Sluchátka do 4000,-

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Dead23 26. 3. 2016 08:15

Zdravím,
zvažuji koupi nějakých lepších sluchátek, aby zážitek z poslechu hudby byl posunut o něco výše. Prozatím jsem měl jen špunty od iPhonu a předtím nějaké 2 varianty peckových sennheiserů (cena kolem 500,-). Nedávno jsem si půjčil od kamaráda Jabra Revo Wireless a zážitek byl úplně jiný, najednou jsem slyšel spoustu nových zvuků, které špunty zkrátka nezvládaly (alespoň ne ty špunty, které jsem měl).

Co chci:
- on ear sluchadla převážně pro domácí poslech (ale občas je vezmu i ven)
- na sluchátkách bude hrát převážně rock/metal/hardcore a podobné odrůdy
- sluchadla budu používat se svým telefonem (iphone 5S <-> SE) a stolním PC (intergrovaná zvukovka), časem investice do lepšího vybavení pro domácí poslech
- nerad bych něco monstrózně přebasovaného
- bezdrátová verze (možnost připojení kabelu je samozřejmostí)

Zaujaly mi Marshall Major II BT, která by měla být určena přímo pro mě, ale u první verze jsem četl spoustu recenzí, že nejsou pohodlná a třeba po hodině poslechu již bolí uši. Předem díky za všechny reakce a rady.

Závěrem dodám, že jsem ve světě lepšího poslechu naprostým začátečníkem. :)
Dead23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 3. 2016 09:21

Co mate vsetci s tymi Marshallmi? Ak vyslovene netuzis po tom dizajne, tak sa to kupovat neoplati.

Kablove sluchadla hraju podstatne lepsie ako bezdraty. Takze ak nutne nepotrebujes wireless, tak mozes mat este lepsi zvuk.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod Dead23 26. 3. 2016 10:36

Po dizajnu netoužím, ale přišlo mi, že jsou to sluchadla určená přímo pro rockovou hudbu. :) Jak říkám, jsem v tomto světě nováček, tak není třeba útočit. ;) Rád si nechám poradit.

Ten bezdrát by tam být měl. Nějaké tipy teda? :-)
Dead23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radimecek13 26. 3. 2016 11:30

Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado

FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 26. 3. 2016 11:40

Neviem o tom zeby som bol nejakym sposobom utocil.

Napr. spominane Y50 (aj ked su nad limit), JBL E50, Sony MDR-10RBT.
Ryan Giggs
TV expert

Odeslat příspěvekod radimecek13 26. 3. 2016 11:48

Dead23 píše: ale přišlo mi, že jsou to sluchadla určená přímo pro rockovou hudbu

tohle jsou jen marketingové kecy,kterých se hodně lidí chytilo a všude to vypráví...nejsou to dobrá sluchátka a ani rocková...

nad tím bezdrátem bych se zamyslel,za stejnou cenu už budeš mít velmi kvalitní drátová sluchátka..
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado

FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Dead23 26. 3. 2016 13:47

Aha, no, mohlo mi to napadnout, ale co už.

Ryan: Přišlo mi to tak z té první věty, ale možná jen můj dojem. :)

radimecek13: můžeš mi, prosím, hodit i verzi s kablíkem? Projedu nějaké recenze a popřemýšlím, zda bych tu možnost bezdrátu oželel či nikoliv. :)
Dead23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod samuraj6 26. 3. 2016 16:52

Nieco podobne som riesil nedavno aj ja. On ear na doma aj von na metal, rock. Poradili mi AKG Y50 (okrem inych) a som s nimi velmi spokojny. Daju sa dobre zlozit, maju pekny design a zvuk sa mi velmi paci. Na zaciatku som sa obaval ze budu na mna moc basove (predtym som ma in ear Re-400) ale nie je to tak. Zvuk je velmi dobry (pre mna).
samuraj6
Junior

Odeslat příspěvekod Dead23 9. 4. 2016 22:38

Díky, objednal jsem nakonec ty AKG :)))
Dead23
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Big Dick 10. 4. 2016 10:37

Kdyžtak dej pak vědět jak hrajou. Před pár dněma jsem měl podobnou otázku. On ear slucháka na metal do 4000Kč :D (Jen jsem chtěl kabelový). Uvažoval jsem do Marshall Monitor, ale bylo mi řečeno, že za tu cenu nic moc, tak jsem zvědavej jak budou ty AKGčka hrát. Taky si je možná pořídím. :D
Big Dick
Junior