Kupa Sluchadiel + amp + dac 2000eur

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pyrula 28. 10. 2015 15:21

takze rozhodnute, uz su doma :) dakujem vsetkym za rady, hlavne uzivatelovi hmpf aj za sukromnu komunikaciu.
Přílohy
cans.jpg
pyrula
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod MHOE 28. 10. 2015 19:34

Velká gratulace, užívej :-)
SOURCE: Roon | Eitr
DAC: Metrum Onyx
AMP: DNA Stratus (ver3)
PHONES: PMx2 (rev2, velour) | Auteur | Verum 1 (modded)
MEASUREMENTS: REW | Fulla 2 | MiniDSP EARS | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hmpf 29. 10. 2015 21:31

Supr, že sis je poslechnul udělal sám obrázek tak to má být :-) výborný výběr sluchátek. Jinak ten Deckard teda docela risk.
hmpf
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 30. 10. 2015 01:14

spis waste
sashafckinggrey
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hmpf 16. 12. 2016 00:39

Měl jsem po delší době možnost slyšet Audeze LCD a tak. Musim říct mě se ty sluchátka fakt líbí jak hrajou. Ještě pomatuju když jsem měl doma LCD2 tak jsem okamžitě musel prodat JH13, pak jsem měl ještě půjčené LCDX asi měsíc doma. Dnes by mě fakt zajímalo jak by třeba hrály proti Xkám např. špunty ze čtyř-lístku co mam vyhlídlé který bych rád otestoval, špunty jsou velká loterie umět nasadit a vybrat nástavec takže i hodnotit jejich zvuk je alespoň pro mě dost obtížný.
Zpátky k velkým sluchátkům důvod proč jsem si je šel poslechnout byl prostý, zajímalo mě jak hrají velký sluchátka z výstupu mého převodníku. A další důvod utvrdit v tom pokud se někdy vrátím ke sluchátkům jestli znovu k Audeze.
Poslouchal jsem LCD3 (asi ne Fazor), LCDX (asi verze 2015), HE560...bylo by zajímavý tam i mít Abyss, HE1000, Ether Flow, top sestavičku od Staxů a tak, člověk nemůže mít vše
U LCD3 mě překvapilo, že hrály neutrálněji sušeji než LCDX, tím měli větší pocit vytracení sluchátek z uší, LCDX trochu přikrášlovaly. Nicméně LCDX hraly dynamičtěji, větší dozvuky, proti 3kám bylo pásmo o trochu více posazené vpřed, ale pokud neposloucháte hodně nahlas(já ne) tak je to možná malá výhoda. Zvuku nemam v podstatě co vytknout když se do Audeze zaposloucháte tak Vás vtáhnou a nemáte pocit jestli toto nebo tamto je špatně, na sluchátka to zní přirozeně jako celek což je skvělý. V konečnym výsledku bych já bral LCDX která nejsou náročná a zřejmě jim Brooklyn sednul lépe když byly dynamičtější atd., ale i tak rozdíly nebyly velký, stále se jedná o Audeze zvuk.
HE560 hrají taky velmi hezky, normálně, více neutrálně a asi více pravdivě, zvuk byl tenčí neměl takovou atmosféru a váhu. Mě víc vyhovuje ten větší Audeze zvuk. Nicméně na nějaký seriozní názor by to chtělo mít ty sluchátka delší dobu doma. Takže aspoň takhle malé info po 2 hodinách v Audigu díky moc.

Obrázek
hmpf
Mírně pokročilý

Předchozí stránka