Sluchátka k PC a TV

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 23. 3. 2018 11:46

Uzavrená,nebo otevrená,jako holky a vdolky.Pokud je potrebujes do práce,nebo na ven,a nechces rusit,je volba jasná-sluchátka vol uzavrená.
Pokud nebudes rusit,mas moznost volit z obou mozností.Pokud nechces být naopak ty rusený okolím,vol sluchátka,která mají noice cancelling.
akburt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod buben13 23. 3. 2018 12:56

Zase mít otevřená sluchátka třeba v mhd je celkem na prd. Všichni slyší to co ty.
buben13
Junior

Odeslat příspěvekod ziziczech 27. 3. 2018 09:57

Tak jsem po dlouhém rozjímání rozhodl pro Sennheisers RS 175. Uvidím, zda mě za 14 dní přesvědčí, jestli si je nechat.
ziziczech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod eiben 27. 3. 2018 11:36

Potom napis jak hraji. Kdysi jsem koupil asi pred 10 lety k televizi stare RS130, ale ty jsou proti tvojim beckove a nedaji se s RS175 srovnat
eiben
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod ziziczech 28. 3. 2018 10:52

Určitě dám vědět po víkendu. Od pondělí jsem s nima stihl jeden film na zkoušku a první dojmy jsou skvělé, jen se pro někoho mohou zdát kapánek přebasované. Ale jak říkám, v pondělí podám zprávu.
ziziczech
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod ziziczech 3. 4. 2018 15:55

Ahoj, tak se hlásím s verdiktem. Po pár shlédnutích filmech a posleších několika skladeb, jsem se rozhodl si sluchátka ponechat.
Sluchátka pohodlně drží na hlavě, nikde nic netlačí, ani nepřekáží. Jediné menší ale ode mě mají koženkové naušníky, u kterých mám obavy z jejich výdrže. Samozřejmě je potřeba počítat s tím, že pokud budete se sluchátky na uších jíst, tak mohou trochu vrzat, ale opravdu jen minimálně. Při zapnutém filmu nebo hudbě nijak neruší.

Pro sledování filmů jsem využil Windows Sonic, ve spojení s integrovanou, osmikanálovou zvukovkou Realtek. A spokojenost? Naprostá! Při akčních scénách Vás to celé doslova (nebo alespoň mě) pohltí. Jen občas mi některé dialogy přišly trochu více přebasované
Na hudbu taky nejsou vůbec špatné, ale jsou primárně určeny na sledování filmů či seriálů.
Hry jsem nezkoušel, ale myslím si, že budou stejně dobré jako u filmů.

Co se týče výdrže baterií, zatím se mi ani přes 18hodinovou vydrž nepovedlo, aby se vybili. Rušení jsem také žádné nepocítil. I přes to, že mám telefon stále po ruce a s wifi signálem se také neruší.

Co mi ale vyloženě vadí je, že návod k češtině mohl být obsáhlejší. A v anglickém návodu, ani na stránkách výrobce se nepíše (nebo jsem to nenašel) nic o tom, zda se má vysílač po době užívání sluchátek vypnout, tj. vytáhnout napájecí adapter z elektriky. Pokud by byl vysílač zapojený do elektriky, sluchátka by se neustále nabíjela. Na stránkách výrobce je pouze uvedeno, že při delším nepoužívání se má vysílač vypojit z elektriky. Takže vysílač vypínám na noc, protože sluchátka se zatím pokaždé stihla přes den dobít.

Kdybych to měl shrnout, sluchátka splnila má očekávání NAD očekávání.

A tímto bych chtěl poděkovat všem v tomto vláknu za rady :-)
ziziczech
Kolemjdoucí

Předchozí stránka