Philips SHP 9500

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod dropadred 6. 3. 2021 16:18

Dispute si pri oboch otváral v rovnakom čase? Na vrchu stránky ti ukazuje, že kedy do toho vstúpi Aliexpress, dovtedy to je irelevantné riešiť, tí predajcovia tam stále utrusia nejaký nepodložený hnoj, na to im len odpíš to, čo sa stalo (v tomto prípade nestalo) a nechaj to tak, počkaj na Aliexpress. Ak ti tam Seller dá návrh ako "No return, no refund", tak daj Decline a ďalej nerieš.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leroj 6. 3. 2021 16:47

já jen otevřel spor, napsal že nic nepřišlo a čekal. před pár dny přišla zpráva, že to uznávají, nebo tak něco... teď ještě aby poslali peníze a bude to OK

možná by bylo načase koupit zase nějaká levná sluchátka, máte nějaké tipy? :)
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 6. 3. 2021 17:19

Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leroj 6. 3. 2021 17:47

zajímavé! začínám o nich uvažovat :) zítra zkusím najít nějaké info...
akorát bych raději i s BT, takže spíš:
https://en.creative.com/p/headphones-headsets/creative-sxfi-air
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 6. 3. 2021 19:41

Ostatní Creative za nic nestojí, jedinou vyjímkou jsou právě Creative Aurvana Live (CAL), či tato lehce upravená verze Aurvana SE. CAL má biocellulose měnič od Fostexu.

Když se mi nechce sáhnout po HD800 nebo Auteuru, tak je sám dost často používám (nahradili v této úloze Porta Pro).
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sailort 30. 3. 2021 13:46

Ak by mal niekto zaujem, objednaval som 16.2. tu: https://www.aliexpress.com/item/33061922440.html

Prisli dnes, colnicou presli bez poplatkov (odosielatel na etikete bol z NL, cize EU).
Za 56E (aplikoval som nejake kupony na AE) vcelku OK sluchadla.
sailort
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod foto1977 15. 4. 2021 16:49

Ahoj ještě mám dotaz k té refundaci u Alexpressu, už je to skoro 2 měsíce co mi uznali ten refund, ale dodnes mi žádné peníze od nich na účet nepřišli. Přitom jsem od stejného prodejce objednal i myš a také dal refund a ta mi přišla zaplacena snad týden po uznání vratky.
Setkal jste se někdo s tím, že by vám peníze neposlali? Ten jejich zákaznický chat mi vždy na dotaz odpoví, že mám 14 dní počkat nebo se ptát ve své bance???
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod leroj 16. 4. 2021 11:57

peníze mi dorazily před pár dny, taky po dost dlouhé době a nikam jsem nepsal, jen počkal
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod foto1977 16. 4. 2021 12:11

Děkuji ta zprávu, tak budu ještě čekat...
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Viktor69 18. 4. 2021 11:18

Jak ten refund vlastne probiha? Aliexpress drzi penize zakaznika, dokud nepotvrdi prijeti zbozi a pak teprve posle prodejci penize? A pokud nepotvrdim prijeti, tak penize vrati Aliexpress?
Ja cekal na vraceni snad mesic, prodejce odmital penize vratit, pry at sleduju zasilku na 17track.
Viktor69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod leroj 18. 4. 2021 11:44

jestli jsem to pochopil správně, tak je to jak píšeš - obchodník peníze dostane až po tvém potvrzení, případně po uplynutí času, který máš na vyvolání sporu.
teď se mi to stalo podruhé a vždy peníze vrátili
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Kuba4 18. 4. 2021 15:44

9500vky jsou na Dropu.
Marantz CD-17, PM-16, Pioneer PL-630, B&W 802N
Pioneer PD-95, SPL Phonitor, AKG K-1000
Kuba4
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 20. 4. 2021 07:48

Funguje to tak, že pokud dojde ke sporu, tak se čeká na vyjádření obou stran, tam jsou určitý lhůty a může to chvíli trvat než dojde ke shodě, je potřeba to i sledovat, obchodník může dávat protinávrhy, typicky nechce vrátit celou částku ale jen něco a je potřeba to odmítat a čekat na konec Dispute. Pokud obchodník nereaguje, tak se do toho vloží Aliexpress, zhodnotí kdo je v právu a podle toho rozhodnou a vrátí peníze, já taky čekal v tomhle sporu asi 3 týdny. Ale peníze už mám zpět.
RIHA NANO S PLUS, BVAudio PA300 SSE, Singxer SDA-2
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Viktor69 20. 4. 2021 14:02

Mne slo o to, jestli penize drzi AliExpress nebo je musi dostat z prodejce. Samotnej prubeh sporu jsem sledoval.
Viktor69
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vvss 27. 4. 2021 22:13

Ahoj, po zdejších kladných ohlasech jsem si sluchátka také objednal. Co se týče objednávky (asi za 57€), tak vše bez problémů - 3 týdny dodání a žádné dodatečné poplatky (clo, dph).
Jsou to moje první "lepší" sluchátka - takže moc nemám s čím porovnávat. Moc jsem nechtěl investovat - nejsem žádný audiofil. Sluchátka jsou pohodlná i pro delší poslech a to je pro mě asi nejdůležitější. Teď bych se rád zeptal na pár technických dotazů :D Jako zdroj hudby je v převážné většině Spotify a notebook. Abych tomu tedy trochu "pomohl" objednal jsem externí zvukovku (opět levné řešení) - Lusya Fever DAC (tip zde z fora). Popravdě, když sluchátka zapojím přímo do notebooku (vůbec netuším jakou to má zvukovku - Fujitsu H730) nebo do dané externí zvukovky, neslyším až tak moc rozdíl - ano z Lusya je zvuk možná o trochu "lepší". Pár stránek zpět jsem zde četl, že je vhodné pořídit i zesilovač - zde jsou mé dotazy:
1) Na co je vlastně potřeba zesilovač? Myslel jsem, že je potřeba spíše pro sluchátka co mají vysokou impedanci - aby nehrály potichu, nicméně tyto Philips mají relativně nízkou.
2) Pokud by zesilovač měl sloužit pro "lepší" zvuk - poznám to? Má smysl o něm uvažovat? Nebo pokud budu poslouchat na dané sestavě (spotify, Lusya) - tak je to více méně jedno? :D
vvss
Kolemjdoucí

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků