Sluchatka Knowledge Zenith (KZ)

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dropadred 9. 2. 2015 23:10

takže ja kvôli tomu bepohodliu a zaliehávaniu v ušiach už Q9 riskovať nebudem, dazo, aj po rozohratí bez bassov? lebo teraz som na sucho a rád by som čo najskôr niečo objednal
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zatycz 9. 2. 2015 23:22

Kup za 200 SHE3590 a budeš happy. Já je teď týden poslouchal a fakt dobrá sluchátka. Krásně reagují na ekvalizer a ten zvuk je za ty peníze neskutečný.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dazo 9. 2. 2015 23:30

Skusal som ich aj trocha sumiet, ale zvuk je taky nemastny neslany stale :D Zato Dt3 hraju ako ozivot... za tu cenu fantazia :)
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 10. 2. 2015 17:47

takže tie Q9 sú nakoniec len vadné...teda sa tam deje niečo divné v slúchadle...

objednal som z aliho rovno aj na skúšku 3, teda Q3,Q7 a Q9(znovu)
http://www.aliexpress.com/item/New-Awei ... 27312.html
http://www.aliexpress.com/item/Awei-ES- ... 94655.html
http://www.aliexpress.com/item/AWEI-Q9- ... 21327.html
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 20. 2. 2015 16:06

Práve prišli Q7čky...uáu...žiadne zaliehávanie ale to je detail...

výzorovo to sú čisto
https://www.google.sk/search?q=MH750+so ... 20&bih=979
aj celkovo otvor v náušníkoch je tak maličký

po zapojení ma prekvapili basmi...tie ale kopú, Q9 nedokázali nikdy tak kopať, dokonca pri Q7 som si nebol istý, či je EQ potrebný, pretože mi nevadilo nič na nich, teda možno výraznejší stredobas (hĺbky)...uvidíme, keď sa rozohrajú, zatiaľ to vyzerá, že potrebujú malický boost v 1-2k oblasti, teda pri vokáloch

kupované za niečo okolo 4€
http://www.aliexpress.com/item/Awei-ES- ... 94655.html
obal je ako na Q9, teda
http://neotechbangladesh.com/wp-content ... S-Q9-4.jpg
akurát Q7 namiesto Q9

sedia úplne perfektne, bohužiaľ majú aj layout ako MH750, teda bez mikrofónu, no s dlhším káblom do pravého slúchadla, ktorý by mal ísť poza krk, čo vyriešim asi tak, že dám, aby boli na rovnako a prebytočný kábel prilepím s izolepou o hlavný kábel
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 9. 3. 2015 21:39

K tym mojim Kz dt3, vzhlad totozny z fisher audio consonance, dohovie ci aj zvuk...
Co sa toho zvuku tyka, mam na cowone kapanek ubrate basy, kapanecek vysky a stale si ten zvuk nemozem vynachvalit... teda ten bas je stale obcas este taky nedokonaly... ako by som to, najme na zaciatkoch skladieb(elektronickych) ked je pritomny viacmenej iba bass, tak vtedy je taky premrsteny, nedokonaly, väcsinou to potom zmizne akonahle sa hudba rozbehne :)
Detail, rozlisenie dozvuky, jemnost, priestor, rychlost, drajv, vsetko maju, no nadhera, dokonca aj vazna hudba aj metal su na nich skvele :) Brutalne bavia a robia mi radost, co sa u vela sluchadiel nestava :-P
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek_Košice 28. 11. 2020 10:13

Ahojte.
Vlastnil som slúchadlá KZ ZS5 (v1 - nebola tak agresívna), ale zničili sa mi. Pokukujem po iBasso IT00..... Mohol by som od IT00 očakávať "dospelejší" zvuk ? Ako zdroj zvuku budem používať základný, ale za svoju cenu zvukovo bezkonkurenčný prehrávač BENJIE S5. Drahšie zvukové kombo mi netreba, pretože na to nie sú financie, a po druhé - denne hudbu počúvam tak 30-40 minút.
Ďakujem za odpoveď, ideálne od človeka, ktorý obe tieto slúchadlá počul (ale nie je to nutná podmienka).
Marek_Košice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hanysek3099 28. 11. 2020 12:25

Vem je v místním bazaru, aktuálně je tam nabídka za hubičku a případně je bez ztráty prodáš dál :-)
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 28. 11. 2020 14:12

Ahoj Nowocayn, po dlhej dobe si to zase nevydrzal? :-)
IT00 bude podla mna obstojny upgrade k ZS5. Tie ZS5 neboli vobec zle, ale doba pokrocila a IT00 dostavaju vsade dobre recenzie. Ak myslis tou agresivitou prave vysky, tak IT00 ich podla vsetkeho maju uhladene, nevycnievaju. Podla crinacle grafu du IT00 len o fuz svetlejsie kopie IT01, ale vies ako je to s grafmi. O zvuku napovedia, ale realita moze byt odlisna (min. tie recenzie napovedaju nieco ine ako crinove grafy). Dobre je, ze sa daju kupit v SR/CR, takze to az take riziko nie je.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek_Košice 28. 11. 2020 22:00

hanysek : Ďakujem za reakciu. Kúpim ich, ale až o také dva týždne, takže nie od týpka čo predáva v bazári. :-)

_daRK : Čau, áno, som to ja. Dával som preniaze (to málo čo mám) do masážnych pomôcok, chromoterapie, uzemňovacích pomôcok (špičková vec pre zdravie) nakoľko som "biohacker", teraz sa mi konečne pár Eur uvoľní, a už je čas popočúvať si hudbu s detailným (vrácmi ceny) zvukom. Díky za tip, pôjdem do nich ;-)

Čauko.
Marek_Košice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 28. 11. 2020 22:14

Používáš i alobalovou čapku? V době nástupu 5g sítí je to víc než aktuální.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Marek_Košice 29. 11. 2020 14:35

martas : Si svojprávny ? Starostlivosť o zdravie ti príde "chorá" ? Farmaceutický priemysel z teba musí mať radosť. Intelektuál na fóre o audiu/videu, ale keď sa pustí soplík, tak poslušne naklušeš k doktorovi, nech ti predpíše liečiky... Ja som lieky nebral 15 rokov. A zvládam vyšší level pranajámy. Alobalovú čiapku si daj na hlavu ty, najlepšie vtedy, keď pôjdeš medzi prvými na "nepovinnú" vakcínu, ktorú budúci rok podstúpiš či sa ti to páči alebo nie. Potom sa možno preberieš.
Marek_Košice
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod martas38 29. 11. 2020 15:29

Víš Nowocayne, já i když nevěřím na pavědy a šarlatánství, tak jsem nebyl nemocnej minimálně dvacet let.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 29. 11. 2020 15:55

To máte dobrý..sportoval jsem celý život,..mám tep kolena,a beru prášky na tlak a cholesterol:-))) teď jsem rád za fitko a box..a v kovid panice delam doma aspoň kliky a trocha na konickem polštáři 1-2x týdně. A klobouk dolu před železnym Mikem..Jones jr.zklamani .Ale výpady na lednici mi jdou pořád líp a líp:-(.Tak aspoň že máme tu muziku.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod introvert 29. 11. 2020 16:53

Marek_Košice, martas38: tak to vám gratuluju, hoši ! Nebylo by však od věci si uvědomit, že to, že jste nebyli tak dlouho nemocní, na vás zas až tak moc nezáleželo ...
introvert
Pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků