Beats kam se podíváš

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod radimecek13 20. 7. 2014 16:47

Obrázky z Bulharské ulice...na 1km tak čtyřicet prodejních míst...v té džungli už podle mně není schopen poznat originál od Fake nemyslim jen Bulharsko,ale celý svět...na letišti v Burgasu sluchátka Beats Studio za 360,- kč 8-D
Přílohy
6.jpg
5.jpg
4.jpg
3.jpg
2.jpg
1.jpg
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado

FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 20. 7. 2014 17:27

...no učinený raj na Zemi to Bulharsko!
:D :D :D
bacil2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Rada25 20. 7. 2014 17:41

Cool sluchatka skoro zadarmo!toz jake si pro sebe vybral?...nebo ze bys odolal?
Rada25
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod radimecek13 20. 7. 2014 17:42

jjo odolal,ale bylo to těžký 8-D 8-D 8-D když na tebe koukaly i ze stánku s gyrosem 8-D
Doma:
Na ven:

radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Rada25 20. 7. 2014 17:51

Aspon jedny jsi mohl povesit na krk a sklizet obdivne pohledy... A my ostatni bychom se urcite posleze tesili na recenzi.
Rada25
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hexxisek 20. 7. 2014 18:13

Jojo Bulharsko :D já zase mám zkušenost, že na každým rohu byl krám s hadrama kde 50% sortimentu tvořil Louis Vuitton :D
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 20. 7. 2014 18:45

Jsem ani ne tejden doma z dovči na řeckým Zakynthosu, jeli jsme tam za slanou vodou, sluníčkem na písku a podobnýma věcma, takže nákupy se odehrávaly jen u stánků a v obchodech se suvenýrama a občerstvením - ale "rádoby Beatsy" tam nabízel jeden z druhu "pochodující tma" přímo z ruky na pláži snad 3x denně,

Radši jsem se ani neptal za kolik je má, protože to byl jednak jasnej fejk, druhak by mi bylo líto ke svým dvěma Sansám (měl jsem tam obě dvě, jak starší a už pořádně olítanou 8GB stříbrnou "klipku", tak novou modro-stříbrnou Clip-Zip 4GB + jednu microSD 16GB ve slotu a další 16GB v pouzdru v peněžence) připojovat nějakej šmejd.

Měl je v asi 5 barvách a nabízel k nim na výběr různý barvy kabelů, nějaký týnedžerky si tam od něj kupovaly hnedle několikery, aby je prej měly "do bervy k plavkám"... Vzhledem k tomu, že u sluchátek barvu neřeším a už vůbec nechápu proč k plavkám, tak jsem je ohodnotil na "betálný krávy" a šel radši na cuba-libre...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod radimecek13 20. 7. 2014 18:53

mě zarazilo kolik čechů si je kupovalo a ještě tam padaly hlášky,jaký jsou čeští obchodníci zloději,když je prodávaj 10x dráž 8-D 8-D 8-D
Doma:
Na ven:

radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 20. 7. 2014 18:59

Jo, to jsem tam taky zaslech, něco ve smyslu "...jů, ty jsou tady laciný, to se na nás ty ku**y obchodnický v Česku hezky pakujou...".

Neměl jsem sílu těm dívenkám oponovat, zcela zjevně nestály o názor 45letýho pro ně fotříka, kterej podle nich nemá o hifi ani páru...
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod snejdy 20. 7. 2014 22:53

Ekkar: proč tak složitě s těma clipama..? nestačí jeden s jednou velkou kartou? :-P
DOMA: Xonar essence STU (opamp mod), Sennheiser HD 650,
NAD C 326 BEE + Klipsch RB-81 II + Klipsch SW-112
NA CESTY: Hifiman HM-601 (256GB, Rockbox), Clip Zip (Rockbox),
Sennheiser IE 80, Bose MusicMonitor, Bose soundlink III
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 20. 7. 2014 22:55

Nestačí, bo jeden si obvykle půjčuje manželka nebo dcera - syn ohrnuje nos a radši čumí na PSP. A ty microSD už jsem jednoduše měl doma a nechtělo se mi zrovna kupovat další, větší...
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod snejdy 20. 7. 2014 23:05

mně nedavno udělalo radost že jsou na trhu konečně 128GB microSD, konečně můžu mít i v clipu nahranou muziku ve FLAC...

jinak s těma beatsama, stejně kdokoli si jde koupit tyhle sluchátka tak mu jde hlavně o dizajn a domnělou prestiž tak třeba ani rozdíl ve zvuku u faků nepozná...
DOMA: Xonar essence STU (opamp mod), Sennheiser HD 650,
NAD C 326 BEE + Klipsch RB-81 II + Klipsch SW-112
NA CESTY: Hifiman HM-601 (256GB, Rockbox), Clip Zip (Rockbox),
Sennheiser IE 80, Bose MusicMonitor, Bose soundlink III
snejdy
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanni 22. 7. 2014 12:09

V Bulharsku som bol pred tromi rokmi a tam sa snad nic ine ako fake ani nedá kúpiť..ja som bol na Slnenom pobreží,tam až toľko Beatsov nebolo, ale značkami ako LV, Prada, Armani, RayBan, Hilfiger sa to len tak hemzilo :-)
hanni
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 7. 2014 13:04

Tak tos asi ještě nebyl v Egyptě - tam je doslova "přefejkováno" a třeba kabelky "vutonky" tam prodávají doslova na každým rohu za pár desítek $$ hned vedle dalších "značkovejch" produktů slunečníma brejlema RayBan počínaje a pajcovanou elektronikou konče. Všecko za zlomek ceny originálu, samozřejmě je nad slunce jasný, že jsou to padělky.

Na co je ovšem potřeba si dávat obzvlášť velkej pozor, jsou "originální" egyptský suvenýry - všecky ty pyramidy, sošky bohů a faraónů z nefritu, tyrkysu nebo alabastru, případně křišťálu nebo kovu, hrníčky nebo talířky/talíře s malbou egyptskejch fresek a další a další - všecko co chcete koupit jako "originál z Egypta" je potřeba HODNĚ PEČLIVĚ prohlídnout, aby to nemělo někde vzadu nebo zespoda cedulku/razítko s textem "Made in China" případně "Made in PRC" - a že takovýho zboží je ve všech místních krámech se suvenýrama nadpoloviční podíl...
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod racecar 23. 7. 2014 04:56

Nevedel by som s tym zit keby ze si kupim fake sluchadla :-\ :-D
Adam A7X; iBasso IT03 + iBasso CB12
racecar
Junior

Další stránka