Sennheiser IE80 - Recenze

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod snejdy 2. 6. 2017 11:02

Moje IE taky celkem opecovavam... Uz byly moc drahe na to abych s nima jen tak hazel na dno batohu :-D Zase ale pokladam na stul je naprosto normalne, zadnou extra opatrnost neresim, vim ze to vydrzej. Taky jsem s nima uz mockrat usnul a pak na nich celou noc lezel a mel je zamotany pod sebou. Mobily a playery taky opecovavam, ale jednou za cas se to padu nevyhne. Nastesti si temer vsechno umim opravit kdyby se s tim neco stalo...
DOMA: PC -> optika -> AUNE X1s Pro (7.gen), Sennheiser HD 660s,
NAD C 326 BEE + Klipsch RB-81 II + Klipsch SW-112
NA CESTY: HiBy R2 (512GB), FiiO FH7, DALI Katch G2, Sennheiser Momentum TWS 3
snejdy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod duuudl 2. 6. 2017 13:21

firma Auris kdysi vyráběla nástavce na míru na dodaná sluchátka - výrazně to zlepšilo komfort a mírně i zvuk. Bohužel už to nedělají.
I u IE8 se časem, působením potu naruší pevnost lepidla a krček jde na bajonetu lehce otočit.
Malá recenze na iSine zde viewtopic.php?f=1712&t=1260324&st=0&sk=t&sd=a&start=15
duuudl
Junior

Odeslat příspěvekod pseudomagick 4. 6. 2017 15:15

No,mě ten krček odpadal velice brzy (7-14 dní) a náznaky nějakého lepidla jsem tam nenašel.
Astell&Kern A&futura SE200, Noble Kublai Khan, 64 Audio U12t, Shanling M6 Pro, Astell&Kern AK300, Heco Ascada 2.0, Sennheiser IE8i, Harman Kardon Go+Play, Sony XDR-V1BTDB,Yamaha NX-50
pseudomagick
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků