Přenosná sluchátka se zvukem superluxů

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod ondou 13. 9. 2017 19:48

Zdravím, už asi 2 roky používám Superlux HD681B, a znějí za tu cenu naprosto fantasticky, světlejší zvuk,pevné basy, skvělá reprodukce vokálů, super výšky, slušná soundstage, jediné co by mohlo být lepší jsou subbasy pod 50 Hz, neslyšel jsem zatím nic lepšího a to jsou zkoušel i značky Koss/JBL/Sony/Beats v ceně snad od 300kč až po 5000kč (Beatsy).
HD681B jsou ale sakra velká sluchátka a na ven, do vlaku atd. jsou nepoužitelné. Existuje něco přenosného s podobným zvukem, hlavně ať tam je ta soundstage a trošku světlejší zvuk? Max. cenu asi stanovovat nebudu, chci vědět ale kolik si potřebuji časem našetřit/odložit. Ale třeba 5k rozhodně nedám.
ondou
Kolemjdoucí


Odeslat příspěvekod ondou 13. 9. 2017 20:08

Díky za tip, recenzi si přečtu, ale zapomněl jsem napsat - nejsem úplně fanoušek špuntů. Ale nejsem ani vyloženě proti.
Nejradši bych uvítal on/over eary, ideálně komfortnější. Nemusí zase být úplně nejmenší jako Porty Pro, ale ať s tím člověk zase nevypadá jak z jiné planety :)
Co takhle toto: https://www.audigo.cz/Sluchatka/Na-ven/ ... lack-black
ondou
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod lucas (novy) 24. 9. 2017 13:48

Dik za tip na tie KZ ZS5, jedny som rovno objednal.
E = mc2 +-3dB
lucas (novy)
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ondou 24. 10. 2017 17:36

Obnovuji téma, nějaké další návrhy? Nemusím se omezovat pouze na malá sluchátka, platí můj příspěvek výše. Klidně až něco ve velikosti over earů typu Bose QuietComfort 35. Jde mi o to až to nejsou obludy jak moje superluxy s obrovským hlavovým mostem.
ondou
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Ryan Giggs 24. 10. 2017 19:12

Tie u-jays si nebol skusit? V podobnej cene napr. Audio-Technica ATH-SR5.
Ryan Giggs
TV expert
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků