[recenze] VSONIC VSD3S - nový favorit do 1000 Kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod hanni 15. 1. 2015 11:39

Viac basové i viac výškové...
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PanPavlu 17. 1. 2015 20:28

Kdysi jsem se někde dočetl, že by se nově VSD3(S) prodávat i se zahnutým konektorem? U toho rovného se celkem obávám o životnost, jelikož tam není nijak napevno kabel.
PanPavlu
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LOPO_X 27. 1. 2015 19:46

Sice jsem tvrdil že je kupovat nebudu ale neodolal jsem a mám silver wire verzi a můžu říct že za ty peníze to fakt stojí za to ale nedokážu si představit VSD3 protože už i todle mi přijde vcelku basovějši model a jinak nevím jak u verze s vyměnitelnym kabelem ale tady je taková malá výztuha u konektoru tak by to snad mělo něco snést ale čas ukáže

Vřele nedoporučují s němá spát... Díky konstrukci způsobují bolestivé otlaky
Přílohy
image.jpg
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Figut 28. 1. 2015 09:48

Ty lumi vsd3 nejsou tak basshead abych na nich nedokázal poslouchat ^^ .
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 28. 1. 2015 13:05

takže nič sa nemení na tom, že VSD1 sú basovejšie (vhodnejšie pre bassheada), než VSD3?
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 28. 1. 2015 17:40

Nevím jak veliký rozdíl je mezi vsd3 a skovou verzi ale vsd1 mají tak +- basu podobně jako vsd3s aspoň co si po paměti vybavují takže bych na to nespoléhal
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dropadred 28. 1. 2015 18:15

ďalšia vec, musia sa dávať poza ucho ? lebo nenávidím headset layout a kravinu tipu za ucho ešte viac...

či jednoducho nebudú sedieť, keď pôjdu normálne ? akože mám ich už objednané z alzy, zajtra idem pre ne, ja ich rovno aj skúsim, no nech viem, na čo sa pripraviť vopred :-)

hovorím o VSD3, ja som zle pochopil recenziu, ide mi o basovejší prejav, takže VSD3 vyhrali, aj keď sú o cca 9€ drahšie
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 28. 1. 2015 20:11

Pochopil jsi dobře VSD3 by měly být ty basovějši ale pokud ti vadí kabel za ušima tak už z fotek je patrné že jsou dělané na to aby se nosily kablem za uši tak nevím jestli budeš spokojen
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dropadred 28. 1. 2015 20:13

či vôbec budú držať a ak, tak či nie len tak ledva ledva, čo ?
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 29. 1. 2015 00:00

teda.môžem.niekoho poprosiť s vsd3/vsd3s skúsiť, či sa dajú nosiť aj normálne? či nevypádavajú, či vôbec ich viete poriadne strčiť do ucha a podobne :)
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 29. 1. 2015 08:52

Teoreticky to tam nějak nacpes, ale bude to z ucha výrazně vyčnívat, kabel bude hloupě trcet a pohodlí bude hrozné. Vybral jsi asi nejhorší volbu, pokud ti nošení za uchem vadí. Příště se radši ptej dřív než objednas.
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 29. 1. 2015 08:54

ono na headfi mi písal jeden človek, že on občas tak nosí a nemal žiaden problé, tak aj preto, tak teraz neviem
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LOPO_X 29. 1. 2015 10:31

Tak dá se tak i tak
První způsob jako by normálně jak je konstrukce daná ale kabel dopředu a člověk vypadá jak debil
Druhý způsob otočit strany a kabel vede dolů a vcelku to jde i nosit ale nedosednou tolik do sluchovodu a je slaba izolace.
Přílohy
image.jpg
Otočené strany kabel dolů
image.jpg
Normálně ale kabelem dopředu
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dropadred 29. 1. 2015 10:36

ďakujem, že si si dal námahu :-)
je to škoda, vyzerajú ideálne, možno sa ešte niečo vyskytne niekde v nejakej podobnej cene (do 50€)
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Figut 6. 2. 2015 14:21

Tady asi budu zase trošku v opozici :-[ . vsd3 i vsd3s jsou fajn, jedny maličko basovější, ale pro mě jsou vc02 pořád někde výš :-) . vsd3 takové all-roundy pro každého, vcčka už pro vyhraněnější analytikáře. http://www.aliexpress.com/item/100-Bran ... 69294.html ^^
Figut píše:Vc02 upadají v zapomnění, na úrovni vsd3 to nedávají,

Aneb pak jsem je zase vytáhl... Tohle je oříšek. Co na první poslech ohromí, může se po delší době a navyknutí si hodně změnit... OT: Nepochopím třeba Bínu, jak zvládne poslouchat toliko sluchátek, ještě s takovými kvalitativními (/cenovými?) rozdíly. Adaptace na jiná mi ubírají na požitku a dělá bordel v hlavě.
Cowon Plenue D (1.02) + ER4S | xDuoo X3 + ER4SR
black | death | thrash | grind | doom | sludge | heavy | metal
Figut
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků