Sluchátka z Lidlu - nepřehlédněte !

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod šeďour 10. 2. 2015 09:45

A opět je to tu !
Dlouho očekávané se konečně stalo skutečností a firma LIDL má opět v nabídce jejich úžasná špuntová sluchátka...

http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?actio ... l&id=24185

A ještě jedno upozornění pro ty, co maji v plánu tunit svoje úžasný sluchátka SONY MH1(C) s cituji...ultranaprd plochym kabelem !
Neni tohle úžasná příležitost, kde sehnat skvělej kabel za babku k Sony emhá jedničkám ?

Jasně, že je !
Takže neváhejte.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod puschpull 10. 2. 2015 09:59

jo jo, je libo zip nebo tkaničku? :-)
Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Pokročilý

Odeslat příspěvekod zatycz 10. 2. 2015 11:38

Aaa, me trefne oznaceni kabelu uz se cituje jako etalon :) Ale z vlastni zkusenosti muzu rict, ze neni ani tak problem sehnat kabel, ale prave ten proces prekablovani. Nemit nadrizeneho, který je velice zrucny s pajkou a hoodne trpelivy, nikdy bych rekablovane MH1 nemel. A to mi rikal, ze s tim parkrat malem jebnul do kose, jaky opruz to byl :)
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šeďour 10. 2. 2015 13:04

No jo, to trefný označení plochýho kabelu od emhá jedniček si dovolim používat i nadále.Přesně vystihuje jeho podstatu.
-------------------------
Překablování sluchátek je obecně docela složitá věc.Ne proto, že by bylo těžký přiletovat kabílek, kterej se pořád kroutí jako had, ale proto, že člověk musí dávat zatraceně pozor, aby při tom nepoškodil cenný a choulostivý sluchátka.
U MH1ček je výhoda, že se kvuli překablování nemusej rozebírat a riziko poškození je o dost menší.
Stačí u nich jen opatrně odstřihnout špičatejma nůžkama vnitřní část krycí gumy a hnedle je docela slušnej přístup ke koncům kabílků...
------------------------

Asi zkusim ty sluchátka s tkaničkou.Zip na mě nedělá úplně dobrej dojem.Zoubky se budou zachytávat za oblečení.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 3. 3. 2015 14:03

... tak som si dnes išiel cez obed kúpiť nejaké rohlíky do LIDLa a ... :-[
... no a zase aké super sluchátka za 9,99éčok tam mali !!! :shock:
"no nekupto za ty peníze" :D :D :D
Lidl_sluchatka_x600.jpg

Lidl_sluchatka_bx600.jpg
bacil2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod truekejsi 3. 3. 2015 16:59

aha, ok.

Obrázek
truekejsi
Junior

Odeslat příspěvekod Norbi082 5. 3. 2015 21:07

je to aspon lepsie ako maxell retro dj?
Norbi082
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 6. 3. 2015 07:50

... áno :nenapadne
bacil2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod dazo 6. 3. 2015 08:20

Pohodlim iste,v tom su super, ale ci aj zvukom, to by som nepovedal... zasa mal som to len chvilku v lidli na telefone pichnute, takze... :D
dazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod šeďour 6. 3. 2015 09:23

Napsal jsem krátkej komentář do galerie, ale to samý napíšu sem.
Za ty prachy nebylo co řešit a koupil jsem si jeden exemplář sluchátek na zkoušku.Nemohl jsem se rozhodnout, jestli oranžový, nebo bílý, a tak jsem raději zvolil neutrální černou.Kdybych vzal bílý, musel bych si na ně domalovat červený "béčko", abych s nima byl na ulici "cool" !

Sluchátka mě zaujaly perfektním zpracováním, skládacím mostem, širokejma vinylovejma náušníkama.Opředenej kabel, zahnutej jack.
Zvuk mě na první poslech nijak neohromil, ale hrajou slušně.

Ve svý cenový kategorii hrajou špičkově a jsou téměř nepřekonatelný, ale...
...v týhle cenový kategorii je zvukově překonává ten předešlej, levnější model z Lidlu.

I když maj sluchátka širokej most a velký náušníky, moc pohodlný mi nejsou.Trochu mě tlačej na uších, takže po třičvrtěhodině poslechu Apollo 440 jsem je rád sundal.
Ty moje sluchátka maj zatím nahráno málo, netuším jestli se zvuk ještě nějak usadí, ale momentálně je tam cejtit mírný zabarvení na středech.Vyšší kmitočty jsou docela výrazný, basy jdou hluboko.Ale chybí mi tam takový to "drrr" na vyšších basech, zní to tak trochu měkce, nevýrazně.
A jak jsem napsal do komentáře v galerii, jsem rád, že mám konečně doma svojí levnou napodobeninu sluchátek Beats...
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dazo 7. 3. 2015 10:34

Pani no co, oplatia sa tie akoze beatsy? Nezlepsil sa troska ten zvuk? :)
dazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dazo 8. 3. 2015 20:33

Tak ich mam aj ja, ale nelytajte sa akej farby, ina uz zial nebola a to dokonca na dvoch pobockach :-/ Co sa mi nechce verit, tak ze z hodiny na hodinu hraju pocuvatelnejsie. Samozrejme nieje to highend, ale som zvedavy kam sa az rozohraju :-P
dazo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 14. 5. 2015 14:15

... a dnes majú zase špunty ... teda za tých 6 éčiek je to určite bomba :D

SATK120B1_x600.jpg
bacil2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod nick003 19. 5. 2015 21:24

Od pondělí 25. května budou v Lídlu další sluchátka

Obrázek
nick003
Junior

Odeslat příspěvekod zatycz 20. 5. 2015 07:51

Tak za tu cenu to asi zkusím, i kdybych to pak měl dát někomu jako dárek :)
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nick003 28. 5. 2015 20:15

Jen tak pro zajimavost. Koupil jste si nekdo ty sluchatka? Jak hraji?
nick003
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 29. 6. 2015 14:15

... tak mi dnes pri obligátnom kupovaní rohlíkov v Lídli zase skrížili cestu nejaké štuple za 4,99 éčiek ... "no nekup to za ty peníze" :D
stuplle_Lidl_x600.jpg
bacil2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod farnell 29. 6. 2015 14:22

Ako to hrá?
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tombas 29. 6. 2015 14:26

Ako rohlíky :D
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 29. 6. 2015 14:38

farnell píše:Ako to hrá?
... za 4,99 určite v pohode ... ak budem mať trochu čas, tak ich večer trochu vyskúšam 8-)

tombas píše:Ako rohlíky :D
... dnes boli rohlíčky "obzvláště vypečené" :D
bacil2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod farnell 29. 6. 2015 18:44

No tak som neodolal a kúpil som tie "nábojnice" aj ja a hrá to celkom obstojne.....
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bacil2 30. 6. 2015 00:07

... tak som večer trochu počúval (typ "SKRM 16 A1") ... a fakt celkom dobré, pohodový neagresívny posluch ... majú trochu zdôraznené basy, ale nevadí to ... myslím, že v pohode strčia do vačku aj napr. také Sony MDR-EX450
SKRM16A1_x600.jpg
bacil2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod fotografista 1. 7. 2015 15:03

Kupil som vcera u nas v lildli posledny strieborny kus s bielym kablom a nelutujem. Velmi dobre hraju so sansa clipom. Lepsie ako nejake stuple philips za 25e. Dakujem za prima tip.
fotografista
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Topes 5. 7. 2015 14:09

Jsou ty špunty opravdu dobrý? Chci si je koupit jako dočasné řešení k telefonu než budou peníze na něco lepšího. Rád bych si koupil piston 3 ale sluchátka potřebuju hned a ne čekat měsíc než to přijede z Číny.
Topes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanni 6. 7. 2015 06:42

Ten model naľavo na bacilovej fotke som včera kúpil dcére k mobilu a hrá to presne adekvátne k cene...otrasne :-)
hanni
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 6. 7. 2015 18:16

... "ten model naľavo" (SKRK 16 A1) ani mne na prvé počutie moc nesadol, ale tie druhé špunty (SKRM 16 A1) sa javili lepšie, tak ich som nechal pár hodín zabehnúť ... a už asi tretí deň celkom úspešne fungujú s telefónom a clipom ... na von a do MHD mi úplne vyhovujú 8-)

... keby som chcel veľmi zjednodušene porovnať zvuk, tak by som asi použil Philips SHE3590 (tie sú podľa mňa výborné na svoju cenu) tak, že zvuk SKRM 16 A1 by som prirovnal k HD600-kám a SHE3590 ku K701-kám :D
bacil2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Topes 6. 7. 2015 20:09

Mě šlo o ten model napravo. Včera jsem běžel do 2 lidlů ale ani v jednom nebyly a akorát ta akce na ně včera končila. Nicméně po nich nijak zvlášť netoužím, takže čekat na další akci nebudu a rovnou hledám něco lepšího. Na tu chvíly budu holt použivat nějaký sencor špunty v hodnotě asi 80 korun :-D
Huawei ascend G620s
Topes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 7. 7. 2015 06:37

8-D Sencor špunty... :hm
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 7. 7. 2015 06:50

... no každý si je sám strojcom svojho šťastia :D :D :D
bacil2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod farnell 7. 7. 2015 06:59

Veru tak... :D
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Topes 7. 7. 2015 17:51

ty sencor jsou priserny , hrajou jak sluchatka z trznice :-D Snad uz zitra pujdu pro nejaky poradny....
Huawei ascend G620s
Topes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 7. 7. 2015 18:56

To sis mohl raději dát dobrou zmrzku a pozvat holku na limču... nebo kofolu :D.
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 8. 7. 2015 03:54

Naštěstí mě nestály nic, ale i zadarmo jsou drahý
Topes
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod farnell 8. 7. 2015 18:42

SKRM 16 A1 posledný kus v bielom prevedeni, no nekup to... :D
Dcere sa pacia :tleskani
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod fotografista 8. 7. 2015 21:48

aj mne sa pacia. so starym sansa clipom úplne dobra vec 8-D
Přílohy
IMG 7784.jpg
fotografista
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod farnell 9. 7. 2015 04:51

Dcerina reakcia "hrajú super"... Tak čo je lepšie ako spokojný tatko? :D
Žeby spokojná mamka? 8-P
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Mr. Intersect 13. 7. 2015 08:19

Model napravo (obrázek o 2 příspěvky výše), jsem stihl koupit a pro mě osobně hrajou daleko líp než zahuhlané Xiaomi Pistonky (konkrétně Xiaomi Pistons 2.0). Předáno mamce místo pecek a ta je nadmíru spokojená... :-P Sám bych jen vytkl plochej kabel, od kterého se vše odráží = mikrofonní efekt (ale za ty peníze...).
Takže ANO, hrajou jako rohlíky z Lídlu... :-D
Mr. Intersect
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod farnell 13. 7. 2015 08:54

Tak ja Ti neviem. Vcera som bol korculovat a mal som tieto sluchadla a zatial som "mikrofonny efekt" nepostrehol. A to viem co tento efekt je...
Mozno som sa na to nesustredil ale aj pri akomkolvek pohybe nemam pocit cohokolvek rusiveho.
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Mr. Intersect 13. 7. 2015 09:24

Zkoušel jsem je při práci na zahradě a mě osobně teda rušili při každým druhým kroku. Holt asi blbě chodím... :-P
Mr. Intersect
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod farnell 13. 7. 2015 09:45

zaujimave je ze predtým som pocul aj zvuk koliecok a vybracie od asfaltu.
Vcera som nepocul alebo neregistroval nic a to som dako extra nahlas nepocuval.
Alebo to bolo tym co som pocuval. Metallica je na inline super relax :D
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Mr. Intersect 13. 7. 2015 09:55

Tak k inline jedině Metallicu... :-D
Musíš mě brát s rezervou. Jsem opravdu jen laik. Od poslechu mě prostě rušilo to "dunění/bušení" o oblečení atd. Ale je pravda, že jsem ještě neslyšel zvuk koleček a vibrace od asfaltu. To musí být zajímavý zážitek... :D
Jinak sluchátka vůbec nehaním, naopak... ;-)
Naposledy upravil Mr. Intersect dne 13. 7. 2015 10:18, celkově upraveno 1
Mr. Intersect
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod farnell 13. 7. 2015 10:07

Samozrejme za tu cenu su dobre az uspokojujuce. Osobne som sa obaval tohto prevedenia, ale v konecnom dosledku nebanujem.
A ak ich chvali bacil2 tak ozaj asi nie je co riesit
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bacil2 13. 7. 2015 10:18

farnell píše: ... A ak ich chvali bacil2 tak ozaj asi nie je co riesit
:D :D :D :D :D :D :D

... keď niekto počúva pri poskakovaní v posilovni alebo na záhrade niečo iné ako Metallicu, tak treba čo najviac obmedziť dĺžku voľne „plandajúceho sa“ drátu idúceho zo sluchátka pripevnením na oblečenie pomocou nejakého vhodného „shirt clipu“

http://www.cnet.com/how-to/reduce-annoy ... eadphones/
bacil2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod farnell 13. 7. 2015 10:30

OK
Napisem to inak.
Sledoval som recenziu ohladom MH1C kde prave "mikrofonickost" kabla je povestna a vela ludmi aj popisovana.
No aj napriek tomu som si vybral z oboch ponukanych modelov v Lidl prave ten co ma plochy kabel. Dovod bol jednoduchy, konstrukcia samotných "musiel" a intuicia.
Ako sa neskor ukazalo tak to rozhodne chybny krok nebol.
Ocakaval som ,ze mikrofonckost kabla bude hned na prve pocutie vyrazna.
Mozno hluchnem no nic take som nepostrehol.
A vcera som mal sluchadla tak ako popisuje bacil pretiahnute rukávom a prevlecene cez otvor v bezeckom tricku na to urcenom.
Cize ak by sa efekt mikrofonickosti kabla mal dostavit tak mal "smolu"(ten efekt) :D pouzil som triky ktore maju tomu zamedzit
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kuko61 10. 8. 2015 19:54

Na budúci týždeň budú mať Momentum by Lidl za 9.99€ :-D
http://www.lidl.sk/sk/ponuka.htm?action=showDetail&id=21896

Obrázek
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Moto X4 -> Chifi IEM, Focal Listen Wireless
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / Elemental Watson / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Meze 99Classic, DT990Pro, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod meme1255 10. 8. 2015 22:54

A zvuk toho? :)
meme1255
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kuko61 10. 8. 2015 23:33

To sa uvidi, až to niekto riskne a kúpi ich ;-)
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / Elemental Watson / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Meze 99Classic, DT990Pro, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod nick003 11. 8. 2015 15:05

Za tu cenu to není vůbec žádnej risk :)
nick003
Junior

Odeslat příspěvekod farnell 11. 8. 2015 17:28

Bacil to iste riskne ako ho poznam. ;)
Mne sa pozdava ta moznost odnimatelneho kabla co pre "hracicky" moze priniest moznost "upgrade" vymenou za daky DIY kabel. :hm
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Rival1 17. 8. 2015 10:29

Od dnes v Lidli su sluchadla, ktore sa podobaju na Momentum...nezabudnite kupit
Rival1
Junior

Odeslat příspěvekod farnell 17. 8. 2015 10:36

farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod bacil2 17. 8. 2015 12:59

... už máme ;-)
Obrázek
Obrázek
bacil2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod farnell 17. 8. 2015 13:07

A ako playou? Ja idem kupovať kompresne ponožky tak ich možno zhrabnem
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Rival1 17. 8. 2015 13:10

A ako hraju Bacil?
Rival1
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 17. 8. 2015 14:14

... neviem, teraz nestíham ... iba som ich ofotil ... možno večer trochu popočúvam ... ;-]

-- 17. 8. 2015 15:16 --

bacil2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod kuko61 18. 8. 2015 20:37

Nikto zatiaľ nepočul? Hrajú aspoň z časti tak dobre ako vyzerajú? :-))
kuko61
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dunihlav 18. 8. 2015 21:37

Ak by sa dalo, bol by som vdacny za porovnanie s maxell retro.
diky
dunihlav
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 18. 8. 2015 22:29

... no nič moc teda ... určite horšie ako Maxell Retro DJ
bacil2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod farnell 19. 8. 2015 08:10

Ešteže som si kúpil len tie kompresne ponozky, za tu cenu majú lepšie vlastnosti ako tie slúchadlá :-D
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod tombas 25. 8. 2015 17:52

To mi spadl kámen ze srdce, už jsem se bál, že jsem vyhodil své peníze za originál Momentum zbytečně!
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Skeptický 25. 8. 2015 18:57

Nechápu, že se vůbec někdo na takové krámy chytá. Zvuk přeci nedělá design, ale měniče. A ty se číňanům nevyplatí kopírovat, nedejbože kupovat originální.
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod audis 11. 5. 2016 17:05

jak často mívají v lidku sluchátka špunty? a ky meli naposledy? Potřebuju něco k mobilu, takže zda má cenu čekat...
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod garen 26. 5. 2016 21:17

Koukám, že od pondělí mají v Lídlu další ze sluchátek.
Máte s těmahle už někdo zkušenosti z dřívějška? Tenkrát jsem jedny z nich nestihl koupit (chci levný sluchátka do práce) a tak přemýšlím o těchto...

Obrázek
garen
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod my.dre 3. 1. 2017 15:20

Dneska jsem si taky vzal jedny špunty k nákupu http://www.lidl.cz/cs/nabidka.htm?actio ... l&id=66798 a teď je zkouším a na příjemný relaxační poslech je naprosto doporučuju. Myslím si, že na to kolik stojí, hrají pěkně. Zkoušel jsem je čistě na Xduoo, ale tam to bylo takové nemastné, neslané, ale s E12A hrají suprově, dostali energii a zvuk se projasnil. Akorát na nižší hlasitost dost šumí. Na tichý poslech to může být nepříjemné.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, Tin P1, KZ ZS3
Prodej: Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 4. 1. 2017 21:22

Sluchátka to nejsou špatná ale to balení? To není nic pro choleriky. Sám jsem to pižlal nožem.
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 7. 1. 2017 20:31

No to blaení jsem rozstříhl nůžkama, fakt je hrozné :D. Samotná kvalita sluchátek taky odpovídá ceně, ale zvukově jsou fakt dobré.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, Tin P1, KZ ZS3
Prodej: Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zmarek20 7. 1. 2017 22:14

Skeptický Suhlasim s tvojim nazorom.
Beyerdynamic T1 1g/2g & dx160
Earsonics Velvet
Schiit Bifrost Multibit & Magni3
Woo Audio WA2
Viablue NF S6 0,7m
Supra Sword ISL 1m
Cosmic Audio Pure Gold 0,75m
Wireworld Supernova 6 1m
Sony SCD XB940 QS
Fiio X7 (AM3A-AM5-Am1)
zmarek20
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod xproof 7. 1. 2017 22:23

Taky jsem neodolal a jedny vzal mámě. Sice nemám žádný lepší zdroj zvuku, ale na moje SoundMagic E10 se nechytají, zvuk je takový zahuhlaný,zastřený .. jinak souhlasím s tím co se už psalo - balení děs a hrůza, a zvukově za tu cenu to není až taková hrůza.
xproof
Junior