IEM do 500,-Kč tour

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 9. 1. 2017 20:29

OK, zítra Ti je pošlu a během dne sem zase vyvěsím pravidla.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 9. 1. 2017 20:38

Výborně, zkusím zase vyplodit pár odstavců na srovnání, uvidíme kolik bude finálně zájemců :-)
zdroj: Monoprice Monolith™ Liquid Spark + Topping D10 + Shanling M0
sluchátka: Sennheiser HD650, Fiio FH5, Panasonic RP-HD10
Na prodej: Whizzer A15 Pro Haydn, Sennheiser Momentum M2 wireless, Sony WF-1000xm3, Brainwavz HM5, Bose soundsport free
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 10. 1. 2017 19:14

Sluchadla jsou na cestě k hanysek3099 Hlaste se mu tady ve vlákně další, kdo má zájem.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 10. 1. 2017 19:44

Na otestování sluchátek od Mrazíka bych si rezervoval cca 7-10 dnů, poté k nim připojím svoje Zircony + případně pokud by byl zájem i KZ ZN1 mini a pošlu dalšímu zájemci o otestování. Kdo bude mít zájem hoďte sem info a detaily domluvíme následně přes SZ.
Na prodej: Whizzer A15 Pro Haydn, Sennheiser Momentum M2 wireless, Sony WF-1000xm3, Brainwavz HM5, Bose soundsport free
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 10. 1. 2017 19:56

Já už jsem se hlásil, ale nespěchám, klidně mě zaradte až někam nakonec. Čekám na Shanling M1 tak abych měl s čím testovat.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 11. 1. 2017 08:28

hanysek3099->defacto->vencaxxx

Někdo další?
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod defacto 11. 1. 2017 13:54

sakra zase jsem zapomněl dát zasílání upozornění :hm a ono se to tu trochu rozjelo. Měl bych návrh. Nechcete k tomu otestovat taky Hifimany RE-00, které bych zapůjčil a trochu prodloužit interval poslechu třeba do dvou týdnů? Já se totiž budu teď stěhovat a potřeboval bych to dostat až v tom únoru
defacto
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 11. 1. 2017 13:57

A já k tomu můžu přidat VIVO XE800 a můžeme to poslat 2x dokola ;D
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 11. 1. 2017 14:18

Tak to rovnou pošlete mi a já přidám Sony XBA-C10 a sluchátka z Lidlu ať je v tom ještě větší buřtgulaš :D :D
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 11. 1. 2017 14:22

hanysek3099->defacto->vencaxxx->LOPO_X
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 11. 1. 2017 14:47

Tak poslal jsem SZ na Defacta kvůli případnému doposlání Hifimanů na mou adresu. Až budou případně všechna sluchátka u mě tak si vezmu cca dva týdny na otestování a následně je dle dohody pošlu na Defacta a ten poté dál dle rozpisu od Mrazíka viz. výše. Zatím bych asi zůstal u maximálně čtyř typů sluchátek, další modely, které jsou výše uvedené, si můžeme nechat na případnou Tour 2 :-)
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vencaxxx 11. 1. 2017 15:16

Ještě by mě zajímaly nový trimenicovy Xiaomi hybrid pro. Možná se odhodlam je koupit a pak uděláme tour 2 ;)
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 11. 1. 2017 16:35

Člověk chce trollit a oni ho tam přidaji no toto? :D ok sem s tím jsem hlavně zvědav na ZST
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 12. 1. 2017 09:13

Tak sluchátka od Mrazíka dorazila v pořádku, zatím je nechávám trochu rozehrát ale už první poslech je zajímavý :-). Jen mám drobný problém s KZ ZTS, nesedí mi na 100% žádný z nástavců, které mám doma k dispozici, ale to ještě pořeším. S Defactem jsme domluvení a v příštím týdnu od něj dorazí Hifimany RE-00. Jakmile dojdou tak začnu se "serióznějším" poslechem všech čtyř sluchátek, počítám že tak 10 dní by mohlo stačit. Následně se dohodnu s Defactem na termínu odeslání putovního balíčku na jeho adresu. Rád bych znal Váš názor kdy zveřejnit postřehy ke sluchátkům? Necháme si je zatím všichni v šuplíku a zveřejníme je až zároveň, abychom se neovlivňovali? Předem díky všem za jejich názor v této věci.
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 12. 1. 2017 09:30

Sedět by mohly SpiralDot, zkoušel jsem je tam. Nebo cokoliv s větším krčkem ( VSonic, Sony, Fidue, ... )
Vzhledem k tomu že po netu jsou tuny dojmů ze všech zkoušených sluchátek, tak i myslím že není nezbytné zveřejňovat své dojmy na povel. Prostě pokud bude mít někdo chuť něco napsat, ať to napíše. Vzhledem k tomu, že má každý doma jiný zdroj, poslouchá jinou muziku v různých kvalitách, atd, tak bych z toho nedělal vědu.
Jinak oboje mnou poskytnutá sluchátka budou na prodej, takže pokud by si někdo chtěl Tennmaky nebo ZST nechat, domluvíme se. Získané prostředky následně použiji na nákup další techniky, ať se nám to točí. Tentokrát bych chtěl vypustit do světa přehrávač. Už mám něco v zaměřovači, ale hledám dál.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka