Ukáž svoju slúchadlovú zostavu!

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pavel1756 7. 7. 2022 18:44

Mně se právě ta duhová verze líbila nejméně. Celková prezentace působila jako nějaká stará nahrávka klasické hudby se špatným basem a "ukřičeným" zvukem. :hm
Napájení: AudioQuest Niagara 1200
Data: Roon Nucleus & Chord Hugo M Scaler
DAC+AMP: Chord Hugo TT 2
AMP: Burson Soloist Voyager
Sluchátka: HiFiMAN Susvara | Focal Utopia
pavel1756
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 7. 7. 2022 20:00

Tak to je asi o vkusu. Ale obecně je nejlépe hodnocená.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Rins 8. 7. 2022 08:31

Mám právě tu porcelánovou(perleťovou) edici SE. Původně jsem měl zlaté,ale při přímém srovnání se mi na SE více líbily středy a celkové vzdušnější prezentace SE.Nebyl to ovšem rozdíl den a noc. Také diskutabilní byl cenový rozdíl,ale v našem koníčku si na nějakou tu tisícovku nehrajeme.
Solarisy 2020 ani LE jsem neslyšel,ale LE by měly být zvukově podobné SE.
Chord Hugo TT2/MScaler, Wave Storm Reference, Feliks Euforia AE, Roon, Innuos Zen MK3, Innuos Phoenix USB, Niagara 1200, Focal Utopia-Nordost Heimdall 2, Meze Empyrean-Forza Hybrid HPC, Erzetich Charybdis,
Shanling M6 ultra,Campfire Solaris SE
Rins
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 10. 7. 2022 00:36

Takže přátelé, vrátil se mi skvělý převodníček Lotoo Paw S1!
Musím se přiznat, opět mi padla brada, nevím o lepším párování s CA Solaris. A patrně nejen s nimi. Skvělý prostor, separace, hebký zvuk, černé pozadí, prostě paráda! Znovu mě začaly Campfire bavit. Kéž by tak hrál A&K SR25. Až mě to nahlodává, vyměnit ho za Lotoo Paw 6000 a oželit streamovací služby.
Málo které zařízení mě tak nadchlo, jako tohle.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pavel1756 10. 7. 2022 07:24

Lotoo hraje na svoji cenu opravdu nadstandardně. Jen škoda toho rušení, které se projevuje na zvuku v podobě slabého praskání/šumění, když je připojeno k mobilu.
Napájení: AudioQuest Niagara 1200
Data: Roon Nucleus & Chord Hugo M Scaler
DAC+AMP: Chord Hugo TT 2
AMP: Burson Soloist Voyager
Sluchátka: HiFiMAN Susvara | Focal Utopia
pavel1756
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SSakul 10. 7. 2022 07:41

U toho rušení EMI výrazně pomůže režim letadlo s wifi. Jinak Paw S2 by tohle měla mít pořešeno lépe, a bylo to i zmíněno na Headfi, ale osobně neznám nikoho s Paw S2, kdo by to mohl potvrdit.
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rins 11. 7. 2022 09:10

U mě na Paw S1 spárované s telefonem žádné rušení nepozoruji.
Chord Hugo TT2/MScaler, Wave Storm Reference, Feliks Euforia AE, Roon, Innuos Zen MK3, Innuos Phoenix USB, Niagara 1200, Focal Utopia-Nordost Heimdall 2, Meze Empyrean-Forza Hybrid HPC, Erzetich Charybdis,
Shanling M6 ultra,Campfire Solaris SE
Rins
Junior

Odeslat příspěvekod introvert 11. 7. 2022 09:24

pavel1756 píše:Lotoo hraje na svoji cenu opravdu nadstandardně. Jen škoda toho rušení, které se projevuje na zvuku v podobě slabého praskání/šumění, když je připojeno k mobilu.

Zapojil bych Jitterbug
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 11. 7. 2022 14:34

To rušení způsobuje nedostatečně odstíněné lotoo a indukuje se v něm rušení, především z LTE. Paw S2 to má vyřešené lepším stíněním obalu přístroje. Obávám se, že tady jitterbug nepomůže.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 11. 7. 2022 14:48

martas38 píše:To rušení způsobuje nedostatečně odstíněné lotoo a indukuje se v něm rušení, především z LTE. Paw S2 to má vyřešené lepším stíněním obalu přístroje. Obávám se, že tady jitterbug nepomůže.

V tom případě zbývá pouze jediné - zabalit Lotoo do staniolu ! :D
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 11. 7. 2022 14:54

Jo, i to lidi dělali. Nebo vypnout LTE data u telefonu. Ale tento nešvar býval prakticky u každé takové krabičky. Různé E1DA a podobně. Pořešeno to má ta druhá generace a nějaké Luxury & Precision. Ono stačí položit mobil vedle Mojo a začne se ozývat taková směsice pazvuků, tikání atd. Když jsem měl Mojo, tak jsem řešil rušení v počítači a dělal to nakonec telefon poblíž.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 11. 7. 2022 15:28

Edward Snowden, například, pokud ho někdo navštívil, trval na tom, aby návštěva nechala mobil v uzavřené mikrovlnné troubě (samozřejmě vypnuté :-) ). Tam byl pak přístroj zcela odstřižen od mobilních sítí, a tudíž nemohl být odposloucháván. Myslím, že tento postup by pomohl i u Lotoo Paw, ale byl by poněkud nepraktický .. :D
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tajnik 11. 7. 2022 16:25

tajnik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 11. 7. 2022 16:41

tajnik: asi záleží na konkrétní mikrovlnné troubě, já mám kupříkladu ještě starý poctivý model, ve kterém si mobilní sítě skutečně neškrtnou (zkoušel jsem to - na mobil v troubě se nedalo dovolat 8-) ). Ale co si budeme povídat, když občas jdu k Snowdenovi na návštěvu, ještě mobil zabalím pro jistotu do toho staniolu ! :D
introvert
Pokročilý

Odeslat příspěvekod pavel1756 11. 7. 2022 17:38

Bohužel to s Jitterbugem ani nemohu ověřit, protože Lotoo nespolupracuje s Apple Kamera Kit. Jediný způsob jak komunikuje s iPhonem, je propojovací kabel Lightning-USB C přímo od Lotoo.
Napájení: AudioQuest Niagara 1200
Data: Roon Nucleus & Chord Hugo M Scaler
DAC+AMP: Chord Hugo TT 2
AMP: Burson Soloist Voyager
Sluchátka: HiFiMAN Susvara | Focal Utopia
pavel1756
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků