bluetooth sluchátka na dvou PC

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Tomi V 30. 3. 2019 10:43

Dobrý den, asi před 2 týdny jsem si zakoupil sluchátka Sennheiser HD 4.40 BT (viewtopic.php?f=1712&t=1296024), sluchátka jsou perfektní, mám s nimi
ale tento problém:
Sluchátka se beru do práce na jiné PC, a když sluchátka s páruji s PC, musím potom na domácí PC sluchátka
odebrat a opět přidat zařízení, je to dost otravné, jinak se mi prostě nespojí, respektive spojí se, ale spojení je takové napůl: spadne a ani sluchátka nejsou vidět v zařízení pro přehrávání. Po odebrání a opětovném
spárování je vše ok, do okamžiku, kdy sluchátka připojím na jiné PC (tj, když mám sluchátka celý týden v práci, je vše OK, ráno se normálně připojí).
Mám hodně starý Bluetooth USB adaptér, nebo jak se tomu říká, odhadem tak 12 let. Divím se, že sluchátka
vůbec s tímto adaptérem komunikují...
Může výměna adaptéru pomoci, případně zakoupení dvou adaptérů (a přenášet pouze sluchátka)? Je toto
vlastnost těchto sluchátek a opakované párování je nutnost?
Děkuji
T.
Tomi V
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 30. 3. 2019 16:31

Rozhodne by se sluchátka mely pripojovat normalne.V tomto prípade by mohla pomoci výmena BT adapteru.
Opakuji vsak mohla,ale jak ríkás,tak v práci problém nemás.I to ukazuje na to,ze domácí adaptér uz svou práci nezvládá.
Chord Hugo ,Mojo+Poly,Fluid Audio FX8,Astell&Kern AK300,AKG Q 701,Beyer DT 990,Senny Amperior,Trinity Delta a Master,Senny HD800S,MDR-1000X, MDR-XB70BT,Shure 535 LTD,Beyerdynamic T5 2g,ProPhile8,Schiit Modi3,Magni3,DragonFly Red,Arcam rHead
akburt
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Tomi V 30. 3. 2019 17:09

Díky za odpověď, možná sem to úplně přesně nepopsal, adaptér mám pouze jeden a přenáším
ho i se sluchátky a to chování je na obou PC stejné- jakmile připojím sluchátka na jiné PC (ať doma, nebo v práci), musím je potom odebrat a znovu spárovat. To že v práci nemám problém, je tím že je v týdnu už raději neberu domu ( když je doma spáruji, budu muset druhý den párování udělat také v práci znovu).
Každopádně zkusím nový adaptér, asi tento:
https://www.alza.cz/connect-it-bt403-d2817619.htm
Tomi V
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod akburt 30. 3. 2019 18:03

No ale v tom prípade to spís ukazuje na ta sluchátka.Mám nekolik BT sluchátek a pouzívám je na různých aplikacích a také zdroje jsou jiné,ale tenhle problém nemám..
Jeste nikdy jsem neodebíral slucháka z jiného důvodu,nez ze jsem je pustil dál.Zapnu prehrávac,pustím sluchátka,ozve se ze se spojila a hraju.
Chord Hugo ,Mojo+Poly,Fluid Audio FX8,Astell&Kern AK300,AKG Q 701,Beyer DT 990,Senny Amperior,Trinity Delta a Master,Senny HD800S,MDR-1000X, MDR-XB70BT,Shure 535 LTD,Beyerdynamic T5 2g,ProPhile8,Schiit Modi3,Magni3,DragonFly Red,Arcam rHead
akburt
Mírně pokročilý