Trinity Audio Atlas

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bína 24. 4. 2016 13:12

Kdo chce, tak mám tři páry nejmenších na prodej :D
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod Rada25 24. 4. 2016 15:06

tak už je mám taky doma.po laborování s nástavci a filtry jsem zatím(a u mne kupodivu) zůstal u silikonových nástavců-oproti mým oblíbeným comply.filtry mě vyhovují purple-tedy flat.a aspoň mi ladí k barvě sluchátek-taky purple.black filtry taky nejsou špatné,ale už se mi zdají moc světlé.tu oblíbené žluté mě nějak výrazně nenadchly.červené už jsou přebasované a oranžové zas převýškované...
edit:s comply naopak bych asi upřednostnil black filtry,ty nástavce už trochu eliminují tu světlost...
na ven:shanling m0,ibasso dx160, chord mojo, ibasso it04,
doma:pre box s2 digital,hypa 1, mrspeakers aeon flow closed(na prodej),philips shp9500(na prodej), hifiman Ananda,hifiman Deva.
Rada25
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TH1RT3N 24. 4. 2016 18:53

mrazíkovo píše:Spinfity poměrně dost ovlivní zvuk. Spiral Dots jsou výrazně lepší, ale koupit jdou skutečně pouze na eBay.

Ze všech dodaných nástavců k Savantům mi seděly akorát ty spinfity, všechny ostatní, včetně comply pěn - bez basů - tedy špatné utěsnění. Mám asi velké zvukovody, potřeboval bych nějaké xl nástavce. Jakým směrem ovlivňují spinfity zvuk?
TH1RT3N
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 24. 4. 2016 19:01

Spinfity mají výrazně užší krček než nástavce podobného rozměru, tedy obecně je u nich pozorován úbytek výšek.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 25. 4. 2016 20:27

TH1RT3N píše:
mrazíkovo píše:Spinfity poměrně dost ovlivní zvuk. Spiral Dots jsou výrazně lepší, ale koupit jdou skutečně pouze na eBay.

Ze všech dodaných nástavců k Savantům mi seděly akorát ty spinfity, všechny ostatní, včetně comply pěn - bez basů - tedy špatné utěsnění. Mám asi velké zvukovody, potřeboval bych nějaké xl nástavce. Jakým směrem ovlivňují spinfity zvuk?

Můžu Ti věnovat jedny L. Větší se už nedělají. Já je taky používal dlouho, ale teď jsem přešel na ML a sedí mi lépe.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TH1RT3N 26. 4. 2016 11:53

Určitě bych je zkusil. :) Mimochodem, nezdá se mi, že by Savanty se spinfity nějak trpěly nedostatkem výšek. Mají jich akorát, celkem mi to takhle vyhovuje. Určitě zkusím ty spiral dots, jaká to bude změna. Škoda, že se nevyrábí xl comply pěny, musí těsnit luxusně.
TH1RT3N
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 26. 4. 2016 12:05

Já bych řekl, že spíš naopak SpinFity oříznou bas. Pošli mi adresu, zítra půjdu na poštu, pošlu Ti jeden pár od JVC. Hlavně mi Spinfity přijdou méně komfortní.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TH1RT3N 26. 4. 2016 13:21

Taky bych se spíše přiklonil k oříznutí basů, výšky se mi zdají v pohodě. Takže porovnám s těmi od JVC a budu moudřejší. Pokud by přispěly k více basů, pak budou Savanty pro mne absolutně dokonalé. :)

@mrazíkovo: poslal jsem adresu v SZ, díky moc za ochotu.

Mimochodem, bezkonkurenční utěsnění měly třízávojové z Etymotic, ty mají ale bohužel úzký krček.
TH1RT3N
Junior

Odeslat příspěvekod jencekgs 27. 4. 2016 14:30

Tak resim prvni neprijemnost, z praveho sluchatka mi vypadava kablik:-((
Jelikoz je mam z druhe ruky, tak nevim jak resit.
No asi to tam puvodni majitel nejak doku.vil.
jencekgs
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 27. 4. 2016 14:33

Zkoušel jsi jiný kabel?

-- 27. 4. 2016 13:36 --

Pokud ano a padají všechny, tak nafoť detail toho špatného i dobrého, aby byl vidět rozdíl ve zdířce a pošli mi fotky e-mailem. Já bych jim napsal, třeba se něco vymyslí.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Rada25 29. 4. 2016 05:58

tak řekl bych že jsou Trinity Atls konečně rozehrány.za mne srdcovka-podobně jak he500.předchozí fidue a73 se nechytaj,max. tak prostorem v nahrávce...zjistil jsem že podobně jak u heir3 je třeba dokonalé utěsnění,tj správná volba nástavců...a hodně jim pomůže zesilovač-zkoušeno i na domácí sestavě.
na ven:shanling m0,ibasso dx160, chord mojo, ibasso it04,
doma:pre box s2 digital,hypa 1, mrspeakers aeon flow closed(na prodej),philips shp9500(na prodej), hifiman Ananda,hifiman Deva.
Rada25
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 29. 4. 2016 06:40

Ovšem co se týče kvality provedení, tak tam se na Fidue nechytají ani z dálky. Včera jsem začal zkoumat ty svoje, na základě stížnosti jencekgs a zjistil jsem, že když malinko zakvedlám konektorem, tak mi z něj sluchátko spadne taky. Navíc se mi začíná šklebit ta spára na nich. Hrajou pěkně, ale až se rozpadnou nebo je ztratím, tak mám s Trinity utrum. O rozpadkém jacku jsem už psal před časem.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jencekgs 29. 4. 2016 07:16

To zpracovani je fakt skoda. Jsem myslel, ze to jsou definitivni sluchatka, ale ten vypadavajici kablik mi vadi. Zvukove jsou dle me super.
jencekgs
Junior

Odeslat příspěvekod Rada25 29. 4. 2016 14:14

U mne zatim vse v poradku.koneckoncu se da uplatnit zaruka v nejhorsim pripade.Nejbytelnejsim dojmem na mne ale zatim pusobily rha ma750.
Rada25
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod TH1RT3N 29. 4. 2016 20:58

mrazíkovo píše:Já bych řekl, že spíš naopak SpinFity oříznou bas. Pošli mi adresu, zítra půjdu na poštu, pošlu Ti jeden pár od JVC. Hlavně mi Spinfity přijdou méně komfortní.

Chtěl bych poděkovat mrazíkovi za věnování spiral dot. Dnes dorazily, odzkoušeno, a dějí se zázraky :-) . Pravdu jste měli oba, spinfity ořízly jak basy tak výšky. Neuvěřitelné, co dokáží pouhé nástavce. Projev savantů se mnohem zlepšil, přibyl jak bas, tak výšky, řekl bych i prostor..řekl bych, že nástavce v ceně cca 350 udělaly Fiiu X5ii a savantům víc služby, než E12A za 5K..tohle jsem hledal, díky všem za rady a pomoc, okamžitě objednávám i na RE 400.
TH1RT3N
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka