IEM do 500,-Kč tour

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod _daRK 16. 4. 2017 17:22

Diky, Pixxel. To porovnanie zahorenych superlux so zst ma dosť zaujíma, ale nateraz tvoja recenzia presne potvrdila to, co som očakával.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod bacil2 16. 4. 2017 19:09

... kúpte si Sencor SEP300 ... môžete kľudne zahodiť všetky tie plastové Superluxy a im podobné nezmysly, čo tu furt točíte stále dokola ...

https://avmania.e15.cz/sencor-sep300-ve ... punty-test
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod achrisoofa 16. 4. 2017 19:15

Tak černé KZ ZST objednány z gearbestu, tak sem zvědavý, chtěl bych se zeptat jak zvládají pop např. Adele?
achrisoofa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod _daRK 16. 4. 2017 20:20

bacil: aj si realne pocul a mozes potvrdit, ze su porovnatelne ? Nie, ze by som si ich kupil, ale zo zvedavosti sa pytam :)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN 16. 4. 2017 20:30

_daRK píše:bacil: aj si realne pocul a mozes potvrdit, ze su porovnatelne ? Nie, ze by som si ich kupil, ale zo zvedavosti sa pytam :)


Ja som ich kupil mame. Su nezahorene, hraju ale ovela horsie ako MH1(C)...
NOWOCAYN
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bacil2 16. 4. 2017 21:26

... a to je to nekonečné čaro štuplov, že každý to počuje úplne inak :lol: ... v každom prípade musia nádstavce na tých Sencoroch 100-percentne tesniť v uchu, inak nefungujú ... ale keď fungujú, tak sú úplne super :D :D :D

Obrázek
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pixxel 18. 4. 2017 16:38

Tak už jsem se v tom zase hrabal:D. Nedalo mi to a musel jsem se kouknout na střeva jestli by to nešlo nějak posunout dále. Vyvrtal jsem větší díru v krčku, zadní malou dírku jsem zvětšil a ten plechový talíř jsem vyndal. Zdá se mi, že prostor se zvětšil, kvalita se taky mírně povytáhla ale bass se trochu zredukoval. Přijdou mi, že nyní jsou trochu světlejší a bude třeba zredukovat to trochu. Asi budu muset použít čajový sáček jako v případě úprav te-02n:).
NOWOCAYN: nemůžu soudit, MH1(C) jsem nikdy neslyšel ani fyzicky neviděl.
Obrázek
Pixxel
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků