Ukáž svoju slúchadlovú zostavu!

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod 111a111 30. 12. 2021 14:50

zino333 píše:Mimochodom, pre poradňu by ste si mohli zakladať aj nové vlákna. :)

To aj pre každý model alebo značku

//
viewtopic.php?f=1712&t=1321073
Naposledy upravil 111a111 dne 30. 12. 2021 17:14, celkově upraveno 1
111a111
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuko61 30. 12. 2021 16:36

Tak zase 95% prispevkov za posledny rok vobec nesúvisí s temou vlakna.
Vzdy, ked tu pribudne novy prispevok, tak sa potesim, ze sem niekto dal konecne fotky noveho prirastku alebo peknej zostavy a prd... :D
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHOE 30. 12. 2021 17:06

Tož mohli bychom těch 5 % fotopříspěvků ponechat zde a pro zbylých 95 % vytvořit příbuzné vlákno "Ukáž svoj slúchadlový svetonázor!". 8-)
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod introvert 30. 12. 2021 17:13

kuko61 píše:Tak zase 95% prispevkov za posledny rok vobec nesúvisí s temou vlakna.
Vzdy, ked tu pribudne novy prispevok, tak sa potesim, ze sem niekto dal konecne fotky noveho prirastku alebo peknej zostavy a prd... :D

Máš samozřejmě pravdu - založil jsem tedy nové vlákno pro všeobecnou diskusi.
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zino333 30. 12. 2021 17:30

Tak poďme naspäť k tým fotkám. Posledná fotka koženkových náušníkov na LCD-2C po 3 rokoch používania dá sa povedať v rukavičkách. Napriek tomu mi toto urobili náušníky za posledných pár mesiacov. Začalo to jednou malinkou prasklinkou, ktorej som nevenoval veľmi pozornosť. O chvíľu budú na ceste do koša a prichystané mám kožené hybridy od Dekoni.

//edit: Opravujem sa, po 3 rokoch používania, nie po dvoch. Mám ich od 08/2018.

IMG_4494.jpg
Naposledy upravil zino333 dne 30. 12. 2021 19:43, celkově upraveno 1
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod introvert 30. 12. 2021 18:50

To je naprostý běs ! Nejenom, že se protahuje ta kůže, ale ještě tohle .. 8-D Není možno ty náušníky reklamovat ?
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zino333 30. 12. 2021 19:23

Staré náušníky v koši. LCD-2C sú ako nové. Staré koženkové som vymenil na odporúčanie MHOE-ho za Dekoni Hybrid Elite. Audeze konštrukcia LCD modelov je prakticky nezničiteľná a čokoľvek sa pokazí sa dá opraviť za pár minút. Výmena neviem či trvala 15 minút aj s výmenou pôvodného tiež koženkového strapu (ktorý som už raz skracoval lebo sa natiahol) za originálny kožený. Ja som pomerne eko-zmýšľajúci človek, ale tu rozhodne odporúčam vyhábať sa koženkovým náušníkom aj strapu. Určite berte LCD modely s pravou kožou.

Počúvam ich teraz cca polhodinku. Zmeny po výmene náušníkov by som veľmi opatrne napísal takto. Mám pocit že basov je trochu menej (nie som si istý) ale sú detailnejšie a pevnejšie (som si istý). Ale stále veľmi hlboké. Prejav je trochu svetlejší a vzdušnejší (možno aj širší). Oproti pôvodnemu ladeniu je to teraz neutrálnejší zvuk.

IMG_4502.jpg
Dekoni Elite Hybrid

IMG_4503.jpg
LCD-2C naked

IMG_4504.jpg
Originál náhradný kožený strap Audeze

IMG_4505.jpg
finish

IMG_4506.jpg
finish
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibormi 30. 12. 2021 21:59

( ^v^)
Shanling M6 Pro + RRA RNHP + Quad Era-1, Audio Technica WP900
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 31. 12. 2021 05:09

zino: ten náhlavní strap je original Audeze? Případně na kolik to přišlo a kdes to koupil a konalo se celní řízení?
Děkuji za odpověď.
Jinak kožené jehněčí náušníky na tu loupačku rozhodně netrpí. Moje LCD-X už budou mít 4 roky a nic se neloupe, netrhá a jsou jak nové. Vidím to na propastný rozdíl v kvalitě koženka vs kůže.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pavel1756 31. 12. 2021 08:05

MHOE píše:Jinak Resolve zveřejnil svůj Ranking List sluchátek. Pokud k tomu člověk přistoupí jako k seznamu doporučení, na která se případně zaměřit blíže, vnímám to za velmi hodnotné.


Tak si říkám, do jaké míry se podílí na tom, že tu sdílíš daný Ranking list, skutečnost, že Resolve tak špatně hodnotí sluchátka od Meze Audio... :hm :D

Jako protinázor si tu dovolím zmínit absolutního vítěze HEADFONIA 2021 AWARDS, kterým není nikdo jiný než Meze Elite! 8-)
Napájení: AudioQuest Niagara 1200
Data: Roon Nucleus & Chord Hugo M Scaler
DAC+AMP: Chord Hugo TT 2
AMP: Burson Soloist Voyager
Sluchátka: HiFiMAN Susvara | Focal Utopia
pavel1756
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mike H. 31. 12. 2021 09:10

Já mám ten samý problém s LCD 2C. Loupou se jak nausniky tak strap.
mike H.
Junior

Odeslat příspěvekod introvert 31. 12. 2021 09:37

Díval jsem se na Audigo, a tam to mají takto: LCD-2 Classic, LCD-2 Closed - materiál náušníků: umělá kůže, LCD-X, LCD-XC - materiál náušníků: kůže (u LCD-X jehněčí).
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 31. 12. 2021 10:28

Hele ten topping deklaruje 150mW při 32 ohmech. Ale možná jsem přišel na to kde je zakopaný pes, tipuju, že to praskání může být způsobeno tím když je ta mašinka málo nabitá. Každopádně papírově by to mělo dostačovat… Časem samo chci něco lepšího, tohle bylo pro začátek aby to ty sluchátka vybudilo a líbí se mi, že to je kapesní řešení za dostupnou cenu. Protože běžný audiovstup na čemkoli tu mám to prostě nevybudí. Ale jestli to dobře chápu, třeba to Fiio Q umí zesílit i BT ? To jde ?
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zino333 31. 12. 2021 10:39

martas38 píše:zino: ten náhlavní strap je original Audeze? Případně na kolik to přišlo a kdes to koupil a konalo se celní řízení?
Děkuji za odpověď.
Jinak kožené jehněčí náušníky na tu loupačku rozhodně netrpí. Moje LCD-X už budou mít 4 roky a nic se neloupe, netrhá a jsou jak nové. Vidím to na propastný rozdíl v kvalitě koženka vs kůže.

Áno, v čase keď sa mi natiahol a začala sa mi kovová časť konštrukcie dotýkať hlavy, tak som napísal na Audeze support a odporučil ma mailom na chlapíka z obchodného oddelenia u ktorého som to objednal za $39 USD, vystavil mi faktúru, prišlo mi to poštou a myslím, že som absolvoval pri tomto aj colné konanie. Podrobnosti si už ale nepamätám.

Včerajší večer som s nimi trávil niekoľko hodín a musím povedať, že náušníky od Dekoni fakt nie sú na zahodenie. Empyreany to z nich neurobí, ale je to za tie peniaze veľmi dobré.

-- 31. 12. 2021 10:40 --

introvert píše:Díval jsem se na Audigo, a tam to mají takto: LCD-2 Classic, LCD-2 Closed - materiál náušníků: umělá kůže, LCD-X, LCD-XC - materiál náušníků: kůže (u LCD-X jehněčí).

To je prašť jak uhoď. Treba brať kožené. Pasuje to na všetky modely LCD s týmto typom hlavového mosta.
Hifiman EF600 + Schiit Lyr 3 > Meze 109 Pro + Hifiman HE6se V2
zino333
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod introvert 31. 12. 2021 11:01

zino333 píše:
introvert píše:Díval jsem se na Audigo, a tam to mají takto: LCD-2 Classic, LCD-2 Closed - materiál náušníků: umělá kůže, LCD-X, LCD-XC - materiál náušníků: kůže (u LCD-X jehněčí).

To je prašť jak uhoď. Treba brať kožené. Pasuje to na všetky modely LCD s týmto typom hlavového mosta.

Nejsem si jistý, zda LCD-2 Classic nebo Closed lze s kůží vůbec koupit ..
introvert
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků