Špunty do cca 2000

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod martas38 16. 10. 2016 17:45

Teď někdo prodává jetý za 1500Kč. Koupil jsem je touhle cestou už před půl rokem a nelituji.
Jinak myslím, že by stály za zkoušku z jejich stránek ty Trinity Atlas Delta.
Jinak jsem viděl Delty na Amazonu za 99 liber.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 18. 10. 2016 05:09

Jo ale jetý nechci a navíc ta verze na bazaru co je volná má kabel na pevno. Ty atlas delta mě taky napadly ale ještě nejsou v prodeji takže si nemůžu přečíst a i recenzi. Už takhle je to hazard brát sluchátka bez poslechu jen podle recenzí...
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod standavfr 18. 10. 2016 08:25

Za 50 liber vyprodávali starej model pokud vím.Před měsícem a něco měl Hejtmánek delty za 3100.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 18. 10. 2016 13:33

Aha. No teď je má ale za 3600 a to je moc . Možná že už ani na ofiko webu nebudou, asi je to starý model a místo toho budou ty atlas - delta
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Topes 20. 10. 2016 16:40

Nakonec jsem objednal vivo xe800 tak jsem zvědavý. Do dražších sluchátek se pustím nejspíš až kolem vánoc. Zjistil sem ze stejně nemám kvůli práci tolik času na poslech hudby a na tu půl hodinu v MHD mi tohle snad stačit bude pokud to bude hrát lépe než monky co mám teď
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ...drát 20. 10. 2016 19:22

pochybujem že budú hrať lepšie ako VE Monk alebo TY Hi-Z HP-32 :-) ,na Vianoce si dopraj Mrz Music Maker Tomahawk
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod martas38 20. 10. 2016 20:39

Na vánoce si dopřej ty Delty a padne ti brada. Třeba zas bude nějaká Black Friday akce.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 21. 10. 2016 04:59

Tvl každej tu psal jak jsou úžasný s teď se dozvím že Ve Monk jsou lepší?
Nojo tak kdyžtak je prodám. Delty nebo jiné dražší až fakt jedině na ty vánoce asi.
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 21. 10. 2016 05:47

Ja tu ziadne porovnanie nevidim. Ty snad ano?
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 21. 10. 2016 06:07

Ja mam vsechny 3 sluchatka a porovnat je muzu. Monky ani TY se nedaj s VIVO srovnat uz kvuli odlisne konstrukci spunty/pecky. Jinak bych rekl ze VIVO je na tom zvukove lip (obecne), ale je pravda ze Monk i TY jsou oboje vyborny sluchatka skoro zadarmo. Pomer cena /vykon imho tak na stejno. Do MHD ale stejne pecky nemaj moc vyznam...
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Topes 21. 10. 2016 08:22

Drát tu psal že pochybuje že viva hrajou lépe než monky. Jinak s tím že pecky jsou do mhd blbost souhlasím. Monky hrajou na svou cenu dobře ale o kvalitním zvuku mám jinou představu. Pokud viva nebudou o hodně lepší tak jsou to vyhozené peníze potom. Bral jsem v potaz zdejší recenze a proto je objednal když údajně hrají jako gr07 za nějaký 3 tisíce nebo kolik stojí
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 21. 10. 2016 09:01

To ze nekdo o necem pochybuje ale neznamena ze to tak je. evidentne je neslysel. Ja mam vsechny tri a Monky s TY lezi v supliku ;) Jsou to dobry sluchatka ale pecky jsou fakt nepouzitelny na nejaky cestovani a doma tim taky rusim kdyz nejsem sam v mistnosti. proto ani nema cenu je moc srovnavat a ani jsem to nedelal, ale urcite VIVO hrajou lip, aspon pro me. Libi se mi ze jsou detailni a vyrovnany, zvuk je ale neagresivni, fakt prijemny i na delsi poslouchani, navic pohodlny po chvili zvykani, Monky a TY jsou zase vic vzdusnejsi, proste hrajou kazdy jinak vzhledem ke konstrukci. Pokud chce nekdo spunty tak ale nema cenu resit pecky to je jako nebe a dudy...
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Skeptický 21. 10. 2016 09:13

vencaxxx píše:Libi se mi ze jsou detailni


to snad nemyslíš vážně?
Skeptický
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 21. 10. 2016 09:40

Kdybych to nemyslel vazne tak to nepisu ;) Rozhodne jsou detailnejsi nez vetsina sluchatek co jsem mel v podobny cenovy hladine. Mozna si pod tim predstavujeme kazdy neco trochu jineho...
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Skeptický 21. 10. 2016 11:20

Kdyby jsi napsal detailnější než ostatní za 400Kč, tak to beru. Takhle to vyznělo absolutně...
Ostatně i sluchátka za litr, hrají daleko líp...
Skeptický
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků