Sluchatka na hry - 1500,-

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bywia 6. 11. 2017 13:15

Třeba tyhle bml vypadají dobře. Ty bych možná vzal. https://www.czc.cz/bml-gamegod-bruiser- ... 38/produkt
Bywia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dropadred 6. 11. 2017 13:33

Tak aby sme si rozumeli, vybral si si hnoj a neuverím žiadnym tajným zdrojom, že BML GAMEGODDDDDDD je niečo viac, než kus črepu.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bywia 7. 11. 2017 11:39

Já nebudu hodnotit něco co jsem nikdy neměl na hlavě. Jenom jsem psal, že vypadají dobře. Proto čekám jestli se zatycz ještě k tomu vyjádří.
Bywia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod zatycz 7. 11. 2017 14:47

Jak jsem ti psal v SZ, kupoval jsem je pro synovce. Netlačí, jsou pohodlná, dobře lokalizovatelný směr zvuku. Mikrofon taky cajk. Na hudbu bych si je nekoupil, ale na hry v pohodě. Pokud mikrofon nepotřebuješ, ber ty Superluxy, co ti tady doporučovali, ty budou po zvukové stránce úplně jinde.
Ale tak kup, zkus a když ti nebudou vyhovovat, tak je vrať, to je to nejmenší.

Jinak BML značku jsem ještě nedávno neznal, ale na základě recenze na avmanii jsem koupil ty bluetoothové H9 do práce a jsem spokojen.
zatycz
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bywia 8. 11. 2017 13:41

No chci i mikrofon. Jsou určeny na hraní a komunikaci při tom. A jak píšeš zkusím a uvidím. :-) Díky.
Bywia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod dropadred 8. 11. 2017 17:30

To je taká hlúposť - to, čo nie je na hudbu nie je ani pre filmy, pre hry a ani pre prehrávanie midi súborov.

Proste tu nečakaj, že ti niekto odobrí taký hnůj, musí tam byť aspoň minimálna kvalita. Tie Superluxy sú výborné za tú cenu (stále je na nich čo zlepšovať, viď. ten link na náušníky), okrem toho, ak musí byť mikrofón, tak buď za pár eur nejaký stolový alebo klopový na kábel od slúchadiel.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bywia 10. 11. 2017 14:41

Každý ať se rozhodne podle sebe co chce. Já radši vezmu sluchátka včetně mikrofonu. Často jezdím hrát ke kamarádovi a táhnout externí mikrofon je akorát další věc na kterou si musíš dávat pozor abys jí nerozbil.
Bywia
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 10. 11. 2017 15:20

A naco sa obmedzovat ext. mikrofonom, ked existuje nieco ako Superlux HMC681EVO ? Su to jedny z tych lepsich Superluxov navyse s internym mikrofonom.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků