Špunty do 1500kč

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Lokem 30. 8. 2014 19:27

Zdravím, rozbily se mi moje Koss Porta Pro a hledám náhradu. Původně jsem si chtěl koupit znova Porta Pro, jenže budu každý den jezdit vlakem a autobusem a tam jsou sluchátka s otevřenou konstrukcí dost nevhodné. Takže hledám špunty co na tom zvukově budou podobně nebo lépe.
U špuntů používám spíše malé nastávce.
Hudba : Rock, Metal, vážná hudba, rap a trošku i dubstep.
Zatím jsem našel :
Sennheiser CX 300-II - Co jsem tak četl tak ověřená klasika, ale jsou i lepší modely.
Klipsch S3/S4 - Dost vychvalované sluchátka, jenže mě děsí ten atypický tvar a nejsou k nim moc malé nastávce, prej.
Jivo Elements - Zaujalo mě zpracování z dřeva.

Budu moc rád za rady, popřípadně alternativy.
Děkuji.

-- 30. 8. 2014 19:47 --

Ještě dodám, že sluchátka k LG G2 mi nevyhovovali a jako zdroj bude také sloužit G2 :)
Lokem
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ITVostro 11. 9. 2014 16:08

Záleží taky do jaké ceny se chceš vejít:
Mám CX 300 II na sport a maximální spokojenost už je mám dva roky a hrají perfektně.
S3 S4 těch bych se taky nebál koupil jsem je přítelkyni(už je je nemá po reklamaci a vrácení peněz) ale zvukově perfektní a nošení bych se taky nebál můžeš je nosit normálně a nebo za ušima a nástavce sedí dobře v uchu.
Jivo nemám zkušenost ..

můžu ti doporučit pokud se bojíš tvaru S3, S4 Fischer Audio CONSONANCE mají podobný zvukový projev

Shrnuto pokud ti jde o cenu tak s CX 300 které seženeš cca od 1000,- nešlápneš vedle
ITVostro
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod karminkotak 11. 9. 2014 16:27

CX 300 som mal aj predal, v poslednom čase ma dosť baví počúvať cez Vsonic GR04... Naviac majú aj klip za ucho, takže mi pri chôdzi konečne nevypadávajú :)
karminkotak
Mírně pokročilý