Beats by Dr. Dre Solo HD

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bonus98 20. 7. 2015 15:39

Zdravím, otázka pro ty, kdo vlastní sluchátka Beats by Dr. Dre Solo HD. Dají se mít pohodlně nasazené třeba 10 hodin vkuse a nebolí z toho uši ? Štve mě, že nejsou přes uši, ale na uši.. na Pro nemám peníze.. :-D
Bonus98
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 20. 7. 2015 15:42

Ja se obavam, ze tady neni nikdo takovej blazen, aby je vlastnil, snad jen bacil ma solo 2.
sashafckinggrey
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 20. 7. 2015 18:50

Ale dle dostupných informací jsou SOLO 2 trochu o něčem jiném než SOLO HD.
Nicméně je jasné, že Bonus98 nehledá kvalitní zvuk, ale pouze "cosi" na hlavu, co bude vzbuzovat u neznalých patřičný obdiv.
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bonus98 20. 7. 2015 20:09

Tak to právě naopak.. chci to na doma, nikam jinam... k počítači, ale nechci headset. Myslel jsem, že Solo mají srovnatelný zvuk s ostatními, jako Pro nebo Studio... nemají ? :-)
Bonus98
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 20. 7. 2015 20:59

Urcite ne vzhledem k cene.
sashafckinggrey
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 20. 7. 2015 21:58

Bonus98 píše:Tak to právě naopak.. chci to na doma, nikam jinam... k počítači, ale nechci headset. Myslel jsem, že Solo mají srovnatelný zvuk s ostatními, jako Pro nebo Studio... nemají ? :-)

Tak potom tomu moc nerozumím, ve vedlejším vlákně ti bylo nabídnuto několik velice dobře hrajících sluchátek, ale odmítáš je kvůli vzhledu, na kterém ti, jak píšeš, vlastně vůbec nezáleží.

Máš aspoň představu, jestli chceš otevřená nebo uzavřená sluchátka, supraaurální nebo cirkumaurální?

Jestli ti jde primárně o pohodlí, podívej se po Audio-Technice ATH-T500. Ale jsou nad limit, takže buď bazar, nebo přišetřit.
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod banner 20. 7. 2015 23:12

Koss Porta Pro strčí Beats Solo do kapsy. To samé AKG K450... A to jsou oboje skladná sluchátka. Vážně, Beats fakt ne. Jediné, co mají fakt dobré je bluetooth reproduktor Beats Pill, až neuveřitelná porce basů a hlasitosti vzhledem k velikosti.

Edit: Myslím Solo HD, Solo 2 jsem ještě neslyšel :-)
Naposledy upravil banner dne 21. 7. 2015 19:13, celkově upraveno 1
banner
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 7. 2015 07:36

Ked to chces iba k pocitacu je nezmysel rozmyslat nad supraauralnymi (na ucho) sluchadlami.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod hexxisek 21. 7. 2015 08:39

Mám Solo 2, na usich je mám v praci denně tak 8 hodin...při ceste do prace/z prace taky...i kdyz nekam jedu...a zatim sem si nikdy nepohodlí nevsiml, urcite je to pro me pohodlnejsí nez spunty a i možná bych se hádal jestli to neni pohodlnejší i jak velká sluchátka, z kterejch se mi vždycky potila šiška :) .....mám zkušenost i s portama, i AKGčkama v cenovce kolem 2 tisíc urcený na domací hifi poslech a za mě osobně Beats o dost lepší, rozhodoval bych se ale na základě toho co posloucháš a co preferuješ, já chtěl především aby to hralo tak nějak aby mě to bavilo a neunavovalo....ale jedná se více meně o kulisní poslech a oreagovani ...zadný soustredení poslech filharmonie a následná analýza přesnosti sluchátek.
Macbook Pro 13" 2011 early / iPhone 5S / Harman Kardon AVR 100 + QLN Qubic 2 / Optoma HD131xe - 90" úhlopříčka / Beats Solo 2
hexxisek
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 21. 7. 2015 10:15

... téma "Beats Solo2" sa už dávnejšie "riešila" aj tu:
viewtopic.php?f=1712&t=1218685&st=0&sk=t&sd=a&hilit=Solo
bacil2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 7. 2015 11:49

hexxisek píše:.....mám zkušenost i s portama, i AKGčkama v cenovce kolem 2 tisíc urcený na domací hifi poslech a za mě osobně Beats o dost lepší.
Beats nestoja 2 tisicky, takze porovnavat to s touto cenovou kategoriou zmysel nema.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod tombas 21. 7. 2015 13:06

Ale v Bulharsku na pláži... :D no raději ne!
Nicméně nabízíte tady Solo 2, ale Bonus98 by měl zájem (nebo možnost) koupit asi starší Solo HD.
S jeho limitem na Solo 2 těžko dosáhne. Od Solo HD se ho snažím odradit, ale asi marně :-l.
Přitom kolem 2000,- se dá koupit relativně hodně dobrých sluchátek. Namátkou Fostex TH-7
http://sluchatka.heureka.cz/fostex-th-7/.
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod radimecek13 21. 7. 2015 17:23

fostex th 7 rozhodně pohodlností neoplívají...já s nimi dal max hodinu...
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado

FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod tombas 21. 7. 2015 18:45

To je marnost nad marnost, když se nic nabízeného nelíbí, člověk už tahá z kapsy i sluchátka, která by normálně nenabízel.

Nicméně zašel jsem si pro srovnání poslechnout Solo 2 a musím potvrdit, že nehrají vůbec špatně. V některých skladbách jsem měl dokonce pocit menšího objemu basů, než jsem zvyklý, ale celkově byl zvuk solidní a vyvážený.
Trochu jsem, v porovnání s Momentum, postrádal větší prostor, vzdušnější projev a větší detailnost, ale v zásadě nic, co by rušilo nebo tento typ přenosných sluchátek deklasovalo.
Jen si nejsem jistý, že bych za ně dal skoro pět tisíc. To bych asi hladal jinde.
tombas
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Bonus98 21. 7. 2015 18:47

No... asi se vyseru na Beats.. co říkáte na Sony MDRV55 ? :-D
Bonus98
Kolemjdoucí

Další stránka