Bezdrátová sluchátka s důrazem na středy

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Alpha8520 4. 11. 2016 10:46

Zdravím,

Chtěl bych si na Vánoce udělat radost a koupit si bezdrátová sluchátka k PC, určitě typu over ear uzavřené konstrukce, a mám rád zvuk se zdůrazněnými středy (měl jsem špunty phonak audeo a ty byly super), poradíte něco? Cena dejme tomu 7-8 tisíc, možná i víc, pokud to bude znatelný posun.

Další otázka - jak je to s bezdrátovými technologiemi? Co bych měl u notebooku a mobilu sledovat, aby ty sluchátka hrály na 100%? Děkuji za rady
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Extremez 4. 11. 2016 12:29

Ahoj, hele jako sluchátka přes bluetooth nikdy nejsou tak kvalitní jako přes kabel. Já jsem to vyřešil tak, že mám sluchátka který podporujou jak bluetooth tak i kabel, takže na chození po městě jedu bluetooth a doma přes kabel :).
Extremez
Junior

Odeslat příspěvekod Alpha8520 4. 11. 2016 13:35

To samozřejmě vím, ale vzhledem k nastupujícímu trendu, který zavedl apple s odstraněním jacku a vzhledem k tomu, že mi kabel od sluchátek zavazí i při práci s PC, jsem se rozhodl jít tímto směrem. V této oblasti vím jenom o Beats Studio, které samozřejmě zavrhuji kvůli, myslím si, mě nevyhovujícímu zvuku, ale typově něco takového. V ostatních se vůbec neorientuji, docela slyším chválu na bezdrátová Bang&Olufsen, ale většinu co jsem našel jsou on ear, a to kvůli pohodlí nechci, venku budou používaná minimálně.
Alpha8520
Junior

Odeslat příspěvekod Extremez 4. 11. 2016 13:51

Bang&Olufsen jsou celkem fajn, ale nevim no.. já jsem si koupil sluchátka za litr... a na ten běžnej poslech mi úplně stačí :D spíš naopak jsem byl celkem příjemně překvapenej jak hrajou...
Extremez
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků