Senn IE8 a Senn Momentum - osobní zkušenost

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod glorei 5. 1. 2017 19:48

Chlapi, tak jsem objednal beoplay H8. Koukám tady na recenzi X10tky a jen bych se chtěl poptat jak je to s DAPem? Chci si pořídit nějaký prehravac který bude mít i funkci k notebooků jako ex.zvukovka. Co by jste mi poradili? Děkuji
glorei
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 6. 1. 2017 07:07

xDuoo X10 se zatím jako zvukovka chovat neumí. Takže z ostatních namátkou např: iBasso DX80, Astell Kern AK70, FiiO X3II, FiiO X5II, Shanling M1. Nebo k xDuu přiřadit Mojo.
Naposledy upravil mrazíkovo dne 6. 1. 2017 19:34, celkově upraveno 1
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bio 6. 1. 2017 19:22

A myslíte, že by to mohl řešit pouze nový FW ?
bio
Junior

Odeslat příspěvekod n_a_m_e 7. 1. 2017 11:11

Pravděpodobně ne. Viz. opakované dotazy ve vláknu na head-fi. Chybí tomu HW komponenta prý, nejen SW.
AKG K702 + Aune T1 + O2
X10 + HiSenior Hybrid CIEM, Trinity Icarus III
DAP na hřbitově: Colorfly C3, Xuelin 770C
n_a_m_e
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 7. 1. 2017 12:31

bio píše:Ahoj, jen se chci podělit o zkušenosti se sluchátky.......

Tohle by asi chtělo do vlastního tématu, U X10 to nemá vůbec co dělat.

Zbytek příspěvků jsou jen obecné řeči či jen hodně chabé marketingové řeči výrobce, které tady na Avmanii opravdu neohromí "Používají profi měniče Knowles." :-)) Upřímně to pořád působí zvláštním dojmem :hm

Jinak ze stránky prodejce http://anticer.cz/eshop/index.php?id_pr ... er=product je jasné, že používají obyčejné předpřipravené zapojení GK od Knowles (TWFK+CI měniče). Teda asi to může hrát fajn, ale nějaké super hi-fi, vážně konkurující jiným výrobcům, bych od toho nečekal.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod bio 7. 1. 2017 13:08

No to by mě opravdu zajímalo, jakým "vážně konkurujícím výrobcům" máte na mysli ?
Sennheiser ie800 se s cenou 19tis k těmto sluchátkům zvukově ani nepřiblíží...

PS: pokud sem příspěvek nepatří, tak proč o tom Vy znova píšete ? Já už jsem se omluvil, že jsem to napsal protože jsem to myslel dobře a že už dále nic psát nebudu. Kdyby do této diskuse ohledně X10 někdo nenapsal dotaz na sluchátka, vůbec nic bych sem nepsal. A nebýt vaší nesmyslné reakce, tak by tady o tom nemusela být už žádná zpráva. Bylo by dobré si číst celou diskusi a ne jen jeden příspěvek, na který takhle zbytečně reagujete. Všichni ostatní tak evidentně učinili a už nepsali. ..
bio
Junior

Odeslat příspěvekod hanysek3099 7. 1. 2017 13:22

To Bio: upřímně si myslím, že by si měl rychle vychladnout. Tento styl komunikace zrovna vůči Bínovi ... Jinak toto je jasně definované vlákno o konkrétním přehrávači. Není problém zde krátce zmínit nějaká sluchátka jako doporučení, ale x příspěvků mimo téma diskuse už je trochu moc a ten útočný a uražený tón v závěru byl zcela zbytečný ....
zdroj: Hiby r5, iPhone 6s
sluchátka: Tansio Mirai TSMR-3 pro, Sennheiser HD600
repro: Marshall Acton
na prodej: Hifiman HE-400i, Sennheiser HD650, Hifiman Edition S, Fiio X5 2nd gen., Panasonic RP-HD605n, Trinity delta hybrid
hanysek3099
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Bína 7. 1. 2017 13:27

Je to zajímavé téma, i když podané velmi netradičním způsobem. A myslím si, že si zaslouží své téma(jako každý lokální výrobce customů) a protože Vám se do toho nechce, asi ho založím sám.

Opravdu nevím jaké máte zkušenosti s In-eary, především co se týče produktů v ČR nedostupných. Zatím to je jen o Sennheiser IE8 a IE800, což ani jedny nejsou žádný zázrak.

A moje reakce hlavně byla na až nesmyslné vychvalování "nekomerčního výrobce", který nejspíše jen prodává obyčejné předpřipravené zapojení od Knowles, čímž opravdu trhem nijak nezamává.

Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod bio 7. 1. 2017 14:15

Je s podivem, jak se odborné,renomované servery, které se zabývají sluchátky a HiFi obecně, rozplývají nad kvalitou zvuku u sluchátek, které podle vašich slov "nejsou žádný zázrak"

https://www.headphone.com/products/sennheiser-ie-800
http://www.whathifi.com/sennheiser/ie-800/review
http://www.trustedreviews.com/sennheiser-ie-800-review
http://www.expertreviews.co.uk/tvs-ente ... 800-review
http://prorecenze.cz/sluchatka/p/sennheiser-ie-800

Kritizovat všechno a všechny v této zemi umí opravdu každý. Ale poradit někomu něco konkrétního už ne.
bio
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 7. 1. 2017 14:20

Děkuji za lekci s "renomovanými" weby.

Já tu poradil už dost lidem, o to se bát nemusíte.

Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 7. 1. 2017 14:22

Chápeš, že tyhle důvěrhodný zdroje jsou živený primárně reklamou?

Nikdo Ti nebere, že se Ti Senny líběj. Nikdo Ti nebrání založit vlákno o i nich či Anticeru a sdílet své dojmy. Jen prostě musíš pochopit, že širší diskuze o sluchátkách ve vlákně o přehrávači není patřičná.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod bio 7. 1. 2017 14:50

Ještě jsem zapomněl recenzi pana Březiny na Hif-Voice, který o těchto podle vás nepovedených sluchátkách píše, jako o referenčních inear... Zajímavý názor, tohoto odborníka, který se věnuje už mnoho let testům sluchátek a veškerého hifi obecně.

http://www.hifi-voice.com/testy-a-recen ... iser-ie800

Cituji "Jinými slovy – Sennheiser v modelu IE800 vyrobil jednoho z kandidátů na absolutního krále kategorie in-ear monitorů. "
On totiž pan Březina ví, co píše. Každý si může přečíst jeho recenze a každý si udělá sám názor, na ty podle vás nepovedené sluchátka a i na autora této kritiky.
bio
Junior

Odeslat příspěvekod Bína 7. 1. 2017 14:54

Tak jo.

Bína
Sluchátkový recenzent

Odeslat příspěvekod akburt 7. 1. 2017 16:17

No jestli je pan Brezina reference,tak to pak chápu Tvůj/vás výpad na F.B.Projdi si historii tech dvou autorů a uvidís sám,kdo za koho kope.
Chord Hugo ,Mojo+Poly,Fluid Audio FX8,Astell&Kern AK300,AKG Q 701,Beyer DT 990,Senny Amperior,Trinity Delta a Master,Senny HD800S,MDR-1000X, MDR-XB70BT,Shure 535 LTD,Beyerdynamic T5 2g,ProPhile8,Schiit Modi3,Magni3,DragonFly Red,Arcam rHead
akburt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 7. 1. 2017 16:47

"Chytrému napověz, hlupáka ignoruj" Víc nemám co bych k tomu dodal ...
zdroj: Hiby r5, iPhone 6s
sluchátka: Tansio Mirai TSMR-3 pro, Sennheiser HD600
repro: Marshall Acton
na prodej: Hifiman HE-400i, Sennheiser HD650, Hifiman Edition S, Fiio X5 2nd gen., Panasonic RP-HD605n, Trinity delta hybrid
hanysek3099
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka