In Ear sluchatka do 3000,-

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pandero 10. 6. 2017 20:38

Zdravim,

shanim in ear sluchatka do 3000,- , maximalne 3500,- , pokud to bude mit smysl a prosim o radu.

Poslouchat budu prevazne elektronickou hudbu ruznych stylu, ale i kytarovky.
Zvuk bych rad odpovidajici k hudebnimu stylu, basy rychle, pevne, ale ne zbytecne moc zvyraznene na ukor jinych pasem. Vysky bych rad ciste, jasne, ale ne uplne ukricene.
Zdrojem zvuku bude hlavne telefon Samsung S8+, pripadne notebook.
Nahravky prevazne v mp3 320kb/s.

Zatim me zaujaly Audio-Technica ATH-E40, RHA MA750, 1More Triple Driver, Shure SE215 a Vsonic GR07 (bass).
Ale nedokazu si vybrat a tak prosim o vase zkusenosti. Forum jsem prohledal, ale odpoved uplne nenasel.

Diky
Pandero
Mírně pokročilý


Odeslat příspěvekod Pandero 11. 6. 2017 11:58

Diky za odpoved, mas s nima nejakou osobni zkusenost?
Pandero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod BabetakCZE 11. 6. 2017 12:14

Osobní zkušenost s nimi nemám, ale dle recenzí vypadají za tuto výprodejovou cenu hodně dobře. Já zřejmě pudu do těch R2S.
Gustard A26 - Headamp GS-X Mini - Sennheiser HD 800
BabetakCZE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pandero 13. 6. 2017 17:30

Jeste nekdo by mi poradil?
Pandero
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Svenmeister 13. 6. 2017 18:01

Mozna Fiio EX1?
Svenmeister
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod puschpull 20. 6. 2017 19:07

Audio Card: Asus Xonar Essence STX | PC Speakers: Audioengine A2 | Beyerdynamic DT 990 | Xavian XN 270 | DPA 380 SE MkII | PP01SE | Denon DCD-2560 | Cowon Plenue D | Echobox Nomad N1 | T-Peos Altone200
puschpull
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod spearfish 20. 6. 2017 20:25

Oriveti Basic jsou fajn, jen asi je nutno si nejdřív ujasnit jaký charakter zvuku je požadován ( někomu nevyhovuje jejich basovější charakter a to že nejsou zvukem do V). Možná by nebylo od věci poprosit uživatele mrazíkovo o zápůjčku iem z 1.tour a srovnat si charaktery zvuku a podle toho se rozhodnout (pokud si pamatuju tak to mrazík nabízel myslím Nowocaynovi).
spearfish
Junior

Odeslat příspěvekod martas38 20. 6. 2017 20:37

Oriveti jsem měl. Asi nejpohodlnější sluchátka co jsem měl možnost poznat. Basy mají opravdu parádní, ale nevyhovovaly mně výšky. Na moje gusto málo a ty nejvyšší mně přijde že jsou uřízlý. Osobně mám rád zvuk do V. Na elektronickou hudbu a podobný žánry super. Na rock a metal mně neseděly. Ale člověk co jsem mu je prodal si je moc pochvaluje. Sto uší sto názorů.
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod hanni 21. 6. 2017 15:45

S martas38 sme sa na túto tému už viackrát bavili a môžem iba potvrdiť jeho slová. Veľmi dobré a pohodlné slúchadlá, na metalovú hudbu však svojím charakterom absolútne nevhodné. Aj ja som ich preto predal.
hanni
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod klasik111 5. 7. 2017 13:27

RHA MA750 za mna... su vyborne a uplne splnaju poziadavky, navyse obrovsky priestor a pevne prevedenie
klasik111
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků