Nádstavce pre in-ear slúchatka

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Aké nádstavce pre in-ear slúchatka odporúčate?
Comply foam tips 7 %  12%  [ 7 ]
Dekoni Audio Bulletz 0 %  0%  [ 0 ]
MandarinES Symbio Tips 6 %  10%  [ 6 ]
Sony Hybrids 1 %  1%  [ 1 ]
JVC Spiral Dots 14 %  25%  [ 14 ]
Shure / CA / Westone / RHA silikónové 2 %  3%  [ 2 ]
Shure / CA / Westone penové 1 %  1%  [ 1 ]
SpinFit (Dunu) klasické 7 %  12%  [ 7 ]
SpinFit (Dunu) kvojkrídelkové 0 %  0%  [ 0 ]
silikónové/gumené priložené k slúchatkám 8 %  14%  [ 8 ]
penové priložené k slúchatkám 3 %  5%  [ 3 ]
lacné penové z čínskych eshopov 2 %  3%  [ 2 ]
iné 4 %  7%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 55

Odeslat příspěvekod martas38 20. 12. 2020 23:37

brodus: aby nedošlo k mýlce, mám na mysli tyto (fotka je z krabičky FH5, ale počítám, že to bude stejné i u F9Pro). Vpravo nahoře značené Vocal - to jsou Final Audio Type E. Dělají to v x barevných provedení, já je mám bílo šedé. Žerou basy, posilují středy, ztenšují a prosvětlují zvuk. Nesedlo mi to.
Přílohy
IMG_2110.jpg
iMAC -> Audirvana -> RME ADI 2 DAC FS -> Audeze LCD-X
Astell&Kern A&norma SR25 ->Campfire Solaris 2020
LG OLED65B9/Vero 4K+ -> Pioneer SX-S30DAB -> Polk S55E

Na prodej Chord Mojo
martas38
Pokročilý

Odeslat příspěvekod brodus 21. 12. 2020 10:39

martas38 píše:brodus: aby nedošlo k mýlce, mám na mysli tyto (fotka je z krabičky FH5, ale počítám, že to bude stejné i u F9Pro). Vpravo nahoře značené Vocal - to jsou Final Audio Type E. Dělají to v x barevných provedení, já je mám bílo šedé. Žerou basy, posilují středy, ztenšují a prosvětlují zvuk. Nesedlo mi to.

Je to možné,nerozporuji,tedy až na ty basy.;-) za mne jich tam bylo tak akorát. A vzhledem k tomu že byly k m2s a to je tmavší dap,tak jim to spolu hrálo super.Ale jinak samozřejmě díky za info,a až budou nova sluchatka objednám nicméně když to bude k jiným inear zase to bude třeba o jiných nastavcich.Navic teď moc není nálada na sluchatka a poslouchám spíše regálovky v ložnici.Nové inear začnu řešit až tak v únoru,abych byl na procházky se psem vyzbrojen.Tak pohodové svátky a ať je ten další rok lepší..;-) Tedy..pro všechny.
brodus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod 4ceratops 29. 3. 2021 18:23

Rád by som upozornil vlastníkov uší so zvukovodom rozmerov jaskyne (čiže tých, ktorí rovnako ako ja potrebujú nástavce s priemerom 14 mm), že v novej edícii SpinFit CP100 sa pred krátkym časom objavila aj veľkosť XL. Sú bežne dostupné na Aliexpresse, ich vyhotovenie a zvuková kvalita sú na tradičnej SpinFit úrovni (čiže dostatočne vysokej, s relatívne neutrálnym dopadom na zvuk slúchadiel). Vďaka použitému silikónu sú to najpohodnejšie silikóny uvedeného rozmeru, ktoré som mal v ušiach (ak porovnávam s JVC Spiraldots, BGVP a Symbio W Peel). Všetkým veľa zdaru, dobrej muziky a čistite si uši:)
Naposledy upravil 4ceratops dne 30. 3. 2021 11:58, celkově upraveno 1
4ceratops
Junior

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 29. 3. 2021 21:47

4ceratops : Ja márne čakám na silikónové špunty s priemerom 16mm..... Takže používam "M", a strkám si ich hlbšie do zvukovodu (slúchadlá mám Mangird Tea, a tie majú dlhý kŕčok, čiže mi to umožnia). "L"-ko by som si už hlbšie nestrčil, ale na "plytký" zásun do ucha mi 14mm proste nestačí.....
DAP/DAC : E1DA 9038SG3, Benjie S5, Walnut V2s, Zishan Z3 (CS43198 + upgrade om amp - MUSES8820)
Slúchadlá : Mangird Tea, SuperLux HD681EVO, KBear Lark
Repráky : TASCAM VL-A5, Creative T20, Creative Muvo 2
NOWOCAYN_2
Poslední varování

Odeslat příspěvekod _daRK 15. 4. 2021 11:23

Zaujímavý článok, či aspoň zhrnutie. Za mňa poradie AZLA SEDNA Light/Symbio Peel/JVC Spiral Dots/Spinfit CP145 a potom dlho nič.
IEM: FiiO FH7, iBasso IT04, Blon BL01
DAC/Amp: Lotoo Paw S1(+AQ JitterBug), Chord Mojo, Hiby R3, iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM2, Galaxy Buds+
TV/Audio: SONY KD-55XF9005; Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200

Predaj: iBasso IT01s
_daRK
Pokročilý

Předchozí stránka