Hifiman Sundara

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod epidot 16. 7. 2019 10:15

když už nestojí 12k, je to dobrá cena. Hraje to pěkně. Že se někomu rozpadly.. no nevím, měl jsem je rozebrané asi 5x, vypadá to lacině ale nic co by mělo někde upadnout.
epidot
Junior

Odeslat příspěvekod zarkow 8. 1. 2020 20:59

Jelikož se aktuálně dají Sundary u nás sehnat za cca 7800 Kč, zajel jsem si je do Audiga poslechnout. Protože se na tento model objevilo dost stížností na kvalitu zpracování, kontaktoval jsem přimo dovozce Hifiman v ČR, co je na tom pravdy. Dostalo se mi odpovědi, že z jejich pohledu se nejedná o problémový model, např. závadu měničů údajně ještě nemuseli řešit. Samotné sluchátka na mě působila dobrým dojmem, náušníky a přítlak velmi pohodlný. Tešil jsem se na zvuk, ale nakonec pro mě zklamání. Hrají velmi vzdušně, detailně, bas mohutností neohromí ale ani se mi nezdál slabý. Ovšem vyšší středy jsou nepřirozeně zvedlé a spolu s výškami působily značně tence a ostře, nejpatrnější na vokálech. Moje Shure jsou v tomto ohledu určitě sytější a jemnější. Může to být i nerozehráním, ale za sebe jsem je vyřadil z možných kandidátů. Změna na HD 600 byla značná úleva :-)
Od Hifiman jsem slyšel pouze Anandy, ale bylo to pouze krátce a na jiné sestavě, takže si netroufám dělat větší srovnání, ale ty hrály určitě jinak a lépe. Škoda
CA 340C (Casea Lynx), SPaudio SC1, Eufonika H5 Miflex, CW Hypa 1, ADL Furutech iHP-35S, Sennheiser HD 600, kabeláž od Viktora Majdáka
zarkow
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ondrasheq 1. 10. 2021 17:53

Obrázek

Jak Fang měnil lepidlo na náušníkách.

Na 2020 docela dobré takto:

Kód: Vybrat vše
Preamp: -2.5 dB
Filter 1: ON LS Fc 50 Hz Gain 2.0 dB Q 1.0
Filter 2: ON PK Fc 2100 Hz Gain 2.5 dB Q 1.5
Filter 3: ON PK Fc 6300 Hz Gain -4.0 dB Q 4.0
ondrasheq
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod introvert 1. 10. 2021 22:04

Hlavním důvodem změny byla fyzická nestálost náušníků, které měly tendenci se po čase rozpadat.
introvert
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků