iBasso IT01

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Topes 3. 10. 2018 16:16

Tak jsem dneska ibassa vrátil. Včera jsem zkoušel všechny nástavce kromě pěn a prostě nedrží, v levém uchu celkem jo i když taky to musím po čase upravit ale v pravém uchu to je bída. Střední nástavce do ucha dám ale velké už ne, malé nemají smysl. Tak jsem usoudil že prostě mi tam nejdou pořádně dát a nechtějí držet protože oproti starým sluchátkům mají o fous tlustší krček a hlavně jak se dává celý tělo sluchátek tak to prostě nejde dát pořádně do hloubky protože to nedovolí ty všelijaký ušní kůstky zatímco u klasických špuntů tělo sluchátek trčí ven, takže ucho není překážka a jde to dát hlouběji. No, takže jsem odkázaný na klasiku protože ani vsonic vsd3 co jsem měl kdysi mi taky pořádně nechtěly sedět.
Topes
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Caveman 3. 10. 2018 19:09

Tak jsem měl asi smůlu na vadný kus. Dnes jsem si všiml, že levé sluchátko hraje nějak slabě. Kabel nebyl ohýbán nijak extrémně a vždycky byly přenášeny v pouzdru. No prostě se měly jak v bavlnce. Nevím čím to je, ale poslední troje sluchátka (rozdílné :-D) mi odešli do půl roku, ale tyhle drží rekord jeden měsíc. Sluchátka mě bavila takže se jich po reklamaci zbavovat nebudu, ale zamrzí to.
Caveman
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod foto1977 16. 10. 2018 22:29

Zdravím a hlásím se do klubu majitelů těchto dnes již legendárních in-earů :-)
Jak koukám do sekce bazaru, tak spousta z nich již změnila majitele... :-(
Zatím zahořuji, po 6hod jsem neodolal a pustil své oblíbené album Eagles - Hell Freezes Over a musím uznat, že ve spojení s Dragonfly Red to hraje už teď fantasticky...
A to jsem zatím nelaboroval s nástavci, prostě jsem nasadil ty co byly už od výrobce na mušlích...
Jsem zvědav jak to bude cca po těch 100 hod zahořování, i když asi víc jak 30 hod nevydržím a pak už budu zahořovat rovnou do uší :-)
p.s. proč vlastně výrobce doporučuje zahořovat 120 hod když by ty sluchátka mohli zahořet už rovnou ve fabrice a do krabiček zabalit rovnou zahořené???
Vždyť by to byla paráda rovnou začít poslouchat...
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SSakul 16. 10. 2018 22:57

Ono kdyby to výrobce zahořel , a pak to leželo na skladu půl roku / rok , tak to stejně bude naprd .
SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod foto1977 17. 10. 2018 09:15

Ok, dost nechápu jak si někdo koupí nová sluchátka a pak je nechá týden hrát někde v šuplíku...
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod martas38 17. 10. 2018 12:13

To nejsou jen sluchátka. Dělá se to i s bednami. Přehodí se u jedné póly dají k sobě, přikryjí dekou a nechají rozehrát. Dokonce jsou na to různé "speciální skladby", kombinace růžových a bílých šumů a podobně.
Pro výrobce by bylo velice komplikované rozehrávat každý výrobek třeba 100 hodin a dost by to si myslím zvedlo cenu, protože ruční práce navíc....
Eversolo DMP-A6->Chord Qutest->Cayin HA-1A->Forza Noir Hybrid HPC->Meze Empyrean
Lotoo Paw 6000->Dunu Blanche->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+->Pioneer SX-S30DAB->Polk S55E, sub Polk HTS12
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod foto1977 17. 10. 2018 12:27

Ok, čekal jsem že někdo napíše že u sluchátek s cenou 1000USD+ už to řeší ve výrobě, chápu že u spotřebky kde se chrlí tisíce ks se to nedá...
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 17. 10. 2018 13:58

Zase to zahořování tolik nešlukujte. Pokud třeba sluchátka hrajou dobře už z krabice, tak případným zahořením dojde u zvuku spíš k evoluci, než revoluci. A pokud hrajou na pikaču, tak čekat od zahoření nějakou radikální změnu, je pošetilost. Podstatně důležitější je zahoření mozku, tzn aby si posluchač na zvuk zvykl. Ne každá špuntová sluchátka je také nutno zahořovat. U osazení pouze tlakovými měniči není co zahořovat.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod NočníChodec 21. 10. 2018 13:31

Dnes jsem u svých IT01 změnil nástavce o jedinou velikost (ze čtyř možných) a ty zatr...... hrají úplně jinak. Mě z nich hrábne †#@!
NočníChodec
Junior

Odeslat příspěvekod foto1977 21. 10. 2018 15:37

Já zatím jedu na těch co přišli v balení přímo nasazené a jsem zvukově spokojen...
Že bych koukl co se skrývá v těch přibalených pytlících? :-)
foto1977
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 22. 10. 2018 14:59

Inak, nevšímate si na jackoch, že máte odreté na niektorých miestách pozlátenie?
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 22. 10. 2018 15:02

Nic take nevidim.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod dropadred 22. 10. 2018 20:27

Ach, tak nič, nevadí, nafotím a pošlem to výrobcovi, možno mi aj pošlú nový kábel. Nechce sa mi to reklamovať.
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod brodus 8. 11. 2018 16:31

Ty kráso sem jim dal po druhé šanci..a když jsem jakžtakž usadil..po hodinovem poslechu stejně bolí uši..zjistim že mi u Shanlingu M2S žerou baterku jako prase..Vydrží tak polovic času než jiná sluchatka:-((.Máte s tím někdo zkušenost???
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hanysek3099 8. 11. 2018 17:25

Nic podobného u svého kousku nepozoruji, sluchátka se chovají standardně jak u LG V30 tak i s Shanlingem M0. Bolest při poslechu je bohužel individuální problém, každý máme jiný tvar uší a každému tak nemusí sedět. Např. u mě se jedná o jedny z nejpohodlnějších in-ear sluchátek, jaká jsem měl možnost používat ...
zdroj: Samsung Z Fold 5
Over-ear: Sennheiser Momentum 4 wireless
TWS: Technics AZ80E-K
hanysek3099
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků