IEM do 500,-Kč tour

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod LOPO_X 2. 3. 2017 14:11

Tak to slyšíme asi každý jinak. U re00 více basu? To asi ne. Viva jsem už měl a hrály stejně ale je pravda že jsem je ještě pořádně ne rozehrál. Tydle co mám jsou na tom stejně.
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 2. 3. 2017 14:22

Menší vsuvka, Vivo jsou levná sluchátka poletující po různých prodejcích na aliexpress/taobao, navíc jsou to sluchátka od velké telefonní značky a jak víme, ty se padělají nejvíc. Jen tak to zmiňuju.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 2. 3. 2017 22:01

Hledá se majitel Hifimanů, nechť mi pošle adresu. Ď
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 3. 3. 2017 07:30

Hifimany dodával Defacto, zkus mu napsat SZ :-)
zdroj: Monoprice Monolith™ Liquid Spark + Topping D10 + Shanling M0
sluchátka: Sennheiser HD650, Fiio FH5, Panasonic RP-HD10
Na prodej: Whizzer A15 Pro Haydn, Sennheiser Momentum M2 wireless, Sony WF-1000xm3, Brainwavz HM5, Bose soundsport free
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zivjo 6. 3. 2017 13:32

KZ ZST konečně dorazili. Zvuk opravdu úžasný!! Akorát by mě zajímalo který chytrák u takto levných sluchátek vymyslel výměnný kabel? Proč? Z levého sluchátka mi kabel furt vypadává. Pravé straně taky moc nevěřím. Co s tím? Mám to přilepit sekunďákem nebo co? :shock:
Sony NWZ-S638,Iriver T10,Iphone + Head-Direct RE2,Sennheiser PX100,Cresyn
zivjo
Junior

Odeslat příspěvekod ...drát 6. 3. 2017 15:22

testovačom dávam do pozornosti ešte slúchadlá Urbanfun-pohybujú sa v podobnej cenovej kategórii a je okolo nich dosť rozruch
http://earphoneking.com/urbanfun-hifi-review/
...drát
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod pepe5711 6. 3. 2017 15:47

Tak to už si rovnou můžete projet neznačkový sluchadla
https://audiobudget.com/brand.php
pepe5711
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 6. 3. 2017 16:55

Já myslím, že téma těch nejlevnějších poslouchatených sluchátek je vyčerpaný. V zásadě je vidět, že některý vyhypovaný modely zase až takovej kauf nejsou a obecně kvalita zpracování je a dlouho ještě bude v této kategorii víc otázka štěstí a náhody, než konzistentního přístupu. Testováním dalších kousků se patrně jiného závěru nedobereme.

Spíš by bolo vhodnější se buď podívat o kategorii výše nebo zkusit nějaký DAP a ten porovnat s mainstreamem typu FiiO.

Co se týče špuntofonů do 100USD, tak už víme, že Oriveti Basic či Whizzer A15 rozhodně stojí za pozornost. Teď jsem objevil i pár dalších kousků ( např. i xDuoo už má své vlastní špunty - 29.90USD ). Hlavně si myslím, že v kategorii 50USD - 100USD už jde najít sluchátka i na seriozní poslech, kdy kvalita zpracování, balení a zvuk jsou na mnohem vyšší úrovni, než v nejmasovější kategorii do 20USD.
Z DAPů by stál za vyzkoušení třeba Nintaus X10 nebo nový Xuelin iHifi 780.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 6. 3. 2017 18:04

Hmm, kategorie do 100 USD je ve špuntech hrozně gigantická. Kromě těhle nových kousků jako je Basic a Whizzer by si do porovnání musel dát asi 5 starších kousků, aby to mělo pořádný smysl A to jsi financema už přeci jen na slušné částce.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 6. 3. 2017 18:09

Basiců tu už pár je, Whizzery jsou tu taky. Stačí vybrat jedny dvoje další a může jet další kolo. Pokud se tedy najdou dobrovolníci, kteří techniku zapůjčí.
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vincent2 6. 3. 2017 18:35

zivjo píše:KZ ZST konečně dorazili. Zvuk opravdu úžasný!! Akorát by mě zajímalo který chytrák u takto levných sluchátek vymyslel výměnný kabel? Proč? Z levého sluchátka mi kabel furt vypadává. Pravé straně taky moc nevěřím. Co s tím? Mám to přilepit sekunďákem nebo co? :shock:

Musíš si dát pozor při zastrkování kabelu do sluchátek,aby byly správně proti sobě,jedna strana je jako do špičky,pak poměrně velkou silou zatlačit až zacvaknou, pak nemůže vypadávat.
vincent2
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod LOPO_X 6. 3. 2017 19:55

Pokud se pojede další kolo s Whizzery nebo Oriveti basic tak se hlásím :)
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod defacto 6. 3. 2017 20:23

je pravda, že íemka se nejlíp posílají, ale co takhle tour se sluchátkama kolem uší? no když bude cokoli dalšího, tak se hlásím.
jo ještě díky za hifimany, poslední dobou stíhám na netu tak email a ten mi normálně odtud nechodí, asi chyba v metrixu :D
defacto
Junior

Odeslat příspěvekod zivjo 7. 3. 2017 10:49

vincent2 píše:
zivjo píše:KZ ZST konečně dorazili. Zvuk opravdu úžasný!! Akorát by mě zajímalo který chytrák u takto levných sluchátek vymyslel výměnný kabel? Proč? Z levého sluchátka mi kabel furt vypadává. Pravé straně taky moc nevěřím. Co s tím? Mám to přilepit sekunďákem nebo co? :shock:

Musíš si dát pozor při zastrkování kabelu do sluchátek,aby byly správně proti sobě,jedna strana je jako do špičky,pak poměrně velkou silou zatlačit až zacvaknou, pak nemůže vypadávat.

Jedna strana drží, ale druhá furt vypadává. Vezmu sluchátka, najednou slyším cink jak letělo jedno sluchátko za postel . Podobné stížnosti jsem četl i v diskuzi na Amazonu. Vezmu nejake modelářské lepidlo a slepím to.
Sony NWZ-S638,Iriver T10,Iphone + Head-Direct RE2,Sennheiser PX100,Cresyn
zivjo
Junior

Odeslat příspěvekod Hynex 21. 3. 2017 19:40

Musím také sdílet svoje nadšení z modelu KZ ZST. S nástavci Spiral Dot a kabelem od Toxicu a ve spojení s Opusem je to fakt nářez :D

Obrázek
Hynex
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka