Marshall major

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod inkousek 23. 3. 2017 17:01

Zdravím chci se zeptat mám sluchátka Marshall Major a můj dotaz zní jsou dnes v této kategorii nějaké lepší sluchátka?
Nabízí se Marshall major II. A zajímá me jestli má cenu koupit dvojky. Je nějaký velký rozdíl mezi MK I a MK II? Díky za odpovědi :)
inkousek
Junior

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 24. 3. 2017 06:36

Co je to tato kategoria? Ak myslis cenu, tak ano, za rovnake peniaze (aj za menej) sa daju kupit lepsie sluchadla. Nie, dvojky sa kupovat neoplati.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod inkousek 29. 3. 2017 11:55

Jaké například? Díky :)
inkousek
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 29. 3. 2017 12:23

Tiez som zacinal ako ty "v tejto kategorii", t.j. ani som nevedel, co vlastne hladam a Marshall Major a Koss Porta Pro povazoval za vyborne sluchatka. Skus si ujasnit a napisat sem: aky typ sluchatiek hladas (okolo usi, na usi, do usi), ci chces uzavrete/otvorene (t.j. hlavne kde to pocuvas - ci ti nevadi hluk okolia a okoliu hluk z tvojich sluchatiek), na com to budes pocuvat, aky typ hudby pocuvas.... a samozrejme cenovy limit. Aspon toto.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod inkousek 29. 3. 2017 15:19

Sluchátka používám hlavně venku. Zvuk utlumený úplně nepotrebuji. Bylo by celkem fajn aby zvuk nebyl úplně hlasitě slyšet ven poslouchám hlavně metal,rock,ale i takový pop a novou hudbu. Ne techno a takové. Zvuk půjde z telefonu popr z PC. Rád bych aby měla sluchátka kabel s mikrofonem nebo alespoň odnímatelný jestli se tedy dá koupit samostatný kabel. Sluchátka můžou být okolo uší i na uši. Cenu tak nějak do 1500 přinejhorším 2000.diky za tipy

-- 29. 3. 2017 16:11 --

Dark. Zrovna Koss Porta pro bych nosit nechtěl. :D ty se mi ani vzhledově nelíbí. Ostatně to je taky jedna z podmínek.

Sluchátka co se mi hodně líbí jsou Marshall Monitor ale tolik penez na sluchátka nemám bohužel.

Samozřejmě je mi jasné že vybírat podle vzhledu je blbost ale i tak taky to hraje roli si myslím :)
inkousek
Junior

Odeslat příspěvekod radimecek13 29. 3. 2017 16:30

Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PoliceCollector 29. 3. 2017 16:50

Marshally nebrat. Hezká stylovka, ale minimálně Mk. I které jsem měl já praskaly - vyměněno za AKG Y50 a spokojenost veliká.
PoliceCollector
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powlcz 29. 3. 2017 17:26

Marshally nebrat no. Já je mám jenom proto že tehdy byla akce za 900,- jinak pro hipstery
powlcz
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod inkousek 30. 3. 2017 15:27

Tak já jsem je koupil za litr též ve slevě. A mám je už rok možná dyl.

Diky za tipy alespoň vím co si koupím až odejdou nebo se na ně nastvu :D

-- 30. 3. 2017 16:29 --

PoliceCollector co na nich praskalo? Já jediné co tak se mi teď zlomil drát v Jacku takže scháním levny dobrý lomený který si napajim to je všechno. :)
inkousek
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků