Bluetooth sluchatka k iPhonu

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod anonymni 8. 7. 2019 11:43

Ahoj,

rad bych si koupil nejake sluchatka k iPhonu pro poslech hudby (posloucham prevazne rap, takze udernejsi basy nejsou na skodu).. Chtel bych neco bluetooth..

Minule jste mi dobre poradili kablove sluchatka, takze prichazim zase pro radu..

Rozpocet rekneme do 500-600e

Diky moc !

beather
anonymni

Odeslat příspěvekod Tapir1 8. 7. 2019 14:38

K Apple produktům je nutná podpora AAC - mohu doporučit Sony WH-1000XM3, Audio-Technica ATH-ANC900BT nebo také Beyerdynamic Lagoon ANC. Ono také záleží, kde a jak je míníš používat (= doma, v práci, na cestách, ...). Pokud třeba špunty, tak potom Sennheiser Momentum In-Ear Wireless nebo také Sony WI-1000X. Možností je však jistě více. 8-)
Audio - CA AZUR 851A, Pioneer N-50AE Casea Upgrade, Denon DVD 3910, Quadral Signum 90; Portable - Shanling M1, Beyerdynamic DTX 100 & Byron, Sony WH-1000XM2, Xiaomi Mi9 + Hiby FC3 MQA, Blon-BL03, TWS - Panasonic RZ-S500W, TV - Philips 65OLED 873
Tapir1
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 8. 7. 2019 19:43

Pokud by to mohly být i špunty, tak bych měsíc počkal, Sony WF-1000XM3. Případně Powerbeats Pro.
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 9. 7. 2019 12:00

Diky za nabidky !

Rozhodoval bych se mezi Sony WF-1000XM3 / Powerbeats Pro ..

Jak jsou na tom zvukove?
anonymni

Odeslat příspěvekod Emil Pastelka 9. 7. 2019 13:46

Oboje umí AAC, což je pro iPhone stěžejní. Nicméně Powerbeats mají čip H1, který s ohledem na platformu bude hlavním důvodem pro.
Emil Pastelka
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drekeross 10. 7. 2019 11:46

Dobře si taky rozmysli jaký druh sluchátek chceš. Já nosím bezdrátové náhlavní sluchátka a teď jak byly ty vedra, tak to bylo něco hrozného. Myslel jsem, že se mi uvaří uši. Na léto jsou rozhodně lepší špunty, ale kvalita nebude tak dobrá.
Drekeross
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod anonymni 11. 7. 2019 07:30

Urcite budu chtit spunty :)
anonymni

Odeslat příspěvekod my.dre 11. 7. 2019 08:18

Špatné nejsou ani Xiaomi redmi airdots, jsou do V, takže mají trošku stažené středy, ale myslím, že na rap se budou hodit. Avšak věřím, že v tom rozpočtu koupíš zvukově lepší sluchátka, ale nevím, jestli se to finančně vyplatí, jelikož bt sluchátka jsou ve zvuku oproti kabelu stejně kompromisní.
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Carabei 12. 7. 2019 22:02

H1 čip je fajn, ale nebral bych to jako nutnost, mám do fitka Beats X a pároval jsem je jednou, tyto mají sice jen W1 čip, ale diametrální rozdíl bych neviděl. Oba modely, jak Sony tak Powerbeats by měly mít senzory na vyjmutí sluchátka a pozastavení přehrávání. Co je spíš otázkou, jaké bude jejich využití? Sony bych volil na běžný poslech a na cestování jsou díky ANC ideální. Powerbeats zase na sport, což počítá se u nich s větší odolností vůči potu.
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod calebcox 13. 7. 2019 10:37

W1/H1 cip prijde vhod pokud mate vice zarizeni mezi kterymi sluchatka prepinate (IPhone, iPad, AppleTV, Mac), pokud mate jen jedno zarizeni tak je to vcelku jedno.
Osobne z toho duvodu pouzivam kombinaci Sony WH-1000XM2 a Airpods 2 - ty pro nenarocny poslech z zarizeni, telefonovani nebo kdyz nechci vzit ty velke Sony sluchatka (mam proste Airpody neustale nekde v kapse)
calebcox
Junior

Odeslat příspěvekod SSakul 15. 7. 2019 07:58

SSakul
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod anonymni 17. 7. 2019 11:29

Zatim je jasny favorit WF-1000XM3.. Uvidime, jak na tom budou AirPods 3 a pokud nic zazracneho, tak beru Sony..

Diky moc !
anonymni

Odeslat příspěvekod Carabei 17. 7. 2019 19:58

Airpods budou pravděpodobně stále pecky, takže bych moc neočekával. Mně se ty Sonky natolik zalíbily, že do nich půjdu jak budou na českém trhu.
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 1. 8. 2019 11:02

Tak sony objednane.. Cetl jsem, ze jsou z hlediska basu mozna trochu slabsi jak powerbeats pro, objednal jsem i ty a uvidime
anonymni

Odeslat příspěvekod Carabei 3. 8. 2019 10:44

A sony už jsou dostupné? Myslel jsem, že až 9.8. by je měli začít prodávat.
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků