Sluchadla k pc (300eur)

Stereo a vícekanálová sluchátka

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Jurkov 13. 7. 2019 10:47

Ahojte.
Byvame v panelaku a uzivame si nocne sledovanie filmov, ked uz vsetci naokolo spia. Filmy sledujeme cez projektor, ale zvuk riesime zatial cez sluchadielka do usi od mobilov. Tu by sme chceli urcite postupit o par levelov vyssie. Bez debaty nam treba inu zvukovku ako tu integrovanu.

Co hladame su uzatvorene, zakryvajuce cele usi. Vhodne pre filmy, elektronicku hudbu. Skor drotove :)

Zdroj zvuku: PC (upgrade zvukovky)
Kvalita zvuku: 48 kHz / 4825 kbps / 24-bit
Rozpocet: 300Eur/kus

Takze otazka, ktore?
Jurkov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Spirit. 13. 7. 2019 23:53

Ja by som zvolil (bez)drotove Sony MDR-1000X s podporou LDAC a dost podarenym NC. Su pohodlne, uzavrete, hraju moc pekne a vyhodou je, ze ich mozes nosit aj na vonku. Za mna skvely univerzal. :) https://sluchatka.heureka.cz/sony-mdr-1000x/#
Spirit.
Junior

Odeslat příspěvekod Jurkov 14. 7. 2019 11:10

Vonku ich asi veľmi nosiť neplánujem ale premýšľam či ísť do bluetooth predsa len občas ma hnevajú tie káble.
Slúchadlá potrebujem dve. A pravdepodobne by to bolo veľké dobrodružstvo zapojiť súčasne dve bluetooth slúchadlá pri pozeraní filmu a ešte k tomu na linuxe (Ubuntu 16.04).
Pozeral aj som Sennheiser RS k tv.
Ťažko sa rozhoduje.
Drôtové asi preto že za tie isté peniaze sa môžem dostať o úroveň vyššie (?).

Apropo žena počúva vážnu hudbu :)
Jurkov
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Carabei 14. 7. 2019 11:13

Pokud Bluetooth, zkusil bych se podívat po Audeze Mobius, sice o 100 dražší, ale na BT super zvuk.
Carabei
Aristokrat klubu D2

Odeslat příspěvekod Vincent_Vega_SA 14. 7. 2019 17:14

Zdravím,
Riešil som rovnakú vec , a nakoniec som skončil pri Philips Fidelio X1 a X2 na nočné filmové sledovanie.
Sú síce otvorené, ale ten priestor čo vytvárajú pri filmoch/ koncertoch je pre mňa osobne na nezaplatenie.
Keď BT tak na to kľudne malý prijímač napr. FIIO BTR3, mňa nepresvedčil, je tam mierne oneskorenie zvuku.
Mám aj ďalšie modely sluchatok , už uzatvorené, ale zasa sú
vhodne na iné použitie.
Vincent_Vega_SA
Junior

Odeslat příspěvekod pavel1756 15. 7. 2019 08:32

Doporučuju Meze 99 Classics. Jsou velmi komfortní a univerzální. Hodí se jak pro moderní hudbu, tak klasickou i pro sledování filmů. V dané cenové kategorii neznám lepší uzavřená sluchátka.
pavel1756
Junior