Shure SE535 - tohle ze je to nej...?

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Stereosenior 4. 7. 2018 12:33

@NOWOCAYN_2, my.dre :

Myslite toho presne?

https://www.aliexpress.com/store/produc ... 6a62AAmOYa

Vypada to hezky - nedelate si ze me nahodou srandu, panove? Jste si jisti, ze zvukove to celkove ve vernosti podani prekona proverene ER4SR...?
Stereosenior
Junior

Odeslat příspěvekod my.dre 4. 7. 2018 13:07

Ano, jsou to ony. Těžko soudit, jestli to pro Tebe Ety překoná, každý máme jiné preference. Po strance technické jsou nastejno, ale nabídnou mnohem zábavnější zvuk.
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Stereosenior 4. 7. 2018 13:26

Tak mluvili jste o tom, ze je to temer na urovni Prophile 8 a ze mne spadne brada... Chci si je objednat, ale jen se ptam, jestli nekdo mate srovnani s ER4SR? Jestli je to +/- podobne, tak to nema smysl. Co myslite tim "mnohem zabavnejsi zvuk" presne?
Stereosenior
Junior

Odeslat příspěvekod my.dre 4. 7. 2018 13:58

Řekl bych, že v té kategorii je to už spíše o preferencích. O spadnutí brady jsem ale nikde nemluvil. Nelze jednoznačně říct, jestli jsou lepší než Prophile. Pro mě jsou lepší než Prophile. Nedokažu popsat, co znamená zábavnější zvuk - to se musí slyšet. Každopádně za 2k bych to určitě vyzkoušel.
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Stereosenior 4. 7. 2018 14:05

O brade vy ne, to kolega 'NOWOCAYN_2', odpovidal jsem vam obema.
Ano, to urcite, objednam je. Kdyby nesedely, nemate nahodou praxi s vracenim do Ciny? Je to ok i u sluchatek?
Stereosenior
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 4. 7. 2018 14:26

PP8 jsou neutrální a to pedantně. Někoho jejich zvuk uchvátí, někomu se zdá příliš sterilní. Přirozeně záleží i na použitém DAPu. S teplejším projevem přehrávače si budou rozumět lépe, než s přehrávačem neutrálním. A15pro mají víc energie, mají vynikající separaci a umí vytěžit s nahrávky každičký detail. Jestli jsou v přímém porovnání lepší ty nebo ony, nechť si rozhodne posluchač na základě vlastních preferencí, jak už bylo psáno výše. Nicméně máme-li hodnotit to, kolik muziky dostane posluchač za své měďáky, tak v této kategorii poráží A15pro s přehledem ne jen PP8, ale mrtě dalších ,,highendových" špuntů. V dnešní době je cena jedním s posledních aspektů, které má smysl při výběru sluchátek sledovat. Cena je pouze parametr, který může indikovat hranici, přes kterou nechce, nemůže posluchač jít, ale jinak je nic neříkající ve vztahu ke kvalitě reprodukce sluchátek samotných. Na druhou stranu se nemá cenu opíjet rohlíkem, že zázraky za 20 ďolíků jsou rovnocenými soupeři kouskům s násobně vyšší cenovkou. V cenách kolem 100USD je už ale mrtě skutečně dobře a v některých případech excelentně hrajících modelů. Tudíž každému co jeho jest. Když někdo bankovky má, tak proč by si neudělal radost. Tvrdit ale, že skutečně kvalitní přednes mají jen kousky v cenách 20k +, je tmářství. A v neposlední řadě je třeba brát do úvahy, že málokdo má koule na to, aby řek u sluchátek za který vykutálel 30k, že hrajou na pendrek. Každý se však rád poprsí, že špuntofony za 15USD přehrajou s přehledem cokoliv do bůra :-)
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Stereosenior 4. 7. 2018 16:12

Objednavam...

Je nejaky rozdil mezi verzi "a15 pro" a "a15 pro Haydn", jak se to vyskytuje na AliExpressu ?

https://www.aliexpress.com/wholesale?mi ... eedQuery=y

Tj neco je za 108 a neco za 124 USD (?).
Stereosenior
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 4. 7. 2018 16:24

Whizzer nabízí dva modely. A15 stříbrné a A15pro Haydn v matné černé. Ostatní označení jsou jen tvořivost aliprodejců. Osobně bych je koupil buď u penonaudio.com nebo v UK shopu hifiheadphones.co.uk. Ti je ale aktuálně nemají skladem. Já čekám až je naskladní v Anglii. Vyjde to časově asi na stejno, jako nákup na Ali.
O Whizzerech je tu celé vlákno, zkus ho pročíst.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 4. 7. 2018 16:43

To Stereosenior-Pokud Haydny nebudou sedet,myslím,ze není problém je tady na bazaru prodat.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stereosenior 4. 7. 2018 19:02

mrazíkovo píše:Whizzer nabízí dva modely. A15 stříbrné a A15pro Haydn v matné černé. Ostatní označení jsou jen tvořivost aliprodejců. Osobně bych je koupil buď u penonaudio.com nebo v UK shopu hifiheadphones.co.uk. Ti je ale aktuálně nemají skladem. Já čekám až je naskladní v Anglii. Vyjde to časově asi na stejno, jako nákup na Ali.
O Whizzerech je tu celé vlákno, zkus ho pročíst.


OK, diky - tak to cekame dva :-).
Stereosenior
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 4. 7. 2018 19:35

Ač to sem úplně nepatří, tak to napíšu. Upřímně doporučuji k Whizzerům A15pro pořídit jiný kabel. Stačí něco obyčejného z ALI nebo nějakou tu symetriku. Haydny si jí zaslouží.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod my.dre 4. 7. 2018 19:36

Přesně tak, souhlasím s Mrazíkem, mě se nejvíce osvědčila symetrika.
DAP: FiiO X7 (AM1, AM2, AM3a), Qngee X2
IEM: Flare Pro 2HD, ZhiYin Z5000, KZ ZS3, Whizzer HE01, Kb ear Believe, Tinhifi P1, Brainwavz B400
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Stereosenior 5. 7. 2018 14:52

Dobre, budte konkretni prosim - nebyl by konkretni odkaz, co symetrickeho si mam presne objednat? A jaky normalni lepsi kabel jeste k tomu?
Stereosenior
Junior

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 5. 7. 2018 15:27

viz SZ
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod SSakul 13. 7. 2018 04:17

Jinak ještě k whizzers haydn bral jsem to z alli a za 14 dní byly doma .. Prodejce je naprosto příkladný a komunikuje .. Nechal jsem si napsat na krabici 19.97$ cenu a prošly bez DPH . ( a i feedback na vadný kabel atd má perfektní )

Takže jestli z alli , tak doporučuji offiko whizzers obchod. V mobilní appce alli je za 103.34$ ( 98.34 s kupónem obchodu )

Whizzer A15Pro A15 Pro Dynamic HiFi Hi-Res Pure Clear Balanced Sound Metal In Ear Earphones with MMCX Cable Official Store
http://s.aliexpress.com/y2uQVjEv?fromSns=
SSakul
Mírně pokročilý

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků