Trinity Audio Atlas

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dazo 14. 3. 2016 19:45

Nowo, tomu neverim ze budu hrat co i len kapanek horsie, proti atlasom, isto tam bude marianska priekopa a nie kusok :D
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 14. 3. 2016 19:52

Vždyť Nowo je ještě ani nemá ne? Ale už propadá hypu :)
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod saba32 15. 3. 2016 12:50

Nowo: Jasně, objednej si další sluchátka za pár Eur. A nezapomeň potom napsat, že skončila v šuflíku vedle jiných, stejně "utajovaných zázraků".
saba32
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 15. 3. 2016 14:15

No ono zase o tolik nejde. Z jacku se svlékla ta hliníková trubička co je na něm. Normálně vše hraje jak má. Trubičku zakápnu vteřiňákem a bude spraveno. Jen mne to trošku překvapilo. Rozhodně je kvůli tomu nezatracuji.
Pořád je vnímám jako výborné špunty na ven. Koneckonců kabel se ně dá dát jakýkoliv aftermarket s MMCX konektory.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sattero 17. 3. 2016 06:17

Chlapi, je fakt tak obrovský rozdíl ve filtrech? Zkoušel jsem Trinity a hrají docela zábavně a dobře, ale s černým filtrem je to jako exploze basů. Naprosto brutální kanonáda, která se dere až moc kupředu. Bohužel jiné filtry nebyly k dispozici na test.
Sattero
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 17. 3. 2016 07:47

Jestli můžu mluvit za Trinity Delta, tak rozdíl ve filtrech je brutální - fialové hodně výšek, minimum basů, stříbrné šíleně basů a i dost výšek, hodně do V, černé relativně vyrovnané se zvýrazněným basem, zlaté (pro mě favorit) vyrovnané, všeho tak akorát - podobné jako černé, ale trošku víc výšek a méně basů. Jinak všechny filtry mají kovou síťku, akorát ty černé síťku a ještě nějakou membránu.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Rada25 17. 3. 2016 12:52

rozdíl ve filtrech je značný.černé se mi zdají nejpoužitelnější.basů nemají hodně,rozhodně méně než např.fidue a73(s právě černými filtry).na mne akorát-podobně jak třeba u náhlavních he500.
to Sattero: máš k nim vhodné nástavce? pro mne jsou parádní s comply
na ven:ibasso dx160, ibasso it04,
doma:aune s6 pro,aune s7 pro, hifiman Ananda,Deva,Arya
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 17. 3. 2016 17:18

Zatím jsem je jen zkoušel u Headphones.cz, nicméně měl po ruce jen černé a s nimi to dunělo jak stádo koní. A73 byly v mém případě o dost méně basové, zkoušeno v současnou chvíli (takříkajíc) spolu s A83 a další hromádkou dalších sluchátek.

A zdrojem zvuku to nebylo, na obou zařízeních hrálo plus mínus stejně a způsob přednesu se nelišil. Proto se na to ptám, zdali náhodou je značná odlišnost či nikoliv, abych to příští týden ještě zkusil.

V merku mám ještě ADL a pokud pak ani ty, jediné použitelné do 10kKč pro mne asi zůstanou Trinity, pokud se podaří redukovat basy a výšky se naopak nevyšvihnou příliš vysoko.
Sattero
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hanni 18. 3. 2016 10:10

Tak včera konečne došli, večer som vyskúšal všetky filtre a podľa predpokladu som skončil u žltých, oranžové už majú na môj vkus príliš basov, fialové a čierne sa mi zdali málinko "sykavé", u čiernych mi už dokonca chýbali aj basy. Krásne si sadli s Fiio X1, hrajú podobne ako Delty s čiernymi filtrami, ale o triedu lepšie. Hlavne stredné pásmo je čistejšie, menej potlačené, lepšia separácia nástrojov, lepší priestor. Opäť je veľmi dôležité zvoliť vhodné nástavce. Tie pribalené nie sú nič moc, mne sa osvedčili JVC Spiral Dots, ale aj tam je dôležité aby poriadne utesnili sluchovod. U veľkosti M som zaznamenal menej basov ako u veľkosti ML. Nechám ešte rozohrať, ale aj bez rozohranie som s nimi veľmi spokojný.

S čím nie som spokojný je to, že mi došiel jeden poškodený filter, akurát ten žltý, ktorý používam. Nezistil som, žeby to poškodenie nejako ovplyvnilo zvuk, ale už som písal Bobovi a požiadal ho o zaslanie náhradného filtru, tak dúfam, že to nebude problém.
filter.jpg


Edit: Takže vyriešené, Bob sa ospravedlnil a obratom mi zasiela nový pár žltých filtrov. Super. :-)
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sattero 11. 4. 2016 19:35

Po mém dotazování u pana Hejtmánka z Headphones.cz si s Trinity (Bobem) domluvil spolupráci. K poslechu má Trinity Atlas na prodejně v Brně, a navíc je zařadil i do nabídky, což je fajn!

http://www.headphones.cz/inshop/prenosn ... -black.htm

Cenový rozdíl, pokud správně počítám, je nějakých 600 Kč (což je de facto dvouletá záruka). :-)
Sattero
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jencekgs 12. 4. 2016 07:31

Tak ja taky cekam na postaka. Uz se na ne tesim. Delty jsou super, tak pokud jsou atlas detailnejsi s vetsim prostorem, myslim, ze to je presne to co hledam:-)))
jencekgs
Junior

Odeslat příspěvekod Sattero 12. 4. 2016 10:04

Kupovals to z UK?
Sattero
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rada25 12. 4. 2016 11:32

Tak objednano u headphones.cz.delty jsou uzasny,uz se tesim na Atlasy.
Rada25
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrkdlh 12. 4. 2016 13:19

Přečetl jsem si pár zahraničních recenzí a mám stále dilema. Mám VSONIC GR02 a chtěl bych se cenově posunout zase o pár úrovní výš. Prioritou pro mě je výměnný kabel, aby to byly in-eary a měly silnější bassové podání (poslouchám zejména taneční hudbu). Pořád váhám mezi Trinity Atlas a Sennama IE80. Které vzít spíš?

Spíše jsem rozhodnutý pro Atlasy, ale zajímalo by mě, jak tam by to u nich bylo s výměnou kabelu, za předpokladu že by odešel? U Sennů je to celkem jednoduché, protože existují jedny přímo pro IE80ky. Existují nějaké univerzální MMCX kabely i pro Atlasy? Co jsem googlil, tak jsem narazil jenom na kabely pro Westone. Pokud jsem jenom trouba, co to celé nechápe a nebo neumí googlit, tak mne prosím neukamenujte :)
mrkdlh
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Sattero 12. 4. 2016 13:26

Ty kabely jsou univerzalni. //Jsou to MMXC, na eBayi spousta + primo od vyrobce se da koupit.

Jakozto byvaly majitel IE8 mohu jasne rici, ze Atlasy proste hraji lip a pri primem porovnani IE80 (nastupce mych) s Atlasy u Headphones.cz z nekolika zdroju (sice obyc...) se to jen vice zduraznilo. Problem IE80 je zahuhlanost vysek oproti Atlasum. Ja spis dlouho vahal mezi Westone Um Pro 20 (nebo jak to je - proste dvacitkova rada), protoze me nic moc neoslovilo z primych konkurentu.

Sam budu kupovat co nejdriv (tj. vyplata).
Sattero
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků