KZ ZS6 2DD + 2BA hybrid

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kennygenius 6. 11. 2017 20:39

Tak jsem neodolal i já a musím říct že za tu cenu co jsem kupoval (30 USD) hrají opravdu velmi hezky, dalo by se jim vytknout dost věcí, ale za tuhle cenu moc ne :)

Obrázek
Gustard X20U -> Audio-GD NFB-1 -> Sennheiser HD800S
Shanling M3s -> KZ ZS10
Panasonic UB820 -> Hisense 70NU9700 + Samsung M650 + Samsung SWA-W700
kennygenius
Junior

Odeslat příspěvekod Krabák 6. 11. 2017 22:00

Co by jsi jim konkrétně vytkunl?
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 6. 11. 2017 22:24

HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod michal744 6. 11. 2017 22:25

taky je mám a vytknul bych jim vše, ale za tuto a o hodně vyšší cenu držím hubu a šoupu nohama
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Krabák 7. 11. 2017 06:21

Že je na ně samá chvála. Taky na ně čekám, tak jsem zvědavý.
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod kennygenius 7. 11. 2017 09:38

Když bych měl říct co bych na nich změnil:

Určitě stock kabel, je opravdu otřesný, stříbrný za pár dolarů mnohonásobně lepší - určitě co se kvality a mikrofonního efektu týče, řekl bych že i zvukově, ale do toho se moc pouštět nechci :)

Stock silikonové špunty taky nejsou žádná výhra, ale chápu že někomu vadit nemusí. Já jsem zvyklý na pěnu a na customy, takže tady to bude více subjektivní.

Peak ve výškách - umím si představit, že to dost posluchačů může unavovat, opravdu to je velmi slyšitelné a vím okolo sebe o několika lidech, které z toho bolí uši (příjde mi, že po rozehrání je to maličko lepší, uvidím co s tím udělají comply pěny, zítra mi mají přijít)

Sykavky - záleží na skladbách, ale určitě jsou slyšitelnější než na ostatních sluchátkách co jsem měl možnost slyšet

Trochu zvýrazněnější basy na úkor středů - tohle je velice subjektivní a neviděl bych to jako takový problém, ale chtěl jsem to zmínit


Každopádně za tu cenu to jsou podle mě super sluchátka s více než odpovídajícím zpracováním a zvukem a stojí za zkoušku :)
Gustard X20U -> Audio-GD NFB-1 -> Sennheiser HD800S
Shanling M3s -> KZ ZS10
Panasonic UB820 -> Hisense 70NU9700 + Samsung M650 + Samsung SWA-W700
kennygenius
Junior

Odeslat příspěvekod Krabák 7. 11. 2017 12:02

Pořád to jsou "výtky", které se dají odstranit. Je fakt, že záleží na každém posluchači, jak mu budou sedět co se týče výšek, basů a celkového charakteru zvuku. Já mám největší obavu, jestli mi budou sedět v uších.
Tady je nějaký mód na sykavky https://www.youtube.com/watch?v=vYB42u2igdw
Krabák
Junior

Odeslat příspěvekod kennygenius 7. 11. 2017 12:55

Jasně, spousta z těch pro mě negativních věcí se dá ovlivnit :)

Co se posazu v uších týče, tam bohužel nedokážu moc pomoci, jen snad že jsou rozhodně pohodlnější než zs5 (které mi teď kvůli tomu leží v šuplíku)
Gustard X20U -> Audio-GD NFB-1 -> Sennheiser HD800S
Shanling M3s -> KZ ZS10
Panasonic UB820 -> Hisense 70NU9700 + Samsung M650 + Samsung SWA-W700
kennygenius
Junior

Odeslat příspěvekod inkvizition 8. 11. 2017 07:32

Kennygenius: Smím se zeptat, jak hrají ty KZ6 s Shanlingem M3s? Mám je v Samsungu a šíleně šumí, žádná sluchátka co jsem kdy měl nikdy tak moc s S8 nešuměla, předpokládám, že ze to může vysoká citlivost. M3s by tuším měl mít velmi malý výstupní odpor, pomáhá to a rozumí si s těmi KZ? Díky moc za odpověď.
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tajnik 8. 11. 2017 09:02

kennygenius píše:Jasně, spousta z těch pro mě negativních věcí se dá ovlivnit :)

Co se posazu v uších týče, tam bohužel nedokážu moc pomoci, jen snad že jsou rozhodně pohodlnější než zs5 (které mi teď kvůli tomu leží v šuplíku)

Nejsou zs5 na prodej?
tajnik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod inkvizition 8. 11. 2017 09:20

Já bych jedny nerozbalené v horizontu cca týdne měl, objednal jsem si je a vzápětí jsem objednal ZS6 v akci. ZS6 už dorazily, ZS5 ještě ne, ale více jak týden by to trvat nemělo.

EDIT: Ještě bych mohl nabídnout své současné ZS5 s vyoperovanou mřížkou, pár návodů tvrdilo, že to pomůže sykavkám, nedokážu potvrdit, zda ot mělo nějaký přínos, nicméně jim to neuškodilo. Ty bych nechal za polovic s nepoužívanými medium a small nástavci (Large jsem používal).
inkvizition
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod tajnik 8. 11. 2017 13:29

Tak ty novy bych vzal urcite, mel bych darek pro vnucku. Ty obnoseny ostatne taky, zkusim jak mi padnou, kdyztak bych to treba mohl pouzit z tech novych, pokud by je Mia nepotrebovala. Az budou ty novy doma, pisni SZ.
tajnik
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kennygenius 8. 11. 2017 18:48

inkvizition: U některých skladeb rozhodně porozuju víc šumu než na ostatních sluchátkách, nicméně je jich jen pár - na zbytku moc ne, každopádně S8 mám taky, pokud bude o víkendu čas, můžu vyzkoušet :)

tajnik: ZS5 neprodávám, budou sloužit jako případná záloha pro přítelkyni :D
Gustard X20U -> Audio-GD NFB-1 -> Sennheiser HD800S
Shanling M3s -> KZ ZS10
Panasonic UB820 -> Hisense 70NU9700 + Samsung M650 + Samsung SWA-W700
kennygenius
Junior

Odeslat příspěvekod SpankyVole 12. 11. 2017 13:24

Jaký doporučite mp3 přehrávač k ZS6 ?: koukal sem na xDuoo X2 ,ONN X5, BENJIE S5 chci něco skladnýho a ne uplně drahýho dik :D
SpankyVole
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ...drát 12. 11. 2017 15:24

z tých troch je Benjie S5 najlepší (aj ovládanie) ,dostaneš k nemu aj fajn pecky (niektorí ho kupujú kvôli nim) pre ZS6 by mohol mať ale malý výkon
...drát
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků