Nahrada za Klipsch s4

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sx02 11. 6. 2015 12:34

Potreboval bych poradit - rad bych se se zvukem posunul dal a tak hledam nahradu za Klipsche. Mam docela rad jejich zivy zvuk a tak nehledam 100% presnost, spis zabavne podani. Poslouchm prog-rock a metal.
Uvazoval jsem o ety hf5, ale bojim sd ze budou moc sucha. Druha altefnativa o ktere jeste uvazuju jsou Vsonicy gr07 ale nejsem si jisty:
Jestli si priplacet za bass verzi a pak jestli mi to ipod nano utane. Mam to planu pouzivat na cesty a tak seminechce tahat zesik.
Mate nejaky lepsi tip? Cena max 4k, izolace se hodi, je to i do mhd..
dik
sx02
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 11. 6. 2015 16:45

Nano to utiahne. Keď sa bojiš sucheho zvuku, tak sa rozhodne viac oplati isť do GR07 aj do bass verzie. O to viac keď prechadzaš z basovych Klipschov. Prechod na HF5 by mohol byť priveľky šok.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod The Wolverine 12. 6. 2015 00:26

Z uvedených budou nejlepší volbou asi GR07 Bass. Pokud bys chtěl ještě o něco více zábavnější zvuk, můžeš se podívat na Dunu DN-1000, Sennheiser Momentum In-Ear nebo Yamaha EPH-100.
Schiit Bifrost 4490 ► Schiit Asgard 2 ► Audeze LCD-X │ Grado GH4
The Wolverine
Pokročilý

Odeslat příspěvekod sx02 15. 6. 2015 20:25

Tak jsem to nevydržel a koupil GR07 Bass, musím říct že jsem spokojenej, zkoušel jsem je zatím jen chvilku a sednou mi dobře do uší (s Klipsch jsem se spíš trápil), a hrajou hned po vybaveni hezky :-)
Jenom to balení... kdybych to viděl někde na polici ve vietnamské večerce, tak bych se ani nedivil. :roll:

Každopádně díky za rady!

//edit: tak už se mi objevil problémek s konektorem, achjo :-(
sx02
Junior