Headroom MS16 - pecky

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vencaxxx 31. 8. 2017 19:58

Objednal jsem je ze zvědavosti na základě recenze na Audiobudget.com, cena cca 7$

Po prvním poslechu jsem byl zklamaný, čekal jsem víc, ale po rozehrání a odstranění zadních stříbrných mřížek jsou to velice pohodlný a zajímavý sluchátka. Na srovnání mám VE MONK+ a TY Hi-Z. Monky upřímě nemám zas tak rád, daleko lepší jsou TY Hi-Z imho a MS16 bych zařadil někam vedle TY Hi-Z. Zvuk je dost vyrovnanej a nic mi tam nechybí jako u Monků, basů je po sundání mřížek dost, víc než u TY Hi-Z, vejšky jsou trochu ostrý, ale za mě OK, sykavky se nekonaj, středy příjemný, zvuk není teplej, spíš takovej hodně energickej, snadno se vybudí, nepotřebují silnej zdroj, s TY Hi-Z je třeba na Shanlingu M1 potřeba vytočit volume skoro na max, s MS16 stačí běžná hlasitost jako u běžných špuntů co mám doma, cca 70%.
Zpracování je za ty peníze OK, kabel je takovej kolotočovej, ale vypadá OK, krabička s mikrofonem a tlačítkama je hrozná! tlačítka se vrklaj a vypadaj že každou chvíli odpadnou, ale sluchátka jako takový jsou pevný, hezký, moc pohodlný narozdíl od TY Hi-Z a Monků, obojí mě zezačátku tlačily, používám u nich pěny, u MS16 nejsou potřeba, ale s nima se mi zdá zvuk trochu uhlazenější a příjemnější. Takže za mě velice povedený pecky. Kdo potřebuje slyšet okolí a chce něco hodně pohodlnýho tak můžu doporučit.
RIHA Basic Nano S, REGA Mira, REGA Maia, SMSL Sanskrit 6th
Trinity Audio Phantom Master 4, TY Hi-Z, VE Monk+, Tansio Mirai TSMR3
Shanling M0
vencaxxx
Mírně pokročilý