Philips SHP 9500

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sailort 9. 2. 2021 14:04

DT880 mam, a pre mna su super. Preto som pozeral na DT990 ako otvorenu alternativu, ale nepresli koli vyskam.
A inak v cine sa vyrabaju aj fejky cinskych fejkov, tak preto sa pytam. Ak su celosvetovo tak popularne, urcite sa oplati fejkovat, tak ako vsetko. Co sa tyka tychto sluchadiel, vraj su to pozostatky bankrotu Gibsonu kde sa vypredavali sklady cohokolvek z portfolia konglomeratu. Osobne som videl tu stranku a teda bolo tam vela veci za top likvidacne ceny, lenze to bolo po paletach. Tieto sluchadla sa uz roky nevyrabaju, tak by som rad nezmeskal vynimocny (su nim?) produkt.
sailort
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hifionania 9. 2. 2021 14:59

Ja som s nimi spokojný a aj keby to boli ázijské fejky tak to neriešim.
Hrajú menej unavujuco ako BD a hrajú dobre.
Na 880 mi vadili výšky a horšia lokalizácia.
Ale to vadilo mne. Inému to môže naopak vyhovovať.
Philips mnohí prirovnávajú k Sennheiser s čím sa stotožňujem.
hifionania
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hifionania 9. 2. 2021 17:37

Ja som si objednal kružky na vymenu nausnikov na SHP9500

https://www.ebay.co.uk/itm/Philips-SHP9 ... 2749.l2649


https://www.ebay.co.uk/itm/Philips-SHP9 ... 2749.l2649

Povodne mi zostanu a tie 3D budem mat na vymenu. Uvidim ktore mi budu viac vyhovovat. Ci okruhle alebo ovalne.
hifionania
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dropadred 11. 2. 2021 10:31

sailort píše:Mimochodom, aj kebyze stoja z AE 60+12(dph)+9(colne spracovanie)=~80 stoja tieto sluchadla za to? A ako je to s fejkovanim? Su nejake informacie ci sa tieto sluchadla fejkuju? Chcem jedny dobre otvorene, dt990 bol moj tip, ale tie vysky mi vadili.

Nie je veľká šanca, že to čapnú colníci, posledný čas všetko, čo je drahšie mi ide cez NL, stačí sa len uistiť, že to ide cez "Seller's shipping method" alebo ešte lepšie, ak je "Aliexpress Standard Shipping". Stačí len neobjednávať z niečoho ako "China Small Packet Plus" a podobne.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hifionania 11. 2. 2021 10:33

Hotovo. Refundáciu mám ukončenú, peniaze mám späť na účte.
Ako ste na tom "čakatelia" ?
hifionania
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 11. 2. 2021 10:36

Na to, ze NL je OK, by som sa uz dnes nespoliehal. Platil som kvoli hlupym 20 centom (cena celkom 22,20e) 14eur navyse. A tiez to slo cez preposielaciu holandsku postu a asi Aliexpress standard shipping.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hifionania 11. 2. 2021 10:43

Áno potvrdzujem, že NL post nie je istota.
Skúsenosti iných sú aj také, že clo platili a dokonca to majú priamo potvrdené colným úradom.
hifionania
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod dropadred 11. 2. 2021 10:59

Mal tracking na konci NL? Taktiež, mali zásielky na sebe odosielateľa z NL?
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hifionania 11. 2. 2021 11:08

Ano mali NL na konci a boli oznacene Prime (co samozrejme nic neznamena).
Moje zasielky boli s prelepenym stitkom s NL na konci, pretoze povodne mierne prečnievali.
Ci uz bol iny odosielatel neviem pretoze toto som neskumal.
Osobne som mal niektore baliky 2 dni na colnici a niektore dosli zalepene paskou colneho uradu aj ked mali nizsiu cenu ako 22€.
No nakoniec dosli bez problemu.
hifionania
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod _daRK 11. 2. 2021 11:09

Ak nejde o velkosklad priamo v NL, tak to nie je dobre. Problem byva vacsinou ta zlta mala nalepka, ktora hovori o tom, ze tovar nebol este precleny na EU uzemi.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Hensym 11. 2. 2021 12:11

Ja som tiez dnes stratil nervy a otvoril dispute na plnu sumu. Je to bez debaty fake :)
Hensym
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod hifionania 13. 2. 2021 16:07

hifionania
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hifionania 22. 2. 2021 21:30

Dnes mi prišli krúžky. Zatiaľ som skúšal iba okrúhle nausniky. Použité náušniky sú náhrada na Beyerdynamic. Oválne zatiaľ nemám. Krúžky síce šli trošku ztuha nasadiť, ale nakoniec som ich osadil. Chce to iba cvik a odvahu pri nasadzani.
Tu je výsledok.
hifionania
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Hensym 27. 2. 2021 19:30

Tak dnes mi bol schválený plný refund, takže už len počkať na peniaze. Problém teda nebol žiadny, akurát celý proces (od objednávky po refund) asi cca 30 dní.
Hensym
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod foto1977 4. 3. 2021 22:15

Tak já na refund pořád čekám. Za myš už mi přišli penize zpět před 14ti dny.
Nevím co se děje, ale mám z toho divný pocit. Prodejce mě ve sporu odkázal na sledování zásilky přes 17track a podle nich jsem si zásilku převzal, což není pravda. Psal jsem před 2 dni tuto informaci do sporu, ale zatím žádná reakce :(
Spor má končit 4.3., tedy dnes tak nevím jak to dopadne.
Nikdy jsem o refund nežádal, momentálně na Alíkovi mám status "Gold Member" a takto se to vyvíjí...
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků