[recenze] VSONIC VSD3S - nový favorit do 1000 Kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod weefaa 27. 12. 2014 19:30

Pro mě nějak basové 750ky nebyly :( Právě proto přemýšlím o HW2 a nebo jsem četl, že 600ky mají lepší basy oproti 750. VSD3 by také byla možná zajímavá volba.
Mac Mini M1 > iFi ZEN DAC Signature V2 (iFi iPower2 )> SP Audio SC1 > FELIKS Audio Echo MK2 > Forza Audio Noir Hybrid HPC > ZMF VC.
weefaa
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanni 28. 12. 2014 08:20

xakrurychle: ten niekto som bol ja,ale potom som diskusiu ukončil,lebo s niektorými ľuďmi sa proste diskutovať nedá a urážky čítať nepotrebujem ;-)

weefaa: basy u RHA750 a Wooduo2 sa nedajú porovnávať...RHA750 hrajú úplne ináč, majú zvukový popis mierne do V, čiže mierne zvýraznené basy a výšky..basy u Wooduo2 sú brutálne,idú poriadne hlboko a máš pocit,že ti ustrelia hlavu :-D samozrejme trochu preháňam :-)
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mata Hata 28. 12. 2014 13:27

Zdravím, potřeboval bych špunty na poslech převážně vážné hudby. :) Cena do 2000Kč. Děkuji za doporučení
Mata Hata
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod bacil2 28. 12. 2014 14:24

bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veet 28. 12. 2014 16:50

Je nějaká šance, že Wooduo 2 objednané z amazonu projde bez povšimnutí na celnici?
Veet
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Bína 28. 12. 2014 17:09

Můžete prosím diskuzi o Wooduo 2 a objednávání z amazonu(který myslím začal automaticky připočítávat DPH a Clo už při objednán) do samostatného topicu?
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 6. 1. 2015 09:26

Tak mám ty luminiscenční rare VSD3 a super. Ženě sedí, nic netlačí, nevypadává, fakt super pohodlné a to nemám typ kabel za ucho rád, kéž by takový kabel byl i u vc1000ovek, měkký, silný. Zvuk paráda. Vsonic umí. Vc02 upadají v zapomnění, na úrovni vsd3 to nedávají, vc1000 víc detail, míň hutné, užší prostor(!). Vsd3 je radost poslouchat, pro rock, metal, tato určitě ano.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod puschpull 6. 1. 2015 11:15

VSD3 - dnes je vracím do Alzy.
Důvod - nesedí mi do uší, po delší době mechanicky tlačí. Měly být pro dceru, ale jí nesedí ještě více. Zvukově jsou za ty prachy výborné. Zdůraznění basů vyhovovalo, dobře se poslouchají. Problém byl ale občas i s kontaktem konektoru výměnných kabelů.
Komu sluchátka vyhovují po mechanické stránce, tak rozhodně představují to nejzajímavější v dané ceně co lze u nás koupit.
:-)
Se těmi zakoupenými od Bíny (T-Peos Altone200) se naprosto nedají srovnávat. T-Peos jsou kvalitou někde úplně jinde.
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 6. 1. 2015 14:59

To ano..ale aj cenou ;-)
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 6. 1. 2015 15:55

Nevím jestli si toho někdo už všiml ale na lendmeurears se prodávají VSD5 nebo to je možná jen před objednávka ale o výplatě jasná utrata :)
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 7. 1. 2015 20:14

puschpull píše:Se těmi zakoupenými od Bíny (T-Peos Altone200) se naprosto nedají srovnávat. T-Peos jsou kvalitou někde úplně jinde.

Ale dají. Zase nebuďme přehnaně kritičtí. Altony ano čistší, ale nějak velký rozdíl zas ne imho. Možná už to tolik nehrotím.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SusHi182 7. 1. 2015 20:47

Čaute. Tak už som majiteľom VSD3 aj ja. Po zvukovej stránke super. Sú veľmi zábavné a silnejšie basy mi vôbec neprekážajú. Nielenže sa s nimi dobre počúvajú rockové a metalové skladby, ale perfektne sa (aspoň pre mňa) hodia na elektroniku a melodic trance. Páčia sa mi viac ako sony MH1, ktoré mám. Perfektne mi sedia v ušiach a sú to, čo som už dlho hľadala. Akurát mám trochu strach o kábel tesne za konektormi, ktoré vedú priamo do mušlí. Tým, že sa káblik zatáča poza ucho je namáhaný a bojím sa, že sa zlomí. Ak by sa to náhodou stalo, kde sa dá zohnať náhradný?
SusHi182
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kuko61 8. 1. 2015 01:15

LOPO_X píše:Nevím jestli si toho někdo už všiml ale na lendmeurears se prodávají VSD5 nebo to je možná jen před objednávka ale o výplatě jasná utrata :)

Už by sa mali dať kúpiť. A na Penonaudio sa už dajú kúpiť TTPOD 2, asi prvé Triple-Driver Balanced Armature + Dynamic Hybrid slúchadlá pod 100 USD. Len je asi u oboch lepšie počkať na viac recenzií ;-)
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 8. 1. 2015 04:40

Co tǎ někdo psal tak pry vcelku tenky přednes a slabši basy a problemy s vybuzenim
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod V1CTORY 14. 1. 2015 22:32

SusHi182 píše:Čaute. Tak už som majiteľom VSD3 aj ja. Po zvukovej stránke super. Sú veľmi zábavné a silnejšie basy mi vôbec neprekážajú. Nielenže sa s nimi dobre počúvajú rockové a metalové skladby, ale perfektne sa (aspoň pre mňa) hodia na elektroniku a melodic trance. Páčia sa mi viac ako sony MH1, ktoré mám. Perfektne mi sedia v ušiach a sú to, čo som už dlho hľadala. Akurát mám trochu strach o kábel tesne za konektormi, ktoré vedú priamo do mušlí. Tým, že sa káblik zatáča poza ucho je namáhaný a bojím sa, že sa zlomí. Ak by sa to náhodou stalo, kde sa dá zohnať náhradný?


Ako su na tom v porovnani s mh1 charakteristikou ? Mh1 mi dost sedeli, aj tym jak isli do hlbky v basoch a vysky mi prisli tak akurat. Su menej/viac basove/vyskove ?
V1CTORY
Junior
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků