhu je myslim vacsina bezdratov vacsich. Mne sedia dokonale s prilozenymi L nastavcami, vypadnutie nehrozi ani keby som neviem co s hlavou robil.
×Auralic Aries Mini > RME Adi 2 Pro AE > Naim Nait XS2 > Dali Epicon 2
×ChordMojo | FiioM6 | ZorlooZtella> Prophile8 | ER2XR | HD660S | HD58X | K371 | DT250
×Bezdrat | Sonos Arc | WH1000XM3 | WF1000XM4 | GalaxyBuds+
Ricccie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 16. 6. 2021 15:46

Cize zvukom je to proste taka zabavna Sony klasika? Nieco ako WH-XM3, ktore mas v popise?
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ricccie 16. 6. 2021 15:51

Jojo, klasika Sony zvuk, ale mne pridu WF-XM4 zvukovo dokonca lepsie ako nahlavne XM3, tie už ani nepoužívam, už po krátkej dobe mi neskutočne horia uši. Uprednostňujem IEMs všeobecne.

-- 16. 6. 2021 16:57 --

...porovnanie s Buds+....
Přílohy
photo_2021-06-16_16-56-29.jpg
×Auralic Aries Mini > RME Adi 2 Pro AE > Naim Nait XS2 > Dali Epicon 2
×ChordMojo | FiioM6 | ZorlooZtella> Prophile8 | ER2XR | HD660S | HD58X | K371 | DT250
×Bezdrat | Sonos Arc | WH1000XM3 | WF1000XM4 | GalaxyBuds+
Ricccie
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tibormi 17. 6. 2021 09:23

Ľudia, ja sa váľam od smiechu už 5 min :D

AMIR vtip.jpg
Shanling M6 Pro + RRA RNHP + Quad Era-1, Audio Technica WP900
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel1756 17. 6. 2021 10:12

:lol: :lol: :tleskani :tleskani :lol: :lol:
Napájení: AudioQuest Niagara 1200
Data: Roon Nucleus & Chord Hugo M Scaler
DAC+AMP: Chord Hugo TT 2
AMP: Burson Soloist Voyager
Sluchátka: HiFiMAN Susvara | Focal Utopia
pavel1756
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod introvert 17. 6. 2021 10:24

Dost dobrý :D
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Hiffista 17. 6. 2021 10:51

Velmi trefný :-D !
Hodnotit audio komponenty jen podle měření je stejné, jako tžeba hodnotit auta jen podle parametrů nebo jídla jen podle použitých surovin a postupů. Je to jen část skutečnosti, která je k popisu vlastností přístroje sama o sobě nedostatečná.
Naposledy upravil Hiffista dne 17. 6. 2021 10:53, celkově upraveno 1
Hiffista
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod TigiGold 17. 6. 2021 10:52

"Není nic hloupějšího než hloupý smích." Gaius Valerius Catullus
Ah, padron, siam tutti morti!
TigiGold
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pavel1756 17. 6. 2021 11:54

S ohledem na to nepřeberné množství nesmyslů a polopravd, kterými ten rádoby recenzent tak zdařile oblbuje svoje fanoušky, je smích docela na místě. Ale jo, chápu, právě jsme si tu dovolili urazit něčí modlu, tak nám to muselo být vráceno i s úroky, vskutku elegantní formou za pomoci římské elity.

Já mám radši tento:
"Pouze dvě věci jsou nekonečné. Vesmír a lidská hloupost. Tou první si ovšem nejsem tak jist." Albert Einstein
Napájení: AudioQuest Niagara 1200
Data: Roon Nucleus & Chord Hugo M Scaler
DAC+AMP: Chord Hugo TT 2
AMP: Burson Soloist Voyager
Sluchátka: HiFiMAN Susvara | Focal Utopia
pavel1756
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod introvert 17. 6. 2021 12:14

Jeden citát podvodníčka z filmu Rvačka v Panamě (hrál ho Gert Fröbe, známý třeba z bondovky Goldfinger): ”Obchoduji s lidskou blbostí, což je nevyčerpatelná surovina”. Mimochodem, film se vyznačuje tím, že do hlavní role byl obsazen Jean Gabin, je tam pár pěkných záběrů z Tokia šedesátých let, a hlavně, po nějaké rvačce v Panamě ani vidu, ani slechu :-)
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod TigiGold 17. 6. 2021 13:18

pavel1756 píše:S ohledem na to nepřeberné množství nesmyslů a polopravd, kterými ten rádoby recenzent tak zdařile oblbuje svoje fanoušky, je smích docela na místě. Ale jo, chápu, právě jsme si tu dovolili urazit něčí modlu, tak nám to muselo být vráceno i s úroky, vskutku elegantní formou za pomoci římské elity.


Děkuji za uznání. Nicméně jsem neměl v úmyslu oplácet komukoliv jakousi údajnou imaginární urážku (z takto se projevujícího pubertálního mentálního vzorce jsme snad všichni už dostatečně vyrostli), ale jemně naznačit, že kritika by měla být v prvé řadě věcná. Smát se a oponovat konkrétním "nesmyslům a polopravdám", které se na ASR mohou někdy objevit, je určitě na místě. Jenže v tomto případě žádné konkrétní argumenty ke zveřejněné recenzi nenalézám a smích tak působí falešně a křečovitě, protože pouze kanalizuje nutkavý pocit "nesnáším ASR". Smích zde není vůbec pozitivní emoce, ale projev jemnější agrese a nižší formy boje proti odlišnému přístupu k hifi a lidem, kteří tento přístup zastávají. Tedy ve smyslu citátu M. Gándhího: "Nejdříve Vás ignorují, pak se Vám smějí, pak s Vámi bojují a pak vyhrajete." (a slibuju, že už dám s citáty pokoj, pro dnešek). Proto se k tomuto kolektivnímu smíchu nepřidávám.
Ah, padron, siam tutti morti!
TigiGold
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibormi 17. 6. 2021 13:40

Hej, takže ten smiech je celkom na mieste, nebola tam urážka jeho osoby (psychická ani fyzická). Smiech je na mieste preto, lebo bolo podotknuté, že ani si ten prevodník nevypočul (alebo sa o tom nezmienil ak áno) a zas a znova dáva svoje doporučenie.
Ktorý recenzent áut, motoriek alebo slúchadiel by to mohol napísať bez toho, aby ich vyskúšal?
Je to dosť vtipné, nemyslíš? :-D
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TigiGold 17. 6. 2021 14:01

Tibormi: Necítím nejmenší potřebu obhajovat zvolenou metodiku hodnocení komponentů na ASR. Jen konstatuji, že ta hodnocení jsou prováděna už řadu let a vcelku konzistentně, s využitím vynikajícího měřícího zařízení. U čistých převodníků se subjektivní hodnocení zvuku v zásadě neuvádí a pouze se zveřejní podrobné výsledky měření (má pro to jistě určitý důvod), u jiných druhů komponent (sluchátkové zesilovače, bedny, sluchátka) je subjektivní zvukový dojem vždy součástí recenze. Tak to prostě je, ber nebo nech být. Ve mně ty desítky recenzí převodníků žádný smích nevyvolávají, naopak jsem rád za ohromné množství práce, z níž vzešla poskytnutá data. Analogie hifi s auty nemám v principu rád, ale pokud jde o hodnocení některých součástí (např. pneumatik), také preferuji strohá naměřená data (brzdná dráha, hlučnost apod.) před subjektivními dojmy recenzenta.
Ah, padron, siam tutti morti!
TigiGold
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků